stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesna aranżacja biura – dopasowana i elastyczna

zoom Nowoczesna aranżacja biura – dopasowana i elastyczna
Fot.: BN OFFICE SOLUTION

Energetyzujące kolory, futurystyczne bryły, nowoczesna aranżacja przestrzeni pracy powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb, w pełni elastyczna. Biuro już dawno przestało być bezdusznym miejscem, którego wystrój nie ma znaczenia. To właśnie nietuzinkowa aranżacja pobudza pracowników do kreatywnego myślenia i podejmowania nowych wyzwań.

Pełna elastyczność miejsc pracy, dostępnych od ręki w ramach zdobywającego coraz większą popularność hot deskingu, to bardzo duże wyzwanie w czasach, gdy w jednym biurze spotykają się aż 4 różne pokolenia o odmiennych preferencjach. Zjawisko to wymusza, aby parametry każdego miejsca pracy, takie jak wysokość siedziska fotela, siła nacisku przy odchyleniu oparcia, rozstaw podłokietników, czy wysokość blatów, można było łatwo i szybko dostosować do potrzeb różnych pracowników.

Takie jest biuro urządzone zgodnie z zasadami Task Facilitating Working Enviroment, które zakładają stworzenie wielu różnych przestrzeni do pracy (Collaboration, Concentration, Communitacion), z których użytkownicy mogą korzystać w zależności od charakteru zadania wykonywanego w danym momencie.

Sprawny i komfortowy przepływ pracowników pomiędzy różnymi strefami aktywności gwarantują elastyczne rozwiązania:

Krzesło 4ME projektu Martina Ballendata z oferty Grupy Nowy Styl. Zastosowany w nim mechanizm S-MOVE wspiera w pełni biodynamiczne siedzenie. Technologia self-tension zapewnia automatyczne dopasowanie parametrów krzesła do wagi użytkownika. Czteropalczasta rama, jako element konstrukcyjny nie tylko wpływa na komfort siedzenia, ale również intryguje swoim wyglądem inspirowanym trendem Biophilic Design. Inspirujące detale wykończenia sprawiają, że sprawdzi się ono zarówno w przypadku stanowisk pracowniczych, jak i nowoczesnych gabinetów.

Nieskończona liczba wariacji i kombinacji kolorystycznych modułów systemu meblowego sand, projektu Vincenta van der Horsta, optymalnie wspiera komunikację i współpracę w biurze, w miejscach, gdzie jest to niezbędne. Idealnie sprawdzi się w przestrzeniach spotkań nieformalnych czy strefach współpracy.

System stołów konferencyjnych CX 3200 udowadnia, że aranżowanie przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta to standard – bo każdy lubi mieć wybór. To najlepsze rozwiązanie dedykowane salom konferencyjnym.

Heksagonalna forma, niestandardowe, wysokie moduły, dzięki którym nawet otwartej przestrzeni nadamy bardziej intymnego charakteru. Sofy Hexa autorstwa Przemysława “Mac” Stopy to synonim elastyczności dla każdego miejsca spotkań. Dzięki ekranowi, który można zawiesić na wewnętrznej ścianie systemu, Hexa Wall jest idealnym rozwiązaniem na czas wideokonferencji czy spotkań projektowych.

SQart, funkcjonalny i elastyczny system meblowy dający nieograniczoną liczbę możliwości aranżacyjnych przestrzeni pracowniczych. Pozwala tworzyć praktyczne kombinacje idealnie dopasowane do potrzeb różnych użytkowników, szczególnie w przestrzeniach pracy.

Dzieło londyńskiego studia WertelOberfell – system mebli gabinetowych eRange, czyli modernistyczne idee Bauhausu zamknięte w niezwykłej, pełnej stylu formie. eRange to wierny partner w drodze do prawdziwego sukcesu. Jego komfort i estetyka nadają prestiżu każdemu gabinetowi, podkreślając jego unikatowy charakter.

W swojej prostej linii, sofa Zone nawiązuje do najlepszych tradycji designu. Nie dominuje nad aranżacją biura, ale subtelnie ją uzupełnia i ożywia, nadając indywidualny charakter przestrzeniom gościnnym oraz gabinetom.

