stronywnetrza.urzadzamy.pl

Kuchnia w stylu rustykalnym. Kuchnia z wyspą.

zoom Kuchnia w stylu rustykalnym. Kuchnia z wyspą.
Fot.: Shutterstock.com

Kuchnia w stylu rustykalnym przypomni zapach ciepłego chleba i miłe chwile spędzone na wsi. Kuchnia z wyspą dodatkowo sprawi, że będzie jak u babci, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie, a wszystko to podczas przepysznych wypieków.

O tym, że kuchnia z wyspą to świetnie rozwiązanie, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Zaaranżowane miejsce do gotowania na środku kuchni, przyczyniło się do zacieśniania rodzinnych więzi i jest dużo wygodniejsze niż tylko standardowe szafki kuchenne. Aranżacja kuchni rustykalnej jest ciepła, przytulna i rodzinna. Choć ten pomysł na kuchnię różni się od nowoczesnych wnętrz, bez problemu możemy urządzić wnętrze w wiejskim stylu także we współczesnym apartamencie.

 

Kuchnia w stylu rustykalnym nie powstałaby, gdyby nie drewniane meble kuchenne. Wszelkie przetarcia, zaplamienia i zniszczenia są mile widziane. Możemy zatem skorzystać z tego, co mamy w domu, pociągając drewno bejcą. Wiejska kuchnia to przede wszystkim detale, które tworzą atmosferę wnętrza. Wskazane są przeszklone szafki, przez które widać wszelkiego rodzaju kubeczki, cukiernice i talerzyki. Dobrym pomysłem jest użycie garnków do stworzenia ciekawej kompozycji nad wyspą. Ozdobne talerze poustawiane w różnych częściach kuchni to także doskonała ekspozycja, ozdabiająca kuchnię.

inne inspiracje
Biała, otwarta kuchnia z wyspą w stylu loftowym – nowoczesne wnętrze

Biała kuchnia z wyspą urządzona w stylu loftowym to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią minimalizm, prostotę oraz funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego charakteru wnętrza.

Biała kuchnia w stylu rustykalnym

Nowoczesne wnętrza nie muszą być pozbawione ciepła i domowej atmosfery. Biała kuchnia w stylu rustykalnym łączy w sobie nowoczesność z tym, co najlepsze w wiejskim, swojskim domu. Ciepło, przytulność, ale także gustowność nawiązuje do tradycyjnego dworku.

Aranżacja kuchni - styl rustykalny

Aranżacja kuchni ciepłej, rodzinnej i pachnącej domową szarlotką to marzenie wielu osób. Styl rustykalny jest najodpowiedniejszy do urządzenia takiego wnętrza ze względu na swoje piękno, funkcjonalność i ponadczasowość.

Pomysł na kuchnię - nowoczesna kuchnia z wyspą

Pomysł na kuchnię w otwartym wnętrzu zdaje się być oczywisty. Nowoczesna kuchnia z wyspą wspaniale sprawdza się na dużych przestrzeniach, ułatwia przyrządzanie posiłków i jest elegancka nawet w najbardziej minimalistycznej formie.

Biała kuchnia z wyspą. Nowoczesne wnętrze.

Biała kuchnia z wyspą to idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących urządzić nowoczesne wnętrze w minimalistycznym, skandynawskim stylu.

Biało-czarna kuchnia i wyspa kuchenna

Biało–czarna kuchnia to pomysł ponadczasowy, elegancki, ale także modny. Wyspa kuchenna w takiej aranżacji sprawdzi się doskonale, zarówno w we wnętrzach otwartych, jak i zamkniętych.

Urządzamy kuchnię - nowoczesna kuchnia z wyspą

Gdy urządzamy kuchnię skupiamy się przede wszystkim na frontach czy kolorystyce. Nowoczesna kuchnia z wyspą to wspaniały pomysł na niebanalne wnętrze. Może być ona jednak jeszcze oryginalniejsza i bardziej funkcjonalna, jeśli nie zapomnimy o pomocnych gadżetach.

Praktyczna wyspa kuchenna z blatem i zlewozmywakiem

Wyspa kuchenna z blatem roboczym i wielofunkcyjnym zlewozmywakiem jest bardzo ergonomiczna. Praktyczna kuchnia z wyspą przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi ze względu na wygodę przygotowywania posiłków. Podczas gotowania wszystkie podstawowe produkty możemy rozmieścić w zasięgu ręki.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA