stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne donice tarasowe. Donice plastikowe na eleganckie tarasy

zoom Nowoczesne donice tarasowe. Donice plastikowe na eleganckie tarasy
Fot.: HYDROPONIKA

Wokół elegancko zaprojektowanych domów meble ogrodowe i donice powinny mieć niebanalne kształty i trwałe materiały. Nowoczesne donice tarasowe mogą być plastikowe, jednak do ich produkcji powinny być dobierane wysokogatunkowe tworzywa sztuczne. Donice na tarasy i do ogrodów muszą być mrozoodporne i odporne na działanie promieni UV.

Poza cechami użytkowymi nowoczesne donice tarasowe powinien wyróżniać interesujący kształt. Ich niekonwencjonalny projekt sprawi, że taras lub cały ogród zyskają na prestiżu i elegancji. W połączeniu z pięknem roślin donice będą idealnym uzupełnieniem aranżacji przestrzeni wokół domu.

Donice tarasowe FAZ zostały zaprojektowane przez Ramona Esteve jako donice modułowe. Elementy o różnych kształtach można zestawiać ze sobą tworząc nowe bryły. Dzięki temu, że donice są dostępne w wielu kolorach matowych i lakierowanych, które można mieszać ze sobą, otrzymujemy możliwość ustawiania niepowtarzalnych kompozycji. Donice plastikowe przeznaczone do ogrodów i na tarasy powinny być wykonane z materiału o najwyższej jakości, tak aby nie traciły koloru od słońca oraz były odporne na mróz.

Źródło: HYDROPONIKA

powiązane produkty
Modularne donice ozdobne FAZ HYDROPONIKA
Modularne donice ozdobne FAZ HYDROPONIKA

Donice ozdobne FAZ są kolekcją modularnych donic zaprojektowanych przez architekta Ramona Esteve dla firmy VONDOM. Donice FAZ są dostępne w różnych rozmiarach i wielu kolorach matowych i lakierowanych.

inne inspiracje
Donice ozdobne – najważniejszy akcent pięknych aranżacji

Każdy z nas lubi otaczać się pięknem. Gdy dodamy do tego oryginalność i pierwszorzędną jakość, powstaje nietuzinkowa aranżacja. Urządzając miejsce, w którym ma się dobrze pracować, mieszkać czy wypoczywać, nie sposób pominąć dodatki, które zadbają o indywidualne potrzeby estetyczne.

Deski tarasowe i ogrodzenia drewniane. Naturalny azyl w środku miasta

Ogrodzenia drewniane ustawione wokół tarasu zagwarantują spokój i odetną od ciekawskich spojrzeń, a deski tarasowe i pełne donice ogrodowe sprawią, że miejski taras umożliwi wypoczynek niemal taki sam jak w ogrodzie czy na leśnej polanie.

aktualności
Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Outlet do -80% rolety rzymskie i zasłony. ...

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka  do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • KARGAS PROFIL
  • SPOTLINE
  • HOUSE & MORE
  • SANITTI
  • DORMAX DESIGN
  • ELEKTRA
  • IDEAL STANDARD
  • LUX PRINT POLAND
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt