stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowe spojrzenie na aranżacje kuchni. Nowoczesne meble kuchenne

zoom Nowe spojrzenie na aranżacje kuchni. Nowoczesne meble kuchenne

Przed nami aranżacje kuchni, na najwyższym, światowym poziomie. Analizując, jak zmieniało się podejście do urządzania wnętrz przez ostatnie dziesięciolecia, uderzające wydają się zmiany estetyki i sposobu myślenia o przestrzeni mieszkalnej. Chyba najbardziej widoczna jest ewolucja jaką przeszły aranżacje kuchni. Ich estetyka zmieniła się biegunowo. Słodkie krateczki kwiatki i falbanki, zastąpiła prosta linia geometrycznych brył i piękno wynikające z wyeksponowanej faktury drewna, metalu czy innych materiałów.

Przykładem zupełnie nowego podejścia do wzornictwa użytkowego i aranżacji kuchni są meble Zajc Kuchnie. To z pewnością nie są meble kuchenne dla babuni produkującej konfitury, ani osoby o duszy zbieracza pamiątek. To kuchnie dedykowane nowoczesnemu odbiorcy, dla którego liczy się elegancja formy, funkcjonalność innowacyjnych rozwiązań i komfort.

Proste bryły mebli kuchennych, gładkie powierzchnie i modna kolorystyka, powala na otwarcie na salon, co jest tendencją dość powszechną. Nowoczesne kuchnie harmonijnie łączą ze sobą przestrzeń roboczą i wypoczynkową w jedną całość. Pod marką Zajc Kuchnie, powstają więc modele, których wzornictwo odpowiada aktualnej filozofii projektowania kuchni, jako eleganckiego i szlachetnie wykończonego mebla, który nie ingeruje we wnętrze, lecz harmonijnie się w nie wtapia. To nie tylko piękne, ale funkcjonalne i pojemne meble kuchenne, a rozwiązania w nich zastosowane, zaprojektowano w myśl zasad ergonomii, dzięki czemu zapewniają użytkownikom wygodę.

inne inspiracje
Domowe przyjęcia z kolekcją urządzeń kuchennych Franke Crystal

Domowe spotkania i przyjęcia towarzyszą nam cały rok. Miły czas w gronie rodziny czy przyjaciół, często wzbogacamy ciekawym pomysłem na poczęstunek lub – coraz popularniejszym – wspólnym gotowaniem. Testowaniu nowych przepisów i radości z odkrywania ciekawych smaków sprzyjają kuchnie otwarte, przestronne, wyposażone w elegancki i funkcjonalny sprzęt AGD.

Nowa kolekcja Franke Mythos. Spotkajmy się w kuchni

Współcześnie każdy dzień to wyzwanie, żyjemy szybko, posiłki jemy w biegu. Śniadanie na stojąco, w drodze do pracy, lunch przy biurku, tuż przed kolejnym spotkaniem. Dopiero w domu mamy czas by się odprężyć i delektować kolacją w gronie najbliższych. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kuchenna staje się idealnym miejscem do odpoczynku, a produkty z nowej linii Franke Mythos pozwolą na wygodne przyrządzenie posiłków wraz z rodziną.

Jak urządzić małą kuchnię. Mała kuchnia z użytecznymi i komfortowymi meblami

Mała kuchnia sprawia często duży problem projektantom wnętrz. Szczególnie ważne jest jej dokładne zaplanowanie, gdy jest wykorzystywana często i intensywnie. Wtedy, jako pomieszczenie przeznaczone niemal wyłącznie do przygotowywania posiłków, powinna być funkcjonalna i ergonomiczna. Duże znaczenie ma również pojemność mebli kuchennych, tak aby nie zastawiać blatów, a nawet podłogi przedmiotami, których nigdy nie możemy zmieścić w szafkach w małej kuchni.

Blat granitowy w białej kuchni

Biała kuchnia nadal jest modna. Zastanawiając się nad tym jaki blat do kuchni wybrać, warto wziąć pod uwagę styl aranżacji wnętrza. Blat granitowy będzie doskonale pasować zarówno do mebli kuchennych na wysoki połysk, jak i bardziej klasycznego wystroju.

Jasna kuchnia otwarta na salon: aranżacja kuchni w odcieniach beżu i bieli

Kuchnia otwarta na salon sprawia, że oba pomieszczenia wzbudzają wrażenie bardziej przestronnych. Odczucie większej i bardziej oświetlonej przestrzeni potęguje wykorzystanie odcieni beżu oraz bieli w aranżacji kuchni. Jasne meble kuchenne w ponadczasowej kolorystyce podkreślą elegancki charakter wnętrza i nadadzą mu nowoczesnego sznytu.

Biało-brązowa kuchnia z turkusowymi dodatkami – pomysł na nowoczesne wnętrze

Biało-brązowa kuchnia z turkusowymi dodatkami jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym stworzyć nowoczesne i estetyczne wnętrze. Kolor turkusowy wyjątkowo modny w tym sezonie znakomicie dopełni mleczno-białą aranżację.

Biało-czarna kuchnia. Nowoczesne wyposażenie kuchni

Biało-czarna kuchnia jest rozwiązaniem ponadczasowym, a także bardzo modnym. Nowoczesne wyposażenie kuchni utrzymane w kontrastowej kolorystyce sprawdzi się zarówno w otwartych, jak i zamkniętych wnętrzach.

Kolory do kuchni – meble kuchenne w kolorze lata

Jakie wybrać kolory do kuchni, aby zachęcały nas do gotowania i spędzania w niej czasu? Meble kuchenne w barwach lata sprawią, że nasze samopoczucie zawsze będzie optymistyczne i pełne energii.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DEANTE
  • PXF LIGHTING
  • JADIK
  • ADRIANA FURNITURE
  • MOZAIKOWE.PL
  • OSPEL
  • ŚWIATŁY
  • Twoja Inspiracja
  • MARDOM