stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesna aranżacja kuchni z folkiem w tle

zoom Kuchnia w stylu rustykalnym, zlewozmywak Polka Deante
Fot.: Deante

Nowoczesna aranżacja kuchni z elementami rustykalnymi to wnętrze, w którym dominuje prostota. Elementy w kolorze drewna nadają jej przytulności i kojarzą się z bliskością natury.

Aby zaakcentować rustykalny styl kuchni oprócz drewna we wnętrzu wykorzystano płytki ceramiczne z folkowym motywem i zastosowano stonowane barwy inspirowane naturą. Zamiast stylizowanego sprzętu AGD zamontowano jednak prosty w swej formie piekarnik i nablatową płytę grzewczą, osłabiające ludowy charakter kuchni. Wykorzystano także nowoczesny jednokomorowy zlewozmywak granitowy Polka firmy Deante z ociekaczem, odwołujący się do najlepszych tradycji minimalistycznego wzornictwa. Ten model przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom ponadczasowych rozwiązań. Może służyć za miejsce do odstawiania gorących garnków, kiedy zabraknie go na kuchence, i jest dobrym pomysłem na powiększenie przestrzeni roboczej. Zlewozmywak Polka dostępny w dwóch uniwersalnych wersjach kolorystycznych: piaskowej i grafitowej, z łatwością wpisze się w tradycyjne i nowoczesne aranżacje kuchni.

Elementy neutralne stylistycznie i uniwersalne o łatwo komponujących się barwach przetrwają każdą zmianę aranżacji wnętrza bez względu na jego stylistykę. Co więcej pozostaną praktyczne i nie wymuszą rezygnacji z funkcjonalności czy najnowszych udogodnień technicznych nawet w nowoczesnej aranżacji kuchni stylizowanej na tę sprzed lat.


Źródło: Deante

inne inspiracje
Kuchnia w stylu eko. Drewno i biel w kuchni

Powstały z potrzeby kontaktu z naturą i troski o środowisko styl ekologiczny w aranżacji wnętrz opiera się na "zielonych" rozwiązaniach technologicznych i ładzie kompozycyjnym. Kuchnia w stylu eko wyraża fascynację ideą slow life, która przejawia się oszczędnością form, rustykalnymi akcentami oraz połączeniem bieli i drewna.

Aranżacja kuchni. Meble kuchenne – porządek i organizacja

Wystrój wnętrz retro wymaga odpowiednich dodatków. Ta aranżacja kuchni oparła się na jasnych barwach, przyjaznym klimacie oraz dążeniu, by meble kuchenne idealnie wkomponowały się w ciepłe, przytulne wnętrze.

Aranżacja kuchni w domu z bali. Wyjątkowe meble kuchenne

Odpowiednio dobrane meble kuchenne pomogą stworzyć zaskakujący wystrój wnętrz. A przedstawiona aranżacja kuchni potwierdza, jak niezwykłe i funkcjonalne mogą być mieszkania w domu z bali.

Aranżacja kuchni. Białe meble kuchenne

Wystrój wnętrz, w których króluje biel, musi być jasny i przejrzysty. Aranżacja kuchni w jasnych barwach to rozwiązanie do małych pomieszczeń, a meble kuchenne są tu oczywiście najważniejsze.

Aranżacja kuchni brązowo-białej. Kuchnia chłodna i oszczędna

Aranżację kuchni w kolorach bieli i brązu, tworzą bryły o prostych liniach i gładkie powierzchnie, sprawiające wrażenie lodowatych w dotyku.

Żywy obraz natury w otwartej aranżacji kuchni

Z otwartej aranżacji kuchni położonej na parterze rozpościera się piękny widok, stanowiący przedłużenie domowej przestrzeni. Ogromne okno otwiera wnętrze na otoczenie, wpuszczając do niego światło i żywy, zmieniający się wraz z porami roku obraz natury.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MASONITE
  • Noti Sp. z o.o.
  • EPSON
  • LIGHTONLINE
  • KOPP
  • TCHIBO
  • LIBET
  • SELLA
  • LUMENPRO