stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak wykonać ozdoby świąteczne? Świąteczna radość tworzenia

zoom Jak wykonać ozdoby świąteczne? Świąteczna radość tworzenia
Fot.: MOTIP DUPLI

Własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne są bardzo dobrymi prezentami, a także to świetny sposób na spędzanie zimowych wieczorów. Święta Bożego Narodzenia to czas radości i rodzinnego ciepła. Jest to również czas obdarowywania najbliższych drobnymi prezentami, najlepsze upominki to oczywiście te wyjątkowe, samodzielnie wykonane. Piękne ozdoby świąteczne lub drobne prezenty można wykonać ozdabiając je lakierami w sprayu.

Wspaniałym pomysłem, aby dodać wieczorowi wigilijnemu czaru, jest przygotowanie stroika na świąteczny stół. Najprościej wykonać go z gałązek choinki, jednak nie musi to nas ograniczać. Bombki, kokardki, szyszki, suszone owoce – na pewno wszystko możemy pomalować na ulubiony kolor i wykorzystać do pracy. Jeżeli akurat zabrakło nam eleganckich świeczników to możemy przecież sami je zrobić – złote, srebrne, czerwone, jakie tylko akurat potrzebujemy.

Kot stłukł Ci wszystkie bombki? Nie ma problemu – pomaluj szyszki na czerwono – efekt będzie bajeczny, a zarazem świąteczny! A jak wspaniale wygląda choinka oprószona sztucznym śniegiem w sprayu? Dzięki aerozolowi, śnieg skutecznie opada na wybrane gałązki tworząc magiczny nastrój ośnieżonego drzewka.

Prezenty? Na pewno każdy marzy o uroczym kuferku do przechowywania skarbów w jego ulubionym kolorze. A może zestaw „zrób to sam” dla nastolatka, aby pobudzić jego kreatywność?

Pomysłów na prezenty i ozdoby świąteczne jest wiele, więc czas zabrać się do wspólnej zabawy!

Wesołych Świat!

Źródło: MOTIP DUPLI POLSKA

inne inspiracje
Dekoracje dla domu – duże donice

Minęły czasy paprotek w babcinych doniczkach. Jeśli kwiaty, to w oryginalnej odsłonie. Duże donice tworzą wspaniałe, proste, a efektowne dekoracje dla domu.

Zmień z nami swoje dekoracje do domu. Farby w sprayu Motip Dupli

Lakiery i farby w sprayu umożliwiają stworzenie nowych dekoracji do domu lub zmianę kolorów starszych mebli i dodatków, które się nam już znudziły. Dużymi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią sezon na coroczne porządki w ogrodzie. A może zamiast o ogrodzie, pomyśleć tym razem o własnym domu i przygotowaniu go na wiosnę?!

Zielony salon w świątecznych dekoracjach. Choinka w aranżacji salonu

Dzięki świątecznym dekoracjom szary salon zmienił kolor na zielony. Choinka w aranżacji salonu czyni prawdziwe cuda, a zmieniając również inne dodatki dekoracyjne na zielone otrzymamy salon o zupełnie nowym charakterze.

Choinka w salonie. Świąteczne aranżacje salonu

Choinka w salonie pojawia się na chwilę krótko, jednak jest na tyle radosnym elementem dekoracyjnym, że poświęcamy sporo uwagi na świąteczne aranżacje salonu. Dekoracje, które się wtedy pojawiają we wnętrzach nie zawsze są dobrze przemyślane i odpowiednio dobrane.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO