stronywnetrza.urzadzamy.pl

Modne aranżacje małych łazienek. Mała łazienka i drewno

zoom Modne aranżacje małych łazienek. Mała łazienka i drewno
Fot.: Marcin Czechowicz

Kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o aranżacje małych łazienek, jest ich optymalne zagospodarowanie. Mała łazienka może być bardziej funkcjonalna niż duża, pod warunkiem, że dobrze rozplanuje się przestrzeń.

Mała łazienka jest wyraźnie podzielona na strefy. Są one wręcz wyrysowane dzięki zastosowaniu różnych materiałów wykończeniowych. W aranżacji małej łazienki użyto płytek i drewna. Strefę wilgotną bezpośrednio przy wannie i kabinie prysznicowej wyznaczają niewielkie, szare płytki łazienkowe, natomiast strefę suchą, oddaloną od nich – jesionowa Deska Barlinecka z serii Life dla wymagających poszukiwaczy dobrych rozwiązań. Drewno o delikatnie zarysowanej fakturze wyraźnie odcina się od płytek łazienkowych, tworząc ciekawy wizualnie efekt i sprawiając, że aranżacja łazienki nabiera przyjaznego, naturalnego wyrazu. Jak widać nawet aranżacje małych łazienek mogą pozwolić sobie na mocne akcenty kolorystyczne. Harmonia naturalnych barw: drewna, bieli, beżu i szarości została przełamana czerwienią zabudowy wnęki. Aż trudno uwierzyć, że mała łazienka mieści jeszcze kącik gospodarczy. Wnęka zabudowana drzwiami w strażackim odcieniu sprytnie ukrywa pralkę i suszarkę. Aranżacje małych łazienek nie oznaczają rezygnacji z praktycznych i jednocześnie ładnych rozwiązań. Jak w każdym niewielkim wnętrzu, tak w małej łazience liczy się pomysłowość.

inne inspiracje
Mała czerwona łazienka – aranżacja nowoczesnej łazienki

Aranżacja małej łazienki nie jest prostym zadaniem. Ograniczony metraż utrudnia zmieszczenie niezbędnej armatury, a niestandardowy kształt wnętrza sprawia, że poruszanie się wewnątrz niego nie jest komfortowe. Nowoczesna łazienka powinna być funkcjonalna oraz estetyczna. Najważniejsze jest jednak, abyśmy dobrze się w niej czuli i cieszyli jej pięknym wystrojem. Czerwona łazienka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Nada małemu pomieszczeniu charakteru i spowoduje, że będziemy zaczynali i kończyli dzień pozytywnie nastrojeni.

Elegancka aranżacja małej łazienki – styl klasyczny

Wielu z nas boryka się z problemem urządzenia małej łazienki. W ciasnej przestrzeni trudniej jest stworzyć ciekawą aranżację. Ale przecież wszystko jest możliwe. Jasna kolorystyka połączona z projektem w stylu klasycznym jest doskonałym pomysłem na uratowanie wnętrza i jego użytkownika z opresji.

Grawerowanie szkła na kabinach prysznicowych – pomysł na dekorację wnętrz

Grawerowanie szkła na kabinach prysznicowych to nowy trend, który znalazł już wielu zwolenników. To doskonały pomysł na dekorację wnętrz, który sprawdza się w łazienkach urządzonych w każdym stylu.

Kabina prysznicowa bez brodzika w minimalistycznej łazience

Minimalistyczna łazienka sama w sobie jest bardzo elegancka. Szklana kabina prysznicowa bez brodzika efektownie prezentuje się w wersji wolnostojącej, ale też przyściennej, a także narożnej. Proste wykończenie minimalistycznej łazienki z przejrzystego szkła wraz z niezbędnym wyposażeniem wnętrza stworzy nowoczesną aranżację, która spodoba się wielu osobom.

Różowa łazienka, czyli aranżacje małych łazienek

Kolor różowy często przypisywany jest małym dziewczynkom, zupełnie niepotrzebnie, gdyż jest niezwykle zmysłowy i romantyczny. Różowa łazienka umili poranną toaletę i będzie dyskretnym przemyceniem tej barwy do wnętrz. Aranżacja małej łazienki z różową mozaiką nada wnętrzu szyk w stylu glamour i kobiecy pazur.

Aranżacja toalety - pomysł na wnętrze

Aranżacja toalety jako oddzielnego pomieszczenia to dobry pomysł szczególnie, gdy przyjmujemy dużo gości, a strefę kąpielową pragniemy pozostawić intymną. Pomysł na wnętrze może być prosty, a jego styl stanowić uzupełnienie reszty domowej aranżacji. Łazienka może być także zupełnie odmienna od reszty pomieszczeń, tworząc oryginalne i modne rozwiązanie. Cokolwiek wybierzemy, ważne by była funkcjonalna i piękna.

Jak zaprojektować łazienkę? Elegancka, mała toaleta

Jak zaprojektować łazienkę, w której metraż jest ograniczony? Mała toaleta może być elegancka i stylowa dzięki pięknemu wykończeniu i gustownym dodatkom.

Projekt małej łazienki. Nowoczesny styl we wnętrzu

Projekt małej łazienki nie musi być nudny. Nowoczesny styl w nawet najmniejszym wnętrzu prezentuje się doskonale.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • Grupa Armatura
  • AMIX
  • GTV
  • BPM Lighting
  • LAMPY.PL
  • BALMA
  • WOBELINE
  • FRANKE
  • COMITOR
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt