stronywnetrza.urzadzamy.pl

Kuchnia w stylu skandynawskim

Fot.: Shutterstock.com

Kuchnia w stylu skandynawskim charakteryzuje się stonowaną kolorystyką, prostymi meblami i oryginalnymi dodatkami. Styl ten jest doskonałym sposobem na szybkie optyczne rozświetlenie i powiększenie wnętrza.

Styl skandynawski urzeka bliskością natury. Wnętrza w stylu skandynawskim urządzone są w jasnym, najczęściej białym kolorze z przeważającą ilością materiałów z drewna, kamienia, lnu czy bawełny. Kuchnia w stylu skandynawskim zwykle posiada drewniane meble kuchenne pomalowane na biało. Mogą to być zarówno fronty kuchenne lub tylko stół i krzesła do jadalni.

 

Aranżacja kuchni w skandynawskim stylu sprawia, że wnętrze wydaje się czyste, harmonijne i jasne. Dlatego też często poleca się takie rozwiązanie w małych, dość ciemnych pomieszczeniach. Wnętrze w stylu skandynawskim świetnie wygląda z kolorowymi dodatkami, które wprowadzają do pomieszczenia niesamowitą energię i ciepło. Styl skandynawski może być nieco bardziej elegancki lub przeciwnie, minimalistyczny i artystyczny. Któregokolwiek nie wybierzemy, na pewno możemy liczyć na uzyskanie oryginalnego wnętrza.

 

Nie przegap:
Sprawdź inne inspiracje na aranżacje kuchni >>>
Wybierz produkty do wykończenia i wyposażenia Twojej kuchni >>>
Obejrzyj całą galerię zdjęć aranżacji kuchni >>>

inne inspiracje
Kuchnia w stylu skandynawskim - pomysł na wnętrze

Kuchnia w stylu skandynawskim to jasne, przestronne i dobrze oświetlone miejsce. Pomysł na wnętrze jest prosty, funkcjonalny i sprawdza się w każdym domu.

Kuchnia w stylu skandynawskim. Kuchnia marzeń

Kuchnia marzeń to taka, w której pomieszczą się wszelkie kuchenne sprzęty i akcesoria, a zapach wypieków zachęci do wspólnej biesiady przy dużym stole. Kuchnia w stylu skandynawskim jest jasna i funkcjonalna, co dodatkowo sprawia wrażenie czystości i uporządkowania, sprzyjając celebrowaniu posiłków.

Kuchnia w stylu skandynawskim. Akcesoria kuchenne i dekoracje

Kuchnia w stylu skandynawskim to propozycja dla tych, którzy poszukują ciepła i przytulności. Wygląda jak przeniesiona sprzed lat z dalekiej Północy. Do aranżacji kuchni wykorzystano surowe, niewykończone drewno, futra i skóry, tradycyjną ceramikę.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • HEATROLL
  • ŚWIATŁY
  • GRUPA NOWY STYL
  • DONICESTALOWE.PL
  • WILLOW HOUSE
  • LIBET
  • SANITTI
  • PGC
  • PORCELANOSA