stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne meble kuchenne. Matowe czy w połysku?

zoom Nowoczesne meble kuchenne. Matowe czy w połysku?
Fot.: Studio Sto Procent

Lakierowane fronty na wysoki połysk są nadal bardzo popularne, ale coraz częściej wybieramy również matowe meble kuchenne. W obu przypadkach wykończone są one błyszczącym lub matowym lakierem, a czasami nawet pokryte są szkłem, które również może być wykonane w obu tych rodzajach.

Czym urzeka nas matowa kuchnia?
Jedni użytkownicy wymienią tu walory praktyczne – na matowych frontach nie widać tak szybko drobnych zabrudzeń lub osiadającego kurzu. Inni w ten sposób poszukują własnego, niepowtarzalnego stylu. Matowe meble kuchenne nie są jeszcze tak popularne i szansa, że koleżanka będzie miała podobne, w podobnym kolorze nie jest duża.
W nowoczesnych kuchniach, pojawiają się elementy industrialne, np. beton czy dodatki z surowego drewna. W takiej kuchni matowe fronty, a szczególnie wykonane z matowego szkła, doskonale wpasowują się w aranżację.

Wysoki połysk wciąż trzyma się mocno
Od kilku lat, w naszych kuchniach, panują meble kuchenne w połysku. Doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach, w dużych i małych, jasnych i ciemnych. Można z ich wykorzystaniem zaprojektować różne kuchnie, które znajdą swoich fanów. Oprócz frontów o jednolitych kolorach mogą one również mieć piękny i szlachetny rysunek drewna, a nawet kamienia. Meble kuchenne w połysku łatwiej jest dopasować do oczekiwanych rozwiązań aranżacyjnych, a poprzez częściowe odbijanie się w nich innych elementów otoczenia stwarzają niepowtarzalny i intrygujący nastrój.

Każda elegancka kuchnia powinna być uzupełniona sprzętem AGD, który już na pierwszy rzut oka będzie sprawiał wrażenie solidnego i niezawodnego. Piekarniki, płyty kuchenne i inny sprzęt AGD marki Siemens spełnia ten warunek nie tylko pod kątem wyglądu, ale i komfortowego funkcjonowania.

Źródło: Studio Sto Procent – Studio Mebli Kuchennych

powiązane produkty
Niemieckie meble kuchenne Häcker STUDIO STO PROCENT
Niemieckie meble kuchenne Häcker STUDIO STO PROCENT

Niemieckie meble kuchenne Häcker to najwyższej jakości meble, które wyróżniają się znakomitą funkcjonalnością, trwałością i bogatym wzornictwem. W ofercie marki dostępne są między innymi: kuchnie klasyczne, kuchnie nowoczesne, a także kuchnie retro. Marka Häcker znana jest z solidności i niezawodności. ...

inne inspiracje
Fronty lakierowane w nowoczesnej kuchni

Fronty lakierowane i dodatki z metalu lub szkła to aktualne trendy w kreowaniu przestrzeni nowoczesnej kuchni. Fronty do szafek kuchennych z płyty fornirowanej pokrytej lakierem stanowią konkurencję dla litego drewna, a ich modny design podkreśla minimalistyczny charakter kuchni.

Minimalistyczne baterie w nowoczesnej kuchni

Minimalistyczna aranżacja nowoczesnej kuchni przeważnie oznacza maksymalną wygodę. Projektanci wnętrz kładą nacisk na optymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania, dbając o jak najlepsze zagospodarowanie wnętrza brył kuchennych mebli.

Aranżacja kuchni – dekoracje i dodatki

Przemyślana i oryginalna aranżacja kuchni to wyzwanie dla niejednego użytkownika. Choć w pomieszczeniu tym smaczne powinny być przede wszystkim dania, ciekawie zaaranżowany wystrój kuchni sprawi, że czas spędzony podczas przyrządzania i spożywania posiłków będzie dużo przyjemniejszy. Wystarczy pomysł oraz kilka starannie dobranych dekoracji i dodatków, aby wnętrze kuchni stało się nie tylko funkcjonalne, ale i apetyczne.

Modna kuchnia, czyli białe meble kuchenne z fuksją

Białe meble kuchenne są jednymi z najczęściej wybieranych. Czasem jednak stają się zbyt popularne. Jeśli ważna jest dla nas modna kuchnia w bieli, warto pomyśleć o dołączeniu akcentów w innych, mocnych i nasyconych kolorach.

Nowoczesna aranżacja kuchni - białe meble kuchenne w roli głównej

Nowoczesna aranżacja kuchni to zwykle minimalistyczne formy i intrygujące zestawienia. Białe meble kuchenne w towarzystwie mocnego akcentu kolorystycznego są ciekawym pomysłem na modny wygląd wnętrza.

Nowoczesna kuchnia z wyspą - białe meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia z wyspą to jeden z najpopularniejszych trendów, który podbija serca coraz większej ilości osób, tak jak zresztą białe meble kuchenne, które stały się synonimem minimalistycznego wnętrza.

Carga i systemy szuflad w nowoczesnej kuchni

Nowoczesne systemy do mebli pozwalają na optymalną organizację przestrzeni kuchni. Nowoczesna kuchnia wyposażona w carga i systemy szuflad pozwoli bardzo dobrze rozmieścić wszystkie naczynia i produkty spożywcze.

Nowoczesna aranżacja kuchni. Systemy do mebli kuchennych

Systemy do mebli kuchennych pełnią bardzo ważną rolę. To, że kosze cargo i inne szuflady oraz półki wysuwane nie wpływają bezpośrednio na aranżację kuchni, to jednak ich zastosowanie można z pewnością uznać za ważny krok w kierunku nowoczesnej aranżacji wnętrza.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • PEKA
  • HALUPCZOK
  • CAD PROJEKT K&A
  • AMIX
  • DREWNOSTYL
  • BONDEX
  • RIGIPS
  • KARLIK
  • LUMENPRO