stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesna aranżacja kuchni. Systemy do mebli kuchennych

zoom Nowoczesna aranżacja kuchni. Systemy do mebli kuchennych
Fot.: PEKA

Systemy do mebli kuchennych pełnią bardzo ważną rolę. To, że kosze cargo i inne szuflady oraz półki wysuwane nie wpływają bezpośrednio na aranżację kuchni, to jednak ich zastosowanie można z pewnością uznać za ważny krok w kierunku nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Nowoczesna kuchnia to oprócz płaskich frontów szafek w modnych kolorach, również stalowe prowadnice z półkami na produkty spożywcze i akcesoria kuchenne. Nowoczesne systemy do mebli kuchennych bardzo pomagają optymalnie wykorzystać całą dostępną powierzchnię. W kuchni nie mamy zwykle dużo miejsca i szkoda by było je tracić również w szafkach. Wszystkie przedmioty powinny mieć swoje miejsce. Różne wyciągi, wysuwane lub obracane półki, półki do szafek narożnych, a także organizery, podstawki i uchwyty pomogą zapanować nad wszystkimi przedmiotami, które są potrzebne w kuchni.

Dobra organizacja przestrzeni przeznaczonej do przechowywania produktów spożywczych, naczyń i akcesoriów kuchennych pozwala na komfortową pracę bez zbędnego chodzenia po kuchni i szukania jakiegoś drobiazgu w różnych szafkach. Na ogólne poczucie porządku i komfortu w kuchni bardzo wpływają także drobne i niepozorne udogodnienia. Hamulce działające w ściśle określonym zakresie, relingi na odpowiedniej wysokości, dowolnie ustawiane odległości pomiędzy półkami, a także materiały antypoślizgowe, pozwalają zająć się przygotowywaniem posiłków, a potrzebne produkty i akcesoria będą zawsze pod ręką.

W nowym showroomie firmy PEKA w Swarzędzu można na żywo zobaczyć jak działają wszystkie takie rozwiązania. Nowoczesne systemy meblowe można w pełni docenić po samodzielnym sprawdzeniu ich precyzyjnego funkcjonowania.

Źródło: PEKA

inne inspiracje
Minimalistyczne baterie w nowoczesnej kuchni

Minimalistyczna aranżacja nowoczesnej kuchni przeważnie oznacza maksymalną wygodę. Projektanci wnętrz kładą nacisk na optymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania, dbając o jak najlepsze zagospodarowanie wnętrza brył kuchennych mebli.

Aranżacja kuchni – dekoracje i dodatki

Przemyślana i oryginalna aranżacja kuchni to wyzwanie dla niejednego użytkownika. Choć w pomieszczeniu tym smaczne powinny być przede wszystkim dania, ciekawie zaaranżowany wystrój kuchni sprawi, że czas spędzony podczas przyrządzania i spożywania posiłków będzie dużo przyjemniejszy. Wystarczy pomysł oraz kilka starannie dobranych dekoracji i dodatków, aby wnętrze kuchni stało się nie tylko funkcjonalne, ale i apetyczne.

Modna kuchnia, czyli białe meble kuchenne z fuksją

Białe meble kuchenne są jednymi z najczęściej wybieranych. Czasem jednak stają się zbyt popularne. Jeśli ważna jest dla nas modna kuchnia w bieli, warto pomyśleć o dołączeniu akcentów w innych, mocnych i nasyconych kolorach.

Nowoczesna aranżacja kuchni - białe meble kuchenne w roli głównej

Nowoczesna aranżacja kuchni to zwykle minimalistyczne formy i intrygujące zestawienia. Białe meble kuchenne w towarzystwie mocnego akcentu kolorystycznego są ciekawym pomysłem na modny wygląd wnętrza.

Nowoczesna kuchnia z wyspą - białe meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia z wyspą to jeden z najpopularniejszych trendów, który podbija serca coraz większej ilości osób, tak jak zresztą białe meble kuchenne, które stały się synonimem minimalistycznego wnętrza.

Carga i systemy szuflad w nowoczesnej kuchni

Nowoczesne systemy do mebli pozwalają na optymalną organizację przestrzeni kuchni. Nowoczesna kuchnia wyposażona w carga i systemy szuflad pozwoli bardzo dobrze rozmieścić wszystkie naczynia i produkty spożywcze.

Kuchnia wolnostojąca jako mocny element aranżacji kuchni

Kuchnia wolnostojąca to coraz bardziej popularny sprzęt AGD. Wprawdzie przywykliśmy do nieco innej formy – „kuchenki”, która w wielu domach doskonale sobie radzi, jednak stylowe kuchnie wolnostojące zyskują coraz większą rzeszę sympatyków.

Szyba do kuchni, czyli szkło lakierowane na ścianie

Szkło lakierowane w kuchni, czyli tak zwana szyba do kuchni zyskuje na popularności i jest coraz częściej wybierane zamiast płytek ściennych. Nic dziwnego, bo pomysł ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także niezwykle efektowny.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • BALTIC WOOD
  • BESCO
  • VILLA GLASS STUDIO
  • STARKAM
  • ZKM
  • HF HELVETIA FURNITURE
  • UNICELL
  • WISAN
  • SOFIK MEBLE