stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak urządzić kuchnię - kuchnia pod schodami

zoom Jak urządzić kuchnię - kuchnia pod schodami
Fot.: Shutterstock.com

Jak urządzić kuchnię w oryginalny sposób? Szczęśliwi posiadacze piętrowych domów lub mieszkań dwupoziomowych, dla których wspaniałym pomysłem aranżacyjnym będzie kuchnia pod schodami. Rozwiązanie to nie tylko pięknie wygląda, ale także zaoszczędza bardzo dużą ilość miejsca.

Bardzo popularne aneksy kuchenne sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach o małym metrażu, ale także w tych dużych, połączonych z salonem. Małe, ale otwarte kuchnie są zwykle urządzone nowocześnie i służą pogłębianiu kontaktów rodzinnych. We wnętrzu