stronywnetrza.urzadzamy.pl

Niemieckie meble kuchenne w każdym stylu

zoom Koje Breda

Kuchnia to miejsce nie tylko do gotowania, czy sprzątania - często jest też głównym miejsce spotkań z bliskimi. Dlatego tak bardzo ważna jest prawidłowa, estetyczna aranżacja kuchni, a także niezawodność przy jej intensywnym użytkowaniu. Takiemu zadaniu sprostają niemieckie meble kuchenne, stworzone z najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim nowoczesne meble kuchenne stworzą funkcjonalną i zachęcającą do spędzania wspólnych chwil przestrzeń.

W swojej ofercie Studio Sto Procent oferuje meble kuchenne w każdej stylistyce. Zarówno nowoczesne jak i kuchnie retro charakteryzują się najwyższą jakością, precyzją i solidnością wykonania. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że niemieckie meble kuchenne osiągają wyjątkową trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, a także idealny wygląd.

Meble kuchenne są inwestycją na lata. Gwarancją najwyższej jakości i niezmienionego przez lata wyglądu są idealnie wybrane materiały oraz solidne wykończenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i w 100% doradzamy w jak najkorzystniejszym zaprojektowaniu każdego detalu.

Nowoczesne kuchnie niemieckie, szczególnie te o większym metrażu, często są wyposażone w wyspę kuchenną. W mniejszych pomieszczeniach można zastosować półwysep kuchenny. Studio Sto Procent proponuje m.in. kuchnie Hacker, które dodatkowo można wyposażyć w wysokiej jakości sprzęt AGD

Nowoczesne meble kuchenne, szczególnie te dopasowane na wymiar, są bardzo pojemne. Wszystko to za sprawą ogromnej liczby szafek, szuflad i różnych schowków. Niemieckie kuchnie są bardzo funkcjonalne. Dzięki nim bardzo łatwo utrzymać ład i porządek w przestrzeni kuchennej, wszystkie sprzęty i akcesoria mają swoje dedykowane miejsca. Dodatkowo obrzeża szafek można doposażyć w uszczelki, dzięki którym wnętrza szafek będzie łatwiej utrzymać w czystości.

Montaż nowych mebli kuchennych to dość spore wyzwanie dla budżetu. Jednak na jakości i trwałości mebli kuchennych nie warto oszczędzać. Odpowiednie meble i sprzęt kuchenny są inwestycją w przyszłość. Wyjątkowa stylistyka i wysoki standard są domeną niemieckich mebli kuchennych, wśród których każdy znajdzie pasująca do swojego gustu.

Zobacz zdjęcia:


Kuchnie nowoczesne


Kuchnie klasyczne
inne inspiracje
Niemieckie meble kuchenne to synonim jakości i trwałości

Niemieckie meble kuchenne każdy kojarzy z solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Cieszą się one wysokim zainteresowaniem. Dlaczego niemieckie kuchnie mają taką dobrą opinię?

aktualności
Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Outlet do -80% rolety rzymskie i zasłony. ...

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka  do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • KARGAS PROFIL
  • SPOTLINE
  • HOUSE & MORE
  • SANITTI
  • DORMAX DESIGN
  • ELEKTRA
  • IDEAL STANDARD
  • LUX PRINT POLAND
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt