stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak urządzić sypialnię? Styl eklektyczny.

zoom Jak urządzić sypialnię? Styl eklektyczny.
Fot.: Shutterstock.com

Jak urządzić sypialnię, gdy mamy milion pomysłów, a każdy wydaje się doskonały? Styl eklektyczny miesza ze sobą różne style, tworząc jeden bardzo oryginalny i niepowtarzalny.

Styl eklektyczny daje duże możliwości aranżacyjne, pozwalając na odbieganie od standardowych założeń danego stylu. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich artystycznych dusz i buntowników, pragnących wyjść poza szablonowe aranżacje. Tu wszystko jest dozwolone, a jedynym stróżem jest nasz zdrowy rozsądek i gust, dlatego tak ważne, by aranżując samodzielnie, dobrze przemyśleć czy czujemy się na siłach zostać głównymi projektantami własnego domu. Tu bardzo prosto o pomyłkę, ale efekt może być naprawdę wyjątkowy.

 

Zatem jak urządzić sypialnię? W przedstawionej aranżacji głównym punktem sypialni jest pikowane łóżko stylizowane na starodawne. Położenie tapety tylko na jednej ścianie ożywia wnętrze i sprawia, że nie jest ono nudne. Także pozostawienie kawałka ściany pokrytego jedynie cegłą, podkreśla ciekawy charakter wnętrza. Nowoczesna, połyskująca pościel wspaniale prezentuje się w towarzystwie elegancko upiętych zasłon. Brak firan rozświetla sypialnię i sprawia, że jest ona nowocześniejsza.

inne inspiracje
Najnowszy trend – sypialnia w stylu nowojorskim

Najnowszym trendem wchodzącym na polski rynek wnętrzarski są aranżacje w stylu nowojorskim. Jest to estetyka, która polega na umiejętnym połączeniu stylu z domową atmosferą wnętrza. Zaprezentujemy kilka wskazówek, jak zaprojektować sypialnię, która będzie łączyła klasykę z przytulnością.

Jak urządzić salon? Nowoczesna aranżacja salonu

Jak urządzić salon zgodnie ze współczesnymi trendami, ale także pełen ciepła i stylu? Nowoczesna aranżacja salonu z eklektycznymi dodatkami to doskonały pomysł na oryginalne wnętrze.

Nowoczesna sypialnia i styl glamour

Nowoczesna sypialnia wcale nie musi być prosta, minimalistyczna i zimna. Styl glamour wpisuje się we wszystkie obowiązujące trendy, ale dzięki retro akcentom pozostaje ponadczasowy. Jak urządzić sypialnię marzeń? Oto sposób...

Wybieramy kolor do sypialni, czyli biała sypialnia w roli głównej

Wybierając kolor do sypialni, często pomijamy ten najbardziej klasyczny i elegancki. Biała sypialnia zapewnia harmonię, jest minimalistyczna i ponadczasowa oraz wprowadza do wnętrza poczucie czystości. Nie pobudza, ale także nie usypia, dlatego zdaje się być barwą idealną.

Elegancka sypialnia w stylu glamour

Sypialnia w stylu glamour to trend, który zdaje się nigdy nie przeminąć. Nic dziwnego, bo elegancka sypialnia sprawdza się w każdym domu i w przypadku prawie wszystkich. Kto z nas nie lubi otaczać się odrobiną luksusu?

Jak urządzić pokój dzienny? Styl eklektyczny a wystrój wnętrz

Jak urządzić pokój dzienny, jadalnię lub salon, w których wystrój wnętrz będzie nie tylko elegancki, ale także modny? Styl eklektyczny to mieszanka różnych, z pozoru nie pasujących do siebie stylów, które razem tworzą spójne i bardzo oryginalne wnętrza domów.

Jak urządzić sypialnię? Elegancki styl glamour

Styl glamour to przede wszystkim luksusowe i komfortowe wyposażenie wnętrza. Jak urządzić sypialnię nie tylko pełną magii, ale i dobrego smaku?

Nowoczesna sypialnia - styl skandynawski

Styl skandynawski charakteryzują jasne kolory, miękkie, naturalne materiały i minimalizm. Nowoczesna sypialnia inspirowana północnym sposobem urządzania wnętrz pozwala na szybką regenerację sił i dobry humor poprzez uporządkowanie i ograniczoną ilość mebli.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • HEATROLL
  • ŚWIATŁY
  • GRUPA NOWY STYL
  • DONICESTALOWE.PL
  • WILLOW HOUSE
  • LIBET
  • SANITTI
  • PGC
  • PORCELANOSA