stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak urządzić przedpokój w bloku?

zoom Jak urządzić przedpokój w bloku?
Fot.: Shutterstock.com

Nietrudno urządzić sień o dużej powierzchni, gdzie jest miejsce na szafy i wygodną ławeczkę. Jak urządzić przedpokój w bloku, który zwykle nie jest duży i często otwarty jest na resztę mieszkania?

Ponieważ w bloku nie mamy zbyt dużo miejsca na duże pawlacze i aranżacyjne fanaberie, pojawia się problem jak urządzić przedpokój w bloku. Warto postawić na jedną, możliwie jak najgłębszą szafę i zaprojektowaną tak, by pomieściła najczęściej używane przez nas rzeczy. Jeśli jesteśmy fanami butów i to ich mamy najwięcej, niepotrzebna nam szafa wnękowa z dużą ilością wieszaków, a półki na obuwie. Jednakże bywa i tak, że nawet najlepszy projekt przedpokoju nie załatwi całkowicie sprawy, gdyż ilość posiadanej przez nas garderoby jest większa niż metraż do zagospodarowania. W takich przypadkach warto wykorzystać wszelkie schowki.

Doskonałym pomysłem jest umieszczenie niskich szafek, które wraz z poduszkami stworzą miejsce do siedzenia, co szczególnie pomocne okaże się przy zakładaniu butów.Także szuflady pod lustrem pomieszczą niezbędne bibeloty jak klucze czy rolkę do ubrań, a nawet przy dobrej aranżacji stworzą toaletkę, przy której wykonamy makijaż czy uczeszemy włosy. Efektownym i bardzo praktycznym pomysłem jest także wykonanie ozdoby na ścianę w postaci chociażby naklejki. Wieszak do przedpokoju w kształcie drzewa, na którym zawiesimy okrycia wierzchnie przyda się, gdy odwiedzą nas goście, a na co dzień dodatkowo ożywi nasze wnętrze.

inne inspiracje
Mały przedpokój – 5 sposobów na aranżację przedpokoju w bloku

Mały przedpokój nie musi oznaczać problemów aranżacyjnych – istnieje wiele praktycznych sposobów, aby przedpokój w bloku wydał się większy. Podpowiadamy, jak urządzić mały przedpokój.

Aranżacja przedpokoju - zaprojektuj stylowe wnętrze

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak salonu. Nawet najbardziej stylowe wnętrze nie odda swego uroku, jeśli droga do niego poprowadzona będzie przez zagraconą i nieurządzoną sień.

Wystrój przedpokoju - projekt wnętrza

Projekt wnętrza to nie tylko funkcjonalne rozwiązania mające na celu wygodne korzystanie z sieni, ale także wystrój przedpokoju, który da nam namiastkę tego, co czeka nas w dalszej części domu.

Mieszkanie w stylu glamour - aranżacja przedpokoju

Aranżacja przedpokoju jest niemniej ważna niż innych wnętrz w domu. Z pewnych względów jest nawet najważniejsza, gdyż prezentuje nasze mieszkanie już od progu i żegna nas, gdy wychodzimy do pracy. Miejsce to powinno zatem wpływać na nas jak najlepiej. Mieszkanie w stylu glamour urzeknie luksusem i elegancją w nowoczesnym wydaniu.

Aranżacja przedpokoju. Wnętrze w stylu glamour

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak każdego innego pomieszczenia. Wnętrze w stylu glamour jest efektowne, eleganckie i stylowe, dlatego tak dobrze pasuje do przedpokoju, który zaprasza do środka domu.

10 pomysłów na aranżacje przedpokoju. Projekty wnętrz

Piękny hol stanowi wizytówkę domu. Projekty wnętrz oprócz funkcjonalności powinny uwzględniać estetykę wnętrza. Przedstawiamy 10 pomysłów na aranżacje przedpokoju, które odmienią każde, nawet najmniejsze wnętrze.

Aranżacja przedpokoju. Nowoczesne wnętrze

Niemniej ważna od urządzenia mieszkania jest aranżacja przedpokoju, który jest wizytówką całego domu. Nowoczesne wnętrze jest uporządkowane, harmonijne i stylowe, zapraszając gości do dalszych odwiedzin.

Jak urządzić korytarz? Aranżacja przedpokoju

Mówi się, że hol jest wizytówką domu. Często traktuje się go po macoszemu, nie przywiązując zbytniej wagi do jego wyglądu. Jak urządzić przedpokój, by był funkcjonalny i stylowy? Wystarczy kilka kroków.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • DOMOTEKA
  • Grupa Armatura
  • SANPLAST
  • PEKA
  • HEATROLL
  • ELKAMINO DOM
  • BOCONCEPT