stronywnetrza.urzadzamy.pl

Meble ogrodowe z technorattanu. Trwałe meble do ogrodu

zoom Meble ogrodowe z technorattanu. Trwałe meble do ogrodu
Fot.: MEBLOBRANIE.PL

Meble ogrodowe z technorattanu to najnowszy światowy trend w branży mebli do ogrodu. Ze względu na swoją trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne są bardzo chętnie stosowane na tarasach, balkonach i ogrodach.

Technorattan imituje naturalny rattan. Jest produkowany z poliuretanu o dużej gęstości, co nadaje mu niemal nieograniczoną trwałość i żywotność. Meble ogrodowe z technorattanu są oferowane jako gotowe zestawy wypoczynkowe z pełnym wyborem sof dwu- i trzyosobowych, foteli, krzeseł oraz stolików. Ekskluzywne meble technorattanowe są również stosowane w przestronnych salonach lub ogrodach zimowych. Są one wtedy nawiązaniem do przestrzeni zewnętrznej i dzięki nim odnosimy wrażenie, że nie zamykamy się przed światem w szczelnym pomieszczeniu i mamy ciągły kontakt z naturą.

Meble do ogrodu wykonane z technorattanu są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Nie zmieniają się pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, są odporne na zbrudzenia i nie chłoną wilgoci.

W sklepie Meblobranie.pl zebrano bardzo szeroką ofertę mebli ogrodowych z technorattanu wielu producentów, o różnych kolorach plecionki. Najpopularniejsze są, a w związku z tym największy wybór jest dostępny wśród kolorów brązowych. Oprócz tego oferowane są meble ogrodowe w kolorze czarnym, grafitowym, szarym, a także białym lub kremowym. Meble w jednym kolorze różnią się między sobą plecionką, np. plecionka płaska jest zastosowana w meblach ogrodowych z serii Nilamito, natomiast bardziej ekskluzywne meble Ligutiro wykonano z plecionki okrągłej, dokładniej imitującej rattan.

Źródło: Meblobranie.pl

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON