stronywnetrza.urzadzamy.pl

Mieszkanie w stylu glamour - aranżacja przedpokoju

zoom Mieszkanie w stylu glamour - aranżacja przedpokoju
Fot.: Shutterstock.com

Aranżacja przedpokoju jest niemniej ważna niż innych wnętrz w domu. Z pewnych względów jest nawet najważniejsza, gdyż prezentuje nasze mieszkanie już od progu i żegna nas, gdy wychodzimy do pracy. Miejsce to powinno zatem wpływać na nas jak najlepiej. Mieszkanie w stylu glamour urzeknie luksusem i elegancją w nowoczesnym wydaniu.

Często aranżację przedpokoju spycha się na boczny tor, bo ważniejszy jest salon, kuchnia, sypialnia lub każde inne wnętrze. Nie zapominajmy jednak, że dobrze urządzony, przejrzysty i stylowy przedpokój jest wizytówką naszego domu. Zatem w myśl zasady "jak cię widzą — tak Cię piszą", warto mieć dobry pomysł na przedpokój. Oprócz szafy na płaszcze i buty oraz miejsca na przedmioty codziennego użytku jak smycz, parasol, itd. istotny jest wygląd i styl miejsca, które zaprasza do naszego domu.

 

Jeśli chcemy, by nasze wnętrze było nowoczesne, ale jednocześnie eleganckie, warto zdecydować się na mieszkanie w stylu glamour. Obowiązkowym elementem każdego przedpokoju jest duże lustro, w którym przejrzymy się przed wyjściem. Jeśli jest to jedyna dekoracja wnętrza, można pokusić się o bogato zdobioną ramę, która niczym obraz pięknie ozdobi wejście. Pięknie zdobiony żyrandol nie powinien być jedynym źródłem światła. Wieczorem domową atmosferę zapewni mała lampka na stylowej konsoli. Jeśli dodatkowo powiesimy nad nią obraz, światło wspaniale podkreśli uroki dekoracji.

 

Nie przegap:

Sprawdź inne inspiracje aranżacji przedpokoju>>>
Wybierz produkty do wykończenia i wyposażenia Twojego przedpokoju>>>
Obejrzyj całą galerię zdjęć aranżacji przedpokojów>>>inne inspiracje
Aranżacja przedpokoju - zaprojektuj stylowe wnętrze

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak salonu. Nawet najbardziej stylowe wnętrze nie odda swego uroku, jeśli droga do niego poprowadzona będzie przez zagraconą i nieurządzoną sień.

Wystrój przedpokoju - projekt wnętrza

Projekt wnętrza to nie tylko funkcjonalne rozwiązania mające na celu wygodne korzystanie z sieni, ale także wystrój przedpokoju, który da nam namiastkę tego, co czeka nas w dalszej części domu.

Aranżacja przedpokoju - eleganckie meble

Aranżacja przedpokoju to nie lada sztuka. To pierwsze i ostatnie miejsce, które widzimy po przyjściu do domu i gdy z niego wychodzimy, dlatego ważne by było naszą chlubą i wizytówką. Eleganckie meble to jedna z propozycji na piękne i gustowne wnętrze.

Aranżacja przedpokoju. Wnętrze w stylu glamour

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak każdego innego pomieszczenia. Wnętrze w stylu glamour jest efektowne, eleganckie i stylowe, dlatego tak dobrze pasuje do przedpokoju, który zaprasza do środka domu.

Jak urządzić przedpokój w bloku?

Nietrudno urządzić sień o dużej powierzchni, gdzie jest miejsce na szafy i wygodną ławeczkę. Jak urządzić przedpokój w bloku, który zwykle nie jest duży i często otwarty jest na resztę mieszkania?

10 pomysłów na aranżacje przedpokoju. Projekty wnętrz

Piękny hol stanowi wizytówkę domu. Projekty wnętrz oprócz funkcjonalności powinny uwzględniać estetykę wnętrza. Przedstawiamy 10 pomysłów na aranżacje przedpokoju, które odmienią każde, nawet najmniejsze wnętrze.

Aranżacja przedpokoju. Nowoczesne wnętrze

Niemniej ważna od urządzenia mieszkania jest aranżacja przedpokoju, który jest wizytówką całego domu. Nowoczesne wnętrze jest uporządkowane, harmonijne i stylowe, zapraszając gości do dalszych odwiedzin.

Jak urządzić korytarz? Aranżacja przedpokoju

Mówi się, że hol jest wizytówką domu. Często traktuje się go po macoszemu, nie przywiązując zbytniej wagi do jego wyglądu. Jak urządzić przedpokój, by był funkcjonalny i stylowy? Wystarczy kilka kroków.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT