stronywnetrza.urzadzamy.pl

Luksusowa aranżacja kuchni dla wybranych

zoom mebel_rust alicante

Wzornictwo mebli kuchennych na miarę XXI wieku skumulowane w aranżacji kuchni może przybrać olśniewającą formę i uczynić pomieszczenie centralną częścią mieszkania. Powiedzenie, że kuchnia to serce domu, nabiera teraz nowego wymiaru…

Luksusowa aranżacja kuchni emanujące ciepłem. Taka aranżacja wymaga dokładnie przemyślanego wyposażenia: sprzętu AGD i mebli kuchennych. Luksus musi mieć przecież właściwą oprawę, która pozwoli uniknąć efektu sztuczności. W tej ekskluzywnej kuchni nowoczesność i zaawansowane technologicznie rozwiązania łączą się z klasycznymi akcentami, oddając hołd funkcjonalności, bez której prawdziwa kuchnia nie istnieje. 
Limitowana seria mebli kuchennych Alicante od firmy Mebel Rust pozwoliła na stworzenie kuchni doskonałej, gdzie kulminacyjny punkt, łączący tradycję z nowoczesnością, stanowią klasyczne fronty z podziałem na dwie szuflady otwierane przy pomocy lekkiego dotknięcia. Perfekcyjna aranżacja sprawia, że efektowne żłobienia w meblach kuchennych tracą swój muzealny charakter, zachowując pierwotny urok klasyki.
Nowoczesna technologia kolekcji Mebel Rust Alicante przejawia się w takich rozwiązaniach, jak sterowany elektronicznie okap, wysuwający się z kunsztownie wykonanego blatu. Niezwykłe wrażenie robi również lustrzany front imitujący witrynę, za którym można schować chłodziarkę.
Kuchnia Alicante firmy Mebel Rust to limitowana seria adresowana do dużych rezydencji, wykonana w jedynie 500 egzemplarzach, z których każdy ma indywidualny numer. Aranżacja z jej udziałem stanowi odpowiedź na wysokie oczekiwania osób, które lubią otaczać się niezwykłymi przedmiotami i kochają naturalne materiały w nowoczesnych, ergonomicznych i ekskluzywnych wnętrzach.

powiązane produkty
Meble kuchenne Alicante MEBEL RUST Luxury collection
Meble kuchenne Alicante MEBEL RUST Luxury collection

Meble kuchenne Alicante MEBEL RUST Luxury collection to seria limitowana – każdy egzemplarz kuchni otrzymuje indywidualny numer wygrawerowany na hartowanym boku prestiżowej szuflady. Wszystko po to by klienci każdego dnia mogli odczuwać w swoim domu luksus i unikalność tej aranżacji.Dostęp ...

inne inspiracje
Biało-czarna kuchnia. Nowoczesne wyposażenie kuchni

Biało-czarna kuchnia jest rozwiązaniem ponadczasowym, a także bardzo modnym. Nowoczesne wyposażenie kuchni utrzymane w kontrastowej kolorystyce sprawdzi się zarówno w otwartych, jak i zamkniętych wnętrzach.

Kolory do kuchni – meble kuchenne w kolorze lata

Jakie wybrać kolory do kuchni, aby zachęcały nas do gotowania i spędzania w niej czasu? Meble kuchenne w barwach lata sprawią, że nasze samopoczucie zawsze będzie optymistyczne i pełne energii.

Minimalistyczne baterie w nowoczesnej kuchni

Minimalistyczna aranżacja nowoczesnej kuchni przeważnie oznacza maksymalną wygodę. Projektanci wnętrz kładą nacisk na optymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania, dbając o jak najlepsze zagospodarowanie wnętrza brył kuchennych mebli.

Aranżacja kuchni – dekoracje i dodatki

Przemyślana i oryginalna aranżacja kuchni to wyzwanie dla niejednego użytkownika. Choć w pomieszczeniu tym smaczne powinny być przede wszystkim dania, ciekawie zaaranżowany wystrój kuchni sprawi, że czas spędzony podczas przyrządzania i spożywania posiłków będzie dużo przyjemniejszy. Wystarczy pomysł oraz kilka starannie dobranych dekoracji i dodatków, aby wnętrze kuchni stało się nie tylko funkcjonalne, ale i apetyczne.

Modna kuchnia, czyli białe meble kuchenne z fuksją

Białe meble kuchenne są jednymi z najczęściej wybieranych. Czasem jednak stają się zbyt popularne. Jeśli ważna jest dla nas modna kuchnia w bieli, warto pomyśleć o dołączeniu akcentów w innych, mocnych i nasyconych kolorach.

Nowoczesna aranżacja kuchni - białe meble kuchenne w roli głównej

Nowoczesna aranżacja kuchni to zwykle minimalistyczne formy i intrygujące zestawienia. Białe meble kuchenne w towarzystwie mocnego akcentu kolorystycznego są ciekawym pomysłem na modny wygląd wnętrza.

Nowoczesna kuchnia z wyspą - białe meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia z wyspą to jeden z najpopularniejszych trendów, który podbija serca coraz większej ilości osób, tak jak zresztą białe meble kuchenne, które stały się synonimem minimalistycznego wnętrza.

Carga i systemy szuflad w nowoczesnej kuchni

Nowoczesne systemy do mebli pozwalają na optymalną organizację przestrzeni kuchni. Nowoczesna kuchnia wyposażona w carga i systemy szuflad pozwoli bardzo dobrze rozmieścić wszystkie naczynia i produkty spożywcze.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT