stronywnetrza.urzadzamy.pl

Niemieckie meble kuchenne w każdym stylu

zoom Koje Breda

Kuchnia to miejsce nie tylko do gotowania, czy sprzątania - często jest też głównym miejsce spotkań z bliskimi. Dlatego tak bardzo ważna jest prawidłowa, estetyczna aranżacja kuchni, a także niezawodność przy jej intensywnym użytkowaniu. Takiemu zadaniu sprostają niemieckie meble kuchenne, stworzone z najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim nowoczesne meble kuchenne stworzą funkcjonalną i zachęcającą do spędzania wspólnych chwil przestrzeń.

W swojej ofercie Studio Sto Procent oferuje meble kuchenne w każdej stylistyce. Zarówno nowoczesne jak i kuchnie retro charakteryzują się najwyższą jakością, precyzją i solidnością wykonania. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że niemieckie meble kuchenne osiągają wyjątkową trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, a także idealny wygląd.

Meble kuchenne są inwestycją na lata. Gwarancją najwyższej jakości i niezmienionego przez lata wyglądu są idealnie wybrane materiały oraz solidne wykończenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i w 100% doradzamy w jak najkorzystniejszym zaprojektowaniu każdego detalu.

Nowoczesne kuchnie niemieckie, szczególnie te o większym metrażu, często są wyposażone w wyspę kuchenną. W mniejszych pomieszczeniach można zastosować półwysep kuchenny. Studio Sto Procent proponuje m.in. kuchnie Hacker, które dodatkowo można wyposażyć w wysokiej jakości sprzęt AGD

Nowoczesne meble kuchenne, szczególnie te dopasowane na wymiar, są bardzo pojemne. Wszystko to za sprawą ogromnej liczby szafek, szuflad i różnych schowków. Niemieckie kuchnie są bardzo funkcjonalne. Dzięki nim bardzo łatwo utrzymać ład i porządek w przestrzeni kuchennej, wszystkie sprzęty i akcesoria mają swoje dedykowane miejsca. Dodatkowo obrzeża szafek można doposażyć w uszczelki, dzięki którym wnętrza szafek będzie łatwiej utrzymać w czystości.

Montaż nowych mebli kuchennych to dość spore wyzwanie dla budżetu. Jednak na jakości i trwałości mebli kuchennych nie warto oszczędzać. Odpowiednie meble i sprzęt kuchenny są inwestycją w przyszłość. Wyjątkowa stylistyka i wysoki standard są domeną niemieckich mebli kuchennych, wśród których każdy znajdzie pasująca do swojego gustu.

Zobacz zdjęcia:


Kuchnie nowoczesne


Kuchnie klasyczne
inne inspiracje
Niemieckie meble kuchenne to synonim jakości i trwałości

Niemieckie meble kuchenne każdy kojarzy z solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Cieszą się one wysokim zainteresowaniem. Dlaczego niemieckie kuchnie mają taką dobrą opinię?

aktualności
Dekoracje do -70% !

Dekoracje do -70% !

Dekoracje, obrazy, lustra, lampiony do -70% ! ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

patroni serwisu
  • MURASPEC
  • DUNIN
  • CERAMIKA NOWA GALA
  • ARCUS
  • LNIANY ZAUŁEK
  • BOCONCEPT
  • tesa tape
  • HYDROPOOL
  • SOFIK MEBLE
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt