stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesna sypialnia z łazienką

Fot.: Shutterstock.com

Luksusowe aranżacje wnętrz hotelowych coraz częściej przenoszone są do domów. Nowoczesna sypialnia z łazienką jest z pewnością bardzo efektowna, ale czy także praktyczna?

Lubimy otaczać się luksusem, czuć się jak na wakacjach, a takie wrażenie sprawiają aranżacje wnętrz zaczerpnięte prosto z hotelowych pokoi, w których dość często możemy spotkać pięknie urządzoną sypialnię połączoną z łazienką. Jest to nowatorskie i śmiałe rozwiązanie dla osób szczególnie lubiących długie kąpiele. Ponieważ aranżacja pokoju kąpielowego z sypialnią tworzy miejsce niezwykle intymne, w przypadku większej liczby domowników może sprawdzić się tylko w dużych wnętrzach, gdzie możemy pozwolić sobie na dodatkową, drugą łazienkę.

 

Gdy dzielimy sypialnię z partnerem, warto choć trochę odgrodzić miejsce łazienki od sypialni, by nie przeszkadzać sobie nawzajem podczas snu. Sprawdzą się tu doskonale drzwi przesuwne albo szklana ścianka. By aranżacja sypialni z łazienką udała się, warto pamiętać o zachowaniu tego samego stylu, co sprawi, że miejsce kąpielowe będzie przedłużeniem pokoju. Zachowajmy tę samą kolorystykę i materiały wykończeniowe, które sprawdzą się w obu strefach i nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Jeśli nie chcemy stosować drewna obok wanny w obawie o jego zniszczenie, zastosujmy  płytkami gresowe drewnopodobne. Dodatkowe zdobienia, jak mozaikowe płytki nadadzą wnętrzu elegancji i podkreślą nowoczesny styl wnętrza.

inne inspiracje
Aranżacja sypialni na poddaszu. Przytulna sypialnia w drewnie

Sypialnia na poddaszu jest ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Urządzenie przytulnej sypialni w drewnie sprawia, że pomieszczenie jest stylowe i eleganckie, a przede wszystkim praktyczne.

Feng shui w sypialni – łóżka gwarantujące dobry sen

Czy feng shui w sypialni się przydaje? Oczywiście, wspomaga naszą regenerację. Obok łóżka, które zagwarantuje dobry sen jest to jedna z najskuteczniejszych teorii poprawiających jakość naszego snu oraz komfort wypoczynku.

Kolory ścian – jakie wybrać oraz jaka farba będzie najlepsza?

Wysokie temperatury lubimy tylko w ograniczonym zakresie. Kiedy planujemy wyjazd nad jezioro lub morze, pragniemy jak najwięcej słonecznych promieni, ale już mniej ich oczekujemy w naszych wnętrzach. Aby złapać latem trochę ochłody od upału i poczuć orzeźwienie, najlepiej jest zastosować kolory ścian, które skojarzą nam się z ochłodą i relaksem. Jakie kolory wybrać? Wyciszenie i możliwość odprężenia zapewnią nam odcienie niebieskości i zieleni.

Klasyczna aranżacja sypialni i nowoczesne wyposażenie wnętrz

Klasyczna aranżacja sypialni jest jedną z najczęściej wybieranych obok stylu nowoczesnego. Ponadczasowe wyposażenie wnętrz dodaje elegancji pomieszczeniu. Z kolei zastosowane ciepłe odcienie brązu nadają harmonię, co szczególnie istotne w miejscu przeznaczonym do regenerowania sił.

Nowoczesna sypialnia i styl glamour

Nowoczesna sypialnia wcale nie musi być prosta, minimalistyczna i zimna. Styl glamour wpisuje się we wszystkie obowiązujące trendy, ale dzięki retro akcentom pozostaje ponadczasowy. Jak urządzić sypialnię marzeń? Oto sposób...

Nowoczesna sypialnia - styl skandynawski

Styl skandynawski charakteryzują jasne kolory, miękkie, naturalne materiały i minimalizm. Nowoczesna sypialnia inspirowana północnym sposobem urządzania wnętrz pozwala na szybką regenerację sił i dobry humor poprzez uporządkowanie i ograniczoną ilość mebli.

Pomysł na sypialnię - brązowy pokój

Brązowy pokój jest ponadczasowym i bardzo gustownym rozwiązaniem. Pomysł na sypialnię w barwach jesieni zapewni niezmącony relaks i piękny wygląd wnętrza.

Pomysł na sypialnię - proste i nowoczesne wnętrze

Pomysł na sypialnię w zależności od potrzeb może być prosty lub bardzo wyszukany. Nowoczesne wnętrze w stylu skandynawskim urzeka swą naturalnością i bezpretensjonalnością.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DEANTE
  • PXF LIGHTING
  • JADIK
  • ADRIANA FURNITURE
  • MOZAIKOWE.PL
  • OSPEL
  • ŚWIATŁY
  • Twoja Inspiracja
  • MARDOM