stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne meble kuchenne. Fronty bezuchwytowe i innowacyjne systemy

zoom Nowoczesne meble kuchenne. Fronty bezuchwytowe i innowacyjne systemy
Fot.: Halupczok Kuchnie i Wnętrza

Nowoczesne meble kuchenne to nie tylko fronty bezuchwytowe i gładkie blaty. To także innowacyjne rozwiązania wewnątrz szafek i szuflad. Kuchnia Latina marki Halupczok to propozycja na wskroś nowoczesna.

Meble kuchenne Latina wpisują się w nowoczesne trendy wzornicze, panujące na świecie. Dzięki zastosowaniu w nich spieku kwarcowego, zasługują na najwyższą uwagę. Pokryte są nim fronty i blaty kuchenne. Materiał ten jest ekologiczny, wykonany w całości z naturalnych komponentów, a także bardzo wytrzymały i praktyczny. Utrzymanie go w czystości nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów ani środków. Zastosowane spieki są bardzo cienkie, ich grubość wynosi tylko 3 mm. Przygotowywane są w bardzo dużych formatach – 1000 x 3000 mm. Pozwala to na pokrycie blatu kuchennego jednym elementem. W kuchni Latina spiek kwarcowy zastosowano zarówno na blacie, jak i na frontach szafek. Dodatkowo można go kłaść na fragmentach ścian i podłogi, co daje duże możliwości architektom i projektantom wnętrz.

W celu podkreślenia piękna kuchni zastosowano ramę z forniru egzotycznego. Trudno nie zauważyć, że w kuchni, rozmieszczając sprzęt AGD, zaprojektowano dwie kompaktowe zmywarki. To nie pomyłka projektanta, tylko coraz bardziej popularne rozwiązanie w naszych zabieganych czasach. Nie zawsze udaje się znaleźć czas, żeby na bieżąco opróżniać zmywarkę i wtedy druga jest jak znalazł.

Nie przegap:
Meble kuchenne firmy Halupczok Kuchnie i Wnętrza >>>
Aranżacje kuchni w nowoczesnym stylu >>>
Sprzęt AGD do nowoczesnych aranżacji kuchni >>>


Szuflady i fronty bezuchwytowe, to kolejny atut kuchni Latina. Moda na systemy bezuchwytowe zatacza coraz szersze kręgi, a kuchnia ze spiekiem kwarcowym ma dodatkowy plus: nie ma problemów ze śladami palców na frontach, jak to się dzieje w kuchniach lakierowanych na wysoki połysk.


Bogate wyposażenie szafek w nowoczesne systemy i akcesoria jest niezbędne. Każda, niewielka nawet rzecz musi znaleźć swoje miejsce w kuchni. Służą do tego różne systemy organizacji, które warto zaprojektować w szufladach kuchennych.

Źródło: Halupczok Kuchnie i Wnętrza

inne inspiracje
Fronty lakierowane w nowoczesnej kuchni

Fronty lakierowane i dodatki z metalu lub szkła to aktualne trendy w kreowaniu przestrzeni nowoczesnej kuchni. Fronty do szafek kuchennych z płyty fornirowanej pokrytej lakierem stanowią konkurencję dla litego drewna, a ich modny design podkreśla minimalistyczny charakter kuchni.

Blat granitowy w białej kuchni

Biała kuchnia nadal jest modna. Zastanawiając się nad tym jaki blat do kuchni wybrać, warto wziąć pod uwagę styl aranżacji wnętrza. Blat granitowy będzie doskonale pasować zarówno do mebli kuchennych na wysoki połysk, jak i bardziej klasycznego wystroju.

Nowoczesna kuchnia - drewniane meble kuchenne

Dobrze zaprojektowane drewniane meble kuchenne służyć będą wielu pokoleniom. Nowoczesna kuchnia zaprojektowana ze smakiem to nie tylko obecny trend, ale także inwestycja na lata.

Aranżacja małej kuchni. Systemy meblowe PEKA

Nowoczesne systemy meblowe sprawiają, że aranżacja małej kuchni będzie funkcjonalna, przyjazna i ergonomiczna. Mała kuchnia jest wnętrzem przytulnym, mamy w niej wszystko na wyciągniecie ręki, a z ograniczeniami wynikającymi z niewielkiej powierzchni można poradzić sobie kilkoma sprytnymi sposobami.

Nowoczesne meble kuchenne. Matowe czy w połysku?

Lakierowane fronty na wysoki połysk są nadal bardzo popularne, ale coraz częściej wybieramy również matowe meble kuchenne. W obu przypadkach wykończone są one błyszczącym lub matowym lakierem, a czasami nawet pokryte są szkłem, które również może być wykonane w obu tych rodzajach.

Aranżacja kuchni. Meble kuchenne o naturalnym wybarwieniu

Okres wakacyjny i czas urlopów to doskonały czas na przeprowadzenie domowych remontów czy wykończenie nowego mieszkania. Decydując się na meble kuchenne należy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, jak jakość, komfort użytkowania, ale także wygląd, od którego przecież zależy aranżacja kuchni.

Kuchnia czarno-biała. Białe i czarne meble kuchenne w aranżacji kuchni

Nowoczesna aranżacja kuchni to najczęściej lakierowane białe lub czarne meble kuchenne. Kuchnia czarno-biała urządzona z nowoczesnych mebli i frontów kuchennych jest dobrą bazą do zaplanowania różnych wersji wykończenia mieszkania.

Nowoczesne wnętrza - beżowa kuchnia

Beżowa kuchnia to bezpieczne, ciepłe i stylowe rozwiązanie. Nowoczesne wnętrza dzięki frontom w tym kolorze stają się eleganckie i ponadczasowe.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • OTIS
  • tesa tape
  • VELUX
  • REJS
  • AMICA
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • ROBI
  • KLOSE
  • LUXUM