Źródło: BN OFFICE SOLUTION

inne inspiracje
Aranżacja biura – pomysł na biuro kreatywne i funkcjonalne

Znane do tej pory wyłącznie pracownikom branż kreatywnych oraz IT, takich jak Google czy Facebook biurowe strefy wypoczynku wkraczają powoli także do branży usług dla biznesu, farmacji lub działów ubezpieczeniowych. Aranżacja biura pomyślana w taki sposób, aby umożliwić użytkownikowi nie tylko efektywną pracę, ale także optymalny odpoczynek jest bardzo istotna. Pufy, hamaki i klimatyczne fototapety w kolorowych biurach to rozwiązanie, które zyskuje ostatnimi czasy na znaczeniu. Jak zaaranżować przestrzeń biurową dostosowaną do pracowników? Przedstawiamy pomysł na biuro kreatywne i funkcjonalne.

Jaką sofę wybrać? Wygodne i praktyczne meble do salonu

Praktyczne meble do salonu to nadrzędny cel aranżacji domu. Sofy mają być przede wszystkim wygodne, ponieważ ich zadaniem jest sprzyjanie wypoczynkowi. Warto jednak, aby komfort szedł w parze w estetyką, po to, aby wnętrze mogło być stylowe i funkcjonalne.

Pomysł na funkcjonalny pokój dzienny. Najnowsze wnętrze w IKEA

Aranżacja funkcjonalnego pokoju dziennego to marzenie niejednej rodziny. Marzenie to staje się szczególnie istotne w przypadku ograniczonego metrażu mieszkania. Warto wtedy skorzystać z porady specjalistów, którzy wskażą kierunek naszej aranżacji i zainspirują nas do stworzenia nowych rozwiązań. W IKEA Kraków powstał pomysł na pokój dzienny przeznaczony dla 3-osobowej rodziny.

Blask w aranżacjach wnętrz. Drzwi na wysoki połysk

Błyszczące elementy nie są dedykowane wyłącznie do aranżacji wnętrz w stylu glamour. Drzwi na wysoki połysk lub lakierowane meble z powodzeniem można stosować w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach nadając im odważny i elegancki charakter. Drzwi wewnętrzne L-PROJEKT marki POL-SKONE to wyjątkowa kolekcja drzwi, które śmiałą stylistyką i blaskiem laminatu zmieniają oblicze pomieszczenia.

Funkcjonalne meble biurowe. Nowoczesne stoły NANO

Meble biurowe, a szczególnie stoły będące biurkami poszczególnych pracowników powinny być dostosowane do rodzaju wykonywanej przy nich pracy. Najlepiej sprawdzają się meble, które łączą przestrzeń indywidualną i grupową, które są w pełni funkcjonalne w formie wolnostojącej, a także w połączeniu z innymi meblami.

Jakie wybrać meble do salonu - sofy tapicerowane

Od zawsze w głowach urządzających salon pojawia się pytanie jakie meble wybrać do salonu, by były zarówno funkcjonalne, jak i piękne. Sofy tapicerowane są najczęściej wybieranymi na rynku, a ich ilość pozwala na dobranie najwłaściwszej do naszych potrzeb.

Białe lampy stojące i wiszące – stonowana aranżacja biura

Białe lampy stojące i wiszące zapewnią odpowiednie oświetlenie, a jednocześnie nie zaburzą koncepcji aranżacji wnętrza. Spokojna aranżacja biura notarialnego lub gabinetu, gdzie przyjmuje się gości i prowadzi ważne rozmowy, będzie sprzyjała skupieniu i nie będzie rozpraszała podczas omawiania poważnych tematów.

Ścienne panele dekoracyjne – elegancki, industrialny akcent

Ścienne panele dekoracyjne o niepowtarzalnym wzorze struktury charakterystycznej dla odlewów betonowych stwarzają efekt industrialnego wnętrza. Panele ścienne są wykonane z kompozytów, dzięki czemu, w porównaniu do betonowych płyt są niewiarygodnie lekkie. W połączeniu z designerskimi meblami i klasyczną kolumną nadały one pomieszczeniu klimat surowy, a zarazem elegancki.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO