stronywnetrza.urzadzamy.pl

Kolorowe szkło na ścianę do kuchni. Nowoczesne aranżacje kuchni

zoom Kolorowe szkło na ścianę do kuchni. Nowoczesne aranżacje kuchni
Fot.: COLORIMO

Kolorowe szkło do kuchni na fronty i ścianę najlepiej wybrać jako lakierowane. Nowoczesne aranżacje kuchni można wykonać również za pomocą przykrytej szkłem fototapety, ale już na meblach, blatach lub stole trudniej będzie zrealizować takie projekty.

Szkło lakierowane można zamawiać właściwie w dowolnych wymiarach i kolorach. Ograniczeniem może być wielkość drzwi, którymi musimy wnieść do wnętrza pojedynczą taflę szklaną. Natomiast, jeśli chodzi o kolory, to możemy zaprojektować niemal dowolną barwę – warto tu posługiwać się paletą RAL. Z takim szkłem nowoczesne aranżacje kuchni zyskają na oryginalności, a odpowiednio dobrane kolory podkreślą charakter wnętrza.

Aranżacje, w których zastosowano kolorowe panele szklane, wyróżniają się żywymi barwami. Ich połyskujące powierzchnie zawsze sprawiają wrażenie nowoczesności i czystości. Ułatwiają również urządzenie wnętrz wykonanych w minimalistycznym lub nawet industrialnym stylu.
Szkło lakierowane świetnie sprawdzi się nie tylko jako fronty szafek i witryn kuchennych. Doskonale wygląda również na blatach, drzwiach przesuwnych, a także jako okładzina ścienna. Ważną zaletą takiego rozwiązania jest szybki, łatwy i czysty montaż.

Źródło: COLORIMO

inne inspiracje
Szyba do kuchni, czyli szkło lakierowane na ścianie

Szkło lakierowane w kuchni, czyli tak zwana szyba do kuchni zyskuje na popularności i jest coraz częściej wybierane zamiast płytek ściennych. Nic dziwnego, bo pomysł ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także niezwykle efektowny.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE