stronywnetrza.urzadzamy.pl

Meble kuchenne – minimalistyczny wystrój wnętrz

zoom Meble do kuchni – minimalizm doskonały
Fot.: Damian Osak

Aranżacja kuchni powinna być przede wszystkim funkcjonalna i estetyczna. Taki wystrój wnętrz stawia w roli głównej meble kuchenne, tworząc otwartą na salon, praktyczną i przyjazną przestrzeń.

Praktyczne meble kuchenne, które jednocześnie zajmują mało miejsca, to doskonałe rozwiązanie do niewielkiego wnętrza, otwartego na salon. Tego typu wystrój wnętrz świetnie się komponuje, wprowadzając do pomieszczenia nieco korzystnej równowagi. Aranżacja kuchni jest pełna spokoju i przyjaznego klimatu, na co duży wpływ ma podłoga z ciemnego drewna. To ona sprawia, że wnętrze nabiera ciepłego charakteru, a ponadto jest praktyczna – olejowane drewno łatwo utrzymać w czystości.

Ciepła podłoga i fronty kuchenne kontrastują z bielą sufitów i dodatków oraz oryginalnymi ścianami pokrytymi kamieniem. A proste meble kuchenne to – jak już wspomniano – świetny wybór, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i funkcjonalnym. Żyrandol natomiast to prawdziwy władca przestworzy – emanuje kryształowym przepychem, podkreślonym błyszczącą czernią, przez co świetnie koresponduje z czarnymi „wstawkami” i dodaje aranżacji wysublimowanej elegancji. Wszystkie nowoczesne kuchnie mogłyby być ozdobione tego typu detalami. Taki wystrój wnętrz za sprawą punktowego oświetlenia zyskuje tajemniczości, chociaż w ciągu dnia kuchnia jest bardzo dobrze doświetlona dzięki dużemu oknu. Dodatek w postaci czarnej rzeźby stanowi już tylko kropkę nad „i” w tej niezwykłej aranżacji kuchni, stworzonej z myślą o indywidualistach.

inne inspiracje
Blat granitowy w białej kuchni

Biała kuchnia nadal jest modna. Zastanawiając się nad tym jaki blat do kuchni wybrać, warto wziąć pod uwagę styl aranżacji wnętrza. Blat granitowy będzie doskonale pasować zarówno do mebli kuchennych na wysoki połysk, jak i bardziej klasycznego wystroju.

Biało-czarna kuchnia. Nowoczesne wyposażenie kuchni

Biało-czarna kuchnia jest rozwiązaniem ponadczasowym, a także bardzo modnym. Nowoczesne wyposażenie kuchni utrzymane w kontrastowej kolorystyce sprawdzi się zarówno w otwartych, jak i zamkniętych wnętrzach.

Kolory do kuchni – meble kuchenne w kolorze lata

Jakie wybrać kolory do kuchni, aby zachęcały nas do gotowania i spędzania w niej czasu? Meble kuchenne w barwach lata sprawią, że nasze samopoczucie zawsze będzie optymistyczne i pełne energii.

Nowoczesna kuchnia w klasycznym stylu

Jak zaaranżować funkcjonalną i nowoczesną kuchnię z nutą klasycznego stylu w ciepłym wydaniu? Drewnopodobne fronty mebli to doskonały i oryginalny pomysł na przytulną, a jednocześnie modną kuchnię. Nowoczesne meble w stonowanej kolorystyce stworzą idealne wnętrze, które pokochają wszyscy domownicy.

Funkcjonalne meble biurowe. Nowoczesne stoły NANO

Meble biurowe, a szczególnie stoły będące biurkami poszczególnych pracowników powinny być dostosowane do rodzaju wykonywanej przy nich pracy. Najlepiej sprawdzają się meble, które łączą przestrzeń indywidualną i grupową, które są w pełni funkcjonalne w formie wolnostojącej, a także w połączeniu z innymi meblami.

Nowoczesna, biała kuchnia z drewnem

Biała kuchnia z drewnem łączy w sobie trendy z ponadczasową klasyką. Nowoczesna, biała kuchnia jest modna, minimalistyczna i chłodna, ale dzięki wzbogaceniu frontów o drewno w naturalnie ciemnym kolorze, staje się bardzo elegancka i oryginalna.

Jakie wybrać meble kuchenne do aranżacji dużej kuchni

Duża kuchnia nie stawia przed nami takich ograniczeń, jak małe pomieszczenie, czy aneks. Nowoczesne czy klasyczne meble kuchenne łatwiej jest dobrać do zaplanowanej aranżacji kuchni. Nie znaczy to jednak, że nie musimy się podporządkować żadnym regułom i mamy wolną rękę.

Jak zaprojektować kuchnię? Nowoczesna kuchnia beżowa

Jak zaprojektować kuchnię, by była funkcjonalna, a do tego wspaniale się prezentowała? Nowoczesna kuchnia beżowa będzie modna, stylowa i ponadczasowa ze względu na swój subtelny i neutralny kolor.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • FOX
  • RMIG
  • AMICA
  • ZAKO
  • CONSTRUCTOR
  • BALTIC WOOD
  • SANPLAST
  • COSMO
  • RAUMPLUS