stronywnetrza.urzadzamy.pl

Niepowtarzalna mozaika we wnętrzu łazienki

zoom DUNIN ETNIK. Niepowtarzalna mozaika we wnętrzu łazienki

Moda na naturalne materiały nie omija również aranżacji łazienek. Drewno i kamień nie są jednak niczym nowym w tym pomieszczeniu, choćby ze względu na to, że od wieków wykłada się nimi sauny.

Drewno jest ciepłe w dotyku i kontrastuje z chłodem kamienia. Zastosowane w formie mozaiki pozwala tworzyć unikalne, dynamiczne wzory. Ważny jest wybór odpowiedniego gatunku drewna, który nie podda się wilgoci. Mozaika Dunin Dąb Al z serii Etnik wykorzystuje niejednolitą strukturę kolorystyczną każdego z kawałków drewna, zdobiąc aranżacje łazienek i przybliżając je do natury.

Naturalna jest także kamienna mozaika Dunin Emerald Green wykonana z marmuru, trawertynu, kwarcytu, onyksu, łupków i otoczaków. Jej surowa forma podkreślona matowym wykończeniem powierzchni dobrze komponuje się z drewnem, tworząc z nim zestawienie tak pierwotne, jak te spotykane raczej w przyrodzie niż w domu. O oryginalności i niepowtarzalności mozaiki Dunin decyduje też fakt, że każdy z kwadracików jest obrabiany ręcznie.

Nieco oddechu od intensywnie działającego na zmysły zestawienia dwóch rodzajów mozaiki wnoszą wielkoformatowe płytki ceramiczne w stonowanym odcieniu oraz gładka ściana. Jednak powrót do natury jest nieunikniony – tuż za ścianką działową kryje się drewniana wanna, zapraszająca do ciepłej kąpieli. Taka aranżacja łazienki to prawdziwy azyl, strefa zen w miejskiej dżungli.

Źródło: DUNIN

powiązane produkty
Mozaiki drewniane ETN!K DUNIN
Mozaiki drewniane ETN!K DUNIN

Mozaiki drewniane ETN!K DUNIN są ciekawą propozycją dla osób chcących przenieść naturę do wnętrza domu. Mozaiki wykonane są z takich drzew jak: dąb, wenge, merbau, cyprys, grab, amberwood, a także bambus. W szczególności przypadną do gustu osobom, które cenią spokój ...

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • GRAS
  • BADUM
  • NOCLAF
  • PXF LIGHTING
  • SPOTLINE
  • PRES MEBEL
  • STUDIO STO PROCENT
  • DURABLE
  • DREWNOCHRON