stronywnetrza.urzadzamy.pl

Lampy sufitowe i beton w salonie z jadalnią. Minimalistyczny salon

Fot.: EXCLUSIVE LIGHTS

W minimalistycznym salonie wyraziste lampy sufitowe mogą wyróżniać się na tle innego wyposażenia. Szczególnie, jeśli beton w salonie nie jest wsparty krzykliwymi dodatkami dekoracyjnymi. Minimalistyczne aranżacje salonu z jadalnią są bardzo interesujące, a mogą być również praktyczne.

Lampy sufitowe, które można przekręcać niemal o 360 stopni, można nakierować tam gdzie w danej chwili potrzebne będzie dodatkowe oświetlenie. Ciekawym pomysłem jest również ramię lampy, które można wydłużać i skracać w zależności potrzeb. Takie rozwiązanie ułatwia życie w minimalistycznym salonie. Stół zawsze można przesunąć, ustawić w lepszym miejscu do zabawy, pracy, czy obiadu. W ten sposób powstaje aranżacja salonu z jadalnią, którą można przemieszczać w zależności od składu gości – jednego dnia bliżej balkonu, innym razem bliżej telewizora. Lampa sufitowa, niby przytwierdzona na stale, bez problemu za taką zmianą podąży.

Nie przegap:
Pozostałe produkty firmy Exclusive Lights >>>
Przejrzyj inne inspiracje z minimalistycznymi aranżacjami salonu >>>

Beton w salonie jest odważnym posunięciem. Jednak w modnych, poprzemysłowych loftach nie powinno go zabraknąć. Aranżacja salonu z jadalnią w takim mieszkaniu, czy to będzie oszczędny minimalizm, czy błyszczący styl pełen drogich sprzętów i przepychu, musi mieć chociaż minimalną liczbę elementów wykończonych za pomocą surowego betonu.


Źródło: Exclusive Lights

powiązane produkty
Lampa przysufitowa Pluma ESTILUZ
Lampa przysufitowa Pluma ESTILUZ

Czarna lampa przysufitowa Pluma firmy ESTILUZ, którą można obracać o 340 stopni jak również wsuwać i wysuwać ramię dopasowując jednocześnie pozycję w której chcemy ją umieścić. Lampa montowana najczęściej jest nad stoły, kiedy często zachodzi potrzeba rozkładania i przemieszczania mebli. ...

inne inspiracje
Oświetlenie kuchni – nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania

Wybierając oświetlenie do kuchni, musimy wziąć pod uwagę odpowiednie umiejscowienie punktów świetlnych. Lampy do kuchni stanowią ważny element aranżacji wnętrza, dlatego warto wybierać modele, które łączą funkcjonalność z eleganckim designem.

Aranżacja jasnego salonu w stylu minimalistycznym

Jak zaprojektować jasny salon, który będzie przytulny i ciepły, a jednocześnie oszczędny w meble i dodatki? Wyposażenie salonu w ciepłej kolorystyce urządzone w stylu minimalistycznym będzie doskonałym rozwiązaniem na funkcjonalne i estetyczne pomieszczenie.

Nowoczesny minimalistyczny salon. Designerski sprzęt audio na betonie

Aby odpocząć wiele nie trzeba. Wystarczy minimalistyczny salon: beton w salonie, duże okna i koniecznie dobry sprzęt audio. Pozostałe elementy wyposażenia będą już tylko pochodną tak dobrze rozpoczętej aranżacji.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ELEKTRA
  • HYDROPONIKA
  • BONDEX
  • LEGRAND
  • Centrum MEGA MEBLE
  • BRUK-BET
  • DURABLE
  • RIHO
  • SEVROLL-SYSTEM