stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak urządzić mały balkon w bloku?

zoom Jak urządzić mały balkon w bloku?

Jak urządzić mały balkon w bloku, by móc cieszyć się pełnią lata, tak samo jak posiadacze pokaźnych tarasów? Postawmy na wygodę.

Po długiej jesieni i jeszcze dłuższej zimie, nadchodzi wreszcie czas na cieszenie się urokami wiosny i lata. Pozostawienie nieurządzonego tarasu, choćby najmniejszego, to zdecydowanie wnętrzarskie faux pas. Aranżacja balkonu o małej powierzchni to prawdziwe wyzwanie. Nie jest jednak prawdą, że mały balkon w bloku nie jest możliwy do zagospodarowania. Na rynku istnieje cała gama leżaków czy parasoli, a meble balkonowe są dostępne dla wszelkich powierzchni, także tych naprawdę niedużych.

 

Jak urządzić miniaturowy balkon? Najważniejsze, by był dla nas najwygodniejszy. Jeśli uwielbiamy czytanie książek na plaży, zróbmy sobie jej namiastkę, wstawiając szezlong, który posłuży za miejsce do odpoczynku, ale i miejsce, przy którym usiądą goście, gdy zaprosimy ich na poranną, sobotnią kawę. Dodajmy poduszki w ładnych poszewkach, mały stolik kawowy, zyskując w ten sposób aranżację marzeń. Świeże kwiaty i krzewy na barierce balkonowej czy parapecie, stworzą miłą atmosferę i piękny zapach.

inne inspiracje
Jakie meble wybrać na balkon? Aranżacja tarasu

Aranżacja tarasu jest przedłużeniem pokoju dziennego w okresie letnim. By był dla nas funkcjonalny, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie meble wybrać na balkon. To dzięki nim stworzymy odpowiednią atmosferę i odpoczniemy po ciężkim dniu.

Nowoczesne tarasy - ekostyl. Aranżacja nowoczesnego tarasu

Nowoczesne tarasy służą przede wszystkim relaksowi w cieniu wśród pięknej roślinności. Ekostyl pozwala cieszyć się przyrodą jeszcze bardziej, bo z troską o naturalne surowce, z których wykonane są nasze meble.

Aranżacja balkonu. Piękny taras

Piękny taras cieszy oko i pozwala na rozkoszowanie się urokami wiosny i lata. Aranżacja balkonu nie musi wymagać dużych nakładów finansowych. Najważniejsza jest kreatywność.

Aranżacja balkonu. Nowoczesny taras

Wiele osób zapomina jak ważna jest aranżacja balkonu, dzięki której powiększymy swój dom o kolejne wnętrze. Nowoczesny taras jest minimalistyczny, ale bardzo wygodny i stylowy, idealny do wieczornych spotkań na świeżym powietrzu.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MEBLE VOX
  • KLUDI ARMATUREN
  • WILLOW HOUSE
  • BADUM
  • BESCO
  • ARCUS
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • KARGAS PROFIL
  • BEKO