stronywnetrza.urzadzamy.pl

Krzesła i stoły drewniane w industrialnych aranżacjach wnętrz

zoom Krzesła i stoły drewniane w industrialnych aranżacjach wnętrz
Fot.: TON

Industrialne aranżacje wnętrz wymagają starannego zaplanowania wyposażenia. Krzesła i stoły drewniane o minimalistycznym wzornictwie doskonale wpasują się w przemysłowe pomieszczenia. W otoczeniu stalowych szyn, nie zawsze wygładzonych tynków i starych podłóg betonowych lub drewnianych, meble powinny być wykonane z naturalnych materiałów, bez dodatkowych detali dekoracyjnych.

Budynki pozostawione przez wygasły przemysł można z powodzeniem zaadaptować na wygodne mieszkania lub nawet luksusowe apartamenty. Nie wyglądają one jak normalne bloki mieszkalne czy kamienice, dlatego nie można ich w tradycyjny sposób urządzać. Często takie obiekty są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrów miast, co w połączeniu z chęcią wyróżnienia się, powoduje, że industrialne aranżacje wnętrz, już od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

W takich poprzemysłowych aranżacjach doskonale sprawdzą się minimalistyczne stoły i krzesła drewniane. Krzesła i fotele z serii Split firmy TON są produkowane z drewna giętego ręcznie. W wersjach standardowych meble te są barwione bejcami z zachowaniem widocznej struktury drewna. W celu ożywienia wnętrza można wybrać produkty w innych kolorach niż standardowe brązy i beże. Natomiast najodważniejszym z nas na pewno spodobają się meble pokryte kolorem gradientowym (cieniowanie za pomocą trzech kolorów).

Źródło: TON

powiązane produkty
Krzesło Split TON
Krzesło Split TON

Krzesło Split TON łączy 150 lat tradycji ze współczesnym wzornictwem. Podstawa krzesła jest wykonana z ręcznie wygiętych i rozszczepionych elementów z litego drewna, które po raz pierwszy w meblach przeznaczonych do siedzenia są elementem zarówno dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym, tworząc ...

Fotel klubowy Split TON
Fotel klubowy Split TON

Subtelny fotel klubowy Split TON jest produkowany na bazie konstrukcji z litego drewna. Podwyższone oparcie, komfortowa tapicerka oraz ergonomiczne siedzisko zagwarantują chwile relaksu zarówno w domu, jak i w hotelowym lobby. Stabilność i wytrzymałość zapewnia technologia ręcznego gięcia drewna. Charakterystycznym ...

Fotel Split TON
Fotel Split TON

Minimalistyczny fotel Split TON pasuje do stołu w jadalni, jest idealny do mieszkań także jako przestrzenny element dekoracyjny. Drewniany fotel ma tapicerowane siedzisko i otulające je oparcie, które opiera się na wygiętych w przeciwnych kierunkach, rozgałęzionych elementach drewnianych.Design: Arik LevyMateriał: ...

inne inspiracje
Kuchnia i jadalnia w stylu loft. Lampy industrialne i inne składniki udanej aranżacji

Kuchnia i jadalnia w stylu loft to dobry pomysł dla wielbicieli otwartych przestrzeni i naturalnych materiałów. Cegła na ścianie, metalowe i drewniane wykończenia oraz wiszące lampy industrialne nad stołem w jadalni to kwintesencja aranżacji kuchni w stylu loft.

Jak dbać o meble ogrodowe i inne elementy drewniane?

Elewacje i meble drewniane stanowią jedno z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań w naszych domach i budynkach gospodarczych. Od dawna doceniamy funkcjonalność drewna, jego naturalny wygląd i wygodę użytkowania. Decydując się jednak na wykorzystanie tego materiału, musimy wiedzieć, że jest wrażliwe i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tylko właściwie czyszczone i impregnowane powierzchnie dadzą nam gwarancję wieloletniej trwałości.

Stół drewniany do jadalni rustykalnej. Aranżacja wiejskiej jadalni

W rustykalnej jadalni, można postawić tylko stół drewniany, najlepiej dębowy. Aranżacja jadalni w wiejskim, tradycyjnym stylu wymaga stosowania naturalnych materiałów i wyraźnego odwołania do ludowych dekoracji.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE