stronywnetrza.urzadzamy.pl

Kolekcja szkła VINOTECA. Kieliszki i karafki, które mówią o winie

zoom Kolekcja szkla VINOTECA 5
Fot.: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A.

Kieliszki i karafki VINOTECA KROSNO to pierwsza na rynku polskim ekskluzywna kolekcja szkła do degustacji i dekantacji wina. Została stworzona z myślą o ludziach, dla których wino jest prawdziwą pasją.

Ponieważ każdy ze szczepów wina charakteryzuje się innym bukietem, jedynie prawidłowo dobrany do danego szczepu kształt i rozmiar kieliszka potrafi wydobyć jego pełną paletę smaków. Kolekcja kieliszków VINOTECA KROSNO stworzona została właśnie po to, aby umożliwić poznanie głębi smaków różnorodnych win. Kolekcja umożliwia podziwianie jednocześnie kunsztu wykonania kieliszka, jego ponadczasowego uroku, a także funkcjonalności. W ofercie dostępne są kieliszki m.in. do Chardonnay, Burgunda, Bordeaux, Sauvignon Blanc, Pinot, Merlot oraz grappy, szampana i martinii.

Dekantacja to przelewanie wina z butelki do specjalnego pojemnika, czyli dekantera. Jej celem może być uzyskanie klarowności starego wina poprzez oddzielenie go od osadu lub napowietrzenie młodego wina, a tym samym poprawienie jego smaku i uwolnienie aromatu. W obu przypadkach należy około godzinę przed podaniem delikatnie przelać wino do dekanterów z linii VINOTECA KROSNO prowadząc strumień wina po ściance karafki.

Produkty zebrane w ofertę VINOTECA dają przyjemność picia wina w eleganckim szkle pochodzącym z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A., a marka KROSNO gwarantuje wysoką jakość opartą na długoletnim doświadczeniu, oryginalnym wzornictwie i kunszcie wykonania.

Kieliszki i dekantery z kolekcji VINOTECA KROSNO to również idealny pomysł na prezent.

Wyroby szklane pochodzące z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. są dostępne w sklepie internetowym pod adresem: www.sklep.krosno.com.pl

Źródło: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A.

inne inspiracje
Styl vintage na topie. Dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage

Wyroby szklane: karafki, kieliszki i szklanki mogą stanowić idealne dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage. Ten styl łączy przeciwności, można wprowadzić stare meble do nowoczesnych wnętrz lub tylko starannie dobrane dodatki w dawnym stylu. Aranżując takie wnętrze należy tylko pamiętać, aby nie przesadzać z ilością różnych bibelotów i nie zrobić z domu antykwariatu.

Szklane akcenty we wnętrzach. Jak wyrazić styl pomieszczenia?

Przy neutralnych kolorach ścian i wzorach mebli charakter wnętrz wyznaczają nam detale, dodatki z różnych tkanin oraz szklane akcenty. Staramy się aby były one wyjątkowe, odzwierciedlały nasz temperament. Nie mogą one także odbiegać od obowiązujących trendów.

Szklane akcenty nie tylko podkreślają charakter naszych wnętrz, ale wręcz decydują o ich stylu i nadają wyrazistości. Ręcznie formowana kolekcja szklanych naczyń ozdobnych KROSNO HANDMADE odpowiada na potrzeby trzech współcześnie obowiązujących stylów wykańczania wnętrz – klasyki, retro i modern.


Classic

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MERITA
  • DUNES
  • DUNIN
  • BAUTECH
  • MURASPEC
  • HALUPCZOK
  • ADAH
  • Noti Sp. z o.o.
  • COSMO