stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne wykończenie sufitu. Sufity napinane

Fot.: ALTEZA

Sufity napinane w odróżnieniu od tradycyjnych sufitów nie są nudne i powtarzalne. Mineralne wykończenie powierzchni nad naszymi głowami nie wzbudza u nikogo większych emocji i właśnie z tego powodu, często nie przykładamy do tego elementu dużego znaczenia – czas to zmienić.

Sufit napinany firmy ALTEZA w przeciwieństwie do tradycyjnych sufitów podwieszanych nie musi być tylko i wyłącznie prosty, matowy, jednolity. Można nadać mu odpowiedni kształt i fakturę połysku przypominającą odbicie w szkle, co przy odpowiednim oświetleniu zmieni wnętrze pomieszczenia nie do poznania i sprawi, że przebywanie w nim dostarczy wszystkim niesamowitych wrażeń.

Mając zamontowany sufit napinany można pozostać przy tradycyjnych żyrandolach lub zdecydować się na punktowe źródła światła. Albo też skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie oświetlania wnętrz, czyli zastosować sufit świecący całą swoją powierzchnią. Dzięki wykorzystaniu folii transparentnej, źródła światła pod postacią żarówek, jarzeniówek, świetlówek kompaktowych, lamp halogenowych lub diod LED mogą być umieszczone nad sufitem. Wówczas światło rozpraszane przez folię jest równomiernie rozprowadzane po całym pomieszczeniu. Sufit, który świeci całą swoją powierzchnią zamyka raz na zawsze kwestię doboru żyrandoli i lamp.

Poprzez odpowiedni dobór faktury sufitu napinanego można dostroić i podkreślić szlachetność innych materiałów wykończeniowych naszego pomieszczenia, jak choćby mebli, starego muru, firan.

Źródło: ALTEZA

powiązane produkty
Transparentne z podświetleniem LED sufity napinane ALTEZA
Transparentne z podświetleniem LED sufity napinane ALTEZA

Transparentne z podświetleniem LED sufity napinane ALTEZA to sufity napinane do wnętrz mieszkalnych, a także lokali użyteczności publicznej przygotowane z transparentnych powłok. Taki sufit dodatkowo wyposaża się w oświetlenie LED, otrzymując oświetlenie podstawowe lub dodatkowe. Firma ALTEZA proponuje nowoczesne i ...

inne inspiracje
Aranżacja sufitu w mieszkaniach. Sufity napinane, podświetlane

Aranżacja sufitu we wnętrzach mieszkalnych jest możliwa na wiele różnych sposobów. Sufity napinane mogą być podświetlane, dekoracyjne, jednolite, błyszczące, matowe. Praktycznie dzięki nim sufit może wyglądać tak jak tylko to sobie zaprojektujemy.

Aranżacje salonu. Sufity napinane w nowoczesnym salonie

Nowoczesne aranżacje salonu wymagają wprowadzenia do wykończenia nietypowych elementów. Sufity napinane sprawią, że nowoczesny salon będzie wnętrzem ciekawym i niebanalnym.

Kuchnia z wyspą. Aranżacja białych mebli kuchennych ze sprzętem AGD

Białe meble kuchenne i stalowy sprzęt AGD do zabudowy to dobry początek na aranżację kuchni z salonem. Kuchnia z wyspą, nad którą króluje okap kuchenny, jest mocnym akcentem w surowym wnętrzu.

Aranżacje kuchni z salonem. Aranżacja kuchni na wiosnę

Aranżacja kuchni otwartej na salon wymaga kreacji przestrzeni, którą ułatwiają  nowoczesne meble kuchenne. Aranżacje kuchni z salonem powinny być funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu porządku.

Projekt wyposażenia kuchni. Otwarte aranżacje kuchni z salonem

Ściana ze szkła z widokiem na taras może współtworzyć aranżacje kuchni z salonem. Wyposażenie wnętrz w tym stylu powiększa przestrzeń. Białe meble kuchenne wzmacniają ten zabieg, a jednocześnie porządkują powierzchnię.

Kolorowe wyposażenie kuchni. Aranżacje kuchni z salonem

Aranżacje kuchni z salonem w niewielkich wnętrzach powinny maksymalnie wykorzystywać powierzchnię. Białe meble kuchenne i odpowiednie wyposażenie kuchni i salonu pomogą osiągnąć planowany efekt.

Aranżacje kuchni z salonem. Designerskie meble kuchenne

Aranżacja wnętrz o ogromnym metrażu wymaga przemyślenia. Meble kuchenne powinny stanowić ozdobę, a jednocześnie być funkcjonalne. Aranżacje kuchni z salonem muszą otwierać się na mieszkańców, wprowadzać spokój i spełniać ich oczekiwania.

Kolorowe aranżacje kuchni. Eklektyczny wystrój wnętrz

Aranżacje kuchni z salonem nie muszą być grzeczne. Meble kuchenne nie muszą pochodzić z jednej kolekcji. a wystrój wnętrz tego typu nie musi uspokajać, tylko budzić energię i chęć do życia.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL