stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak urządzić pokój młodzieżowy?

zoom Jak urządzić pokój młodzieżowy?

Gdy dziecko staje się poważnym uczniem albo po prostu jest już dorosłe i wybiera się na studia, pojawia się pytanie, jak urządzić pokój młodzieżowy, który będzie modny, nowoczesny i stylowy, ale także funkcjonalny.

Pokój młodzieżowy to już nie tylko bawialnia, sypialnia i biurko służące do odrabiania lekcji, ale miejsce sprzyjające towarzyskim spotkaniom. Ważna jest zatem wygodna, rozkładana sofa, która spełni rolę sypialni albo, jeśli mamy do dyspozycji większy metraż, dodatkowego noclegu dla gości, którzy jak wiemy, w młodym wieku zdarzają się dość często i niezapowiedzianie. Kolejnym, niemniej ważnym meblem jest nowoczesny regał, który nie tylko pomieści niezbędne nam książki i bibeloty, ale także ten w nowoczesnym, oryginalnym stylu stanie się ciekawym uzupełnieniem wnętrza.

 

Aranżacja pokoju młodzieżowego w stylu minimalistycznym to doskonały i prosty sposób na szybko zmieniający się gust młodej osoby. Regały biurowe o surowym wykończeniu wraz z materiałowymi pudełkami stworzą oryginalny wystrój. W małych wnętrzach warto zainstalować haki, na których umieścimy rower lub inny sprzęt sportowy, z którego korzystamy. To nie tylko dobrze zagospodarowana przestrzeń, ale także ciekawa alternatywa dla standardowych obrazów.

 

Nie przegap:

Sprawdź inne inspiracje aranżacji pokoju dziecięcego>>>

Wybierz produkty do wykończenia i wyposażenia pokoju dziecięcego>>>

Obejrzyj całą galerię zdjęć aranżacji pokojów dziecięcych>>>

inne inspiracje
Jak urządzić pokój do pracy? Pomysł na wnętrze

Jak urządzić pokój do pracy, nie będący jednocześnie klasycznym biurem? Oto pomysł na wnętrze, w którym można spokojnie przeczytać książkę, posprawdzać rachunki czy pocztę, bez dodatkowych, zajmujących miejsce mebli.

Aranżacja pokoju młodzieżowego - pokój dla ucznia

Aranżacja pokoju młodzieżowego jest jeszcze ważniejsza niż piękne dziecięce wnętrze. Pokój dla ucznia musi być nie tylko funkcjonalny i dobry do nauki, ale także odpowiednio zagospodarowany do zabawy i przyjmowania przyjaciół.

Projekt pokoju młodzieżowego - aranżacja wnętrza dla studenta

Aranżacja pokoju młodzieżowego nie może być nudna. Młoda osoba potrzebuje miejsca nie tylko do nauki, pracy, ale także relaksu i przyjmowania gości, dlatego aranżacja wnętrza dla studenta czy ucznia starszych klas, powinna być przede wszystkim funkcjonalna.

Pokój młodzieżowy. Pokój dla chłopca lub dziewczynki

Pokój młodzieżowy to miejsce do nauki, spotkań z przyjaciółmi i odpoczynku. Bez względu na to czy to pokój dla chłopca czy pokój dla dziewczynki, liczy się dobry projekt, a także funkcjonalny i ciekawy pomysł.

Jak urządzić pokój? Pokój studenta, pokój młodzieżowy

Pokój młodzieżowy czy pokój studenta to miejsce zarówno do nauki, jak i spędzania czasu z przyjaciółmi. Jak urządzić pokój, by spełniał obie te funkcje?

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SIRO
  • AMIX
  • OPTIMAL
  • VELUX
  • PORCELANOSA
  • GROHE
  • DOMAREX
  • VILLEROY & BOCH
  • OTIS