stronywnetrza.urzadzamy.pl

Minimalistyczne baterie łazienkowe. Nowoczesne łazienki

zoom Minimalistyczne baterie łazienkowe. Nowoczesne łazienki

Nowoczesne łazienki mające proste w formie urządzenia ceramiczne i minimalistyczne baterie łazienkowe wyglądają elegancko i zgodnie z aktualnymi trendami. Jeśli dodamy do tego brak drzwi pomiędzy sypialnią i łazienką, to otrzymamy ciekawe, niecodzienne wnętrze.

Aranżacja nowoczesnej łazienki, szczególnie połączonej z sypialnią o loftowym charakterze wymaga odpowiedniego wyposażenia. Na ogólne wrażenie bardzo mocno wpływają, pozornie mało istotne detale. Baterie umywalkowe, prysznicowe, deszczownice i inne akcesoria łazienkowe nie mogą być tu przypadkowe. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie ich spośród produktów jednego producenta z jednej kolekcji. W ten sposób unikniemy różnic w odcieniach wykończenia czy źle dobranych do siebie poszczególnych elementów.

Industrialne wykończenie wnętrza, nie powinno jednak iść w parze z surową funkcjonalnością. Zastosowane urządzenia muszą zapewniać niezawodność i wysoki komfort użytkowania.

W inspiracji wykorzystane zostały produkty marki VADO:
• AQB-SQ/50-C/P – deszczownica prysznicowa Aquablade; wymiary: 50 x 50 cm; deszczownica dostępna jest również w innych kształtach i rozmiarach
• ELE-CMA/12IN-C/P – przyłącze sufitowe, 30 cm; dostępna również wersja 10 i 15 cm
• NOT-148C-3/4-C/P – bateria prysznicowa 1-drożna z termostatem z serii Notion; dostępna również wersja 2- i 3-drożna
• GEO-109-C/P – bateria umywalkowa naścienna 3-otworowa
• MIR-MAG/DM-LIT – lustro łazienkowe podświetlane z lusterkiem powiększającym x3
• PEX-461/SQ-1.1/4-C/P – syfon umywalkowy kwadratowy

Wszystkie produkty marki VADO z wykończeniem dekoracyjnym w chromie objęte są 12-letnią gwarancją.

Źródło: VADO

inne inspiracje
Jaka bateria umywalkowa do nowoczesnej łazienki?

Nowoczesna bateria umywalkowa powinna być elegancka i niezawodna. Nowoczesna łazienka kojarzy się każdemu z prostymi formami i oszczędnym stosowaniem dodatków dekoracyjnych. Z tego powodu również baterie łazienkowe nie muszą być bogato zdobione, jednak warto poszukać produktu, który będzie miał nowy intrygujący design.

Aranżacja dużej szarej łazienki. Nowoczesne baterie łazienkowe

Nowoczesne baterie łazienkowe idealnie prezentują się we wnętrzach urządzonych w takim stylu. Szara łazienka to dobry pomysł na aranżacje łazienki czy salonu kąpielowego – wystarczy dodać do niej dużo szkła i tak urządzone wnętrze zachwyci każdego domownika.

Nowoczesne łazienki. Proste meble łazienkowe kluczem do doskonałości

Nowoczesne łazienki uwielbiają proste formy. Meble łazienkowe im prostsze w formie, tym bardziej są zbliżone do ideału. W nowoczesnej aranżacji łazienki królują proporcje, ład, regularność, wyrazistość. Są to również cechy, które możemy odkryć w serii mebli łazienkowych Marsylia.

Elektroniczne baterie łazienkowe – higieniczne urządzenia sanitarne

Łazienkowe baterie bezdotykowe sterowane podczerwienią pozwalają zachować higienę w pomieszczeniach sanitarnych. Elektroniczna armatura sanitarna zmniejsza również zużycie wody. Takie baterie umywalkowe są świetnym rozwiązaniem nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, lecz także w domach energooszczędnych.

Aranżacja łazienki. Meble łazienkowe w modnym fiolecie

Aranżacja łazienki, w której wykorzystano meble łazienkowe w głębokim fiolecie jest niewątpliwie oryginalna. Szafki łazienkowe o gładkich i połyskliwych powierzchniach nawiązują do szkliwionych płytek łazienkowych.

Meble łazienkowe. Jak utrzymać porządek w łazience?

Intensywny, pomarańczowy kolor wpuszczony do aranżacji łazienki od samego rana dodaje energii, wprawia w dobry nastrój, popycha do spontaniczności i kreatywnego myślenia.

Nowoczesna łazienka. Biało-czerwone meble łazienkowe

Nowoczesna łazienka w bieli i czerwieni to odważny pomysł. Meble łazienkowe wtapiają się w wykończenie, a kolorystyczny umiar sprawia, że mała łazienka nie jest krzykliwa.

Aranżacja łazienki. Meble łazienkowe w sentymentalnym wnętrzu

Aranżacja łazienki powinna sprzyjać wyciszeniu, a meble łazienkowe należy tak dopasować, by wszystko było pod ręką. Funkcjonalne meble do łazienki to bowiem podstawa, choć najważniejsza jest cała kompozycja, tym bardziej, że odpowiedni wystrój wnętrz pozwala na optyczne ich powiększenie.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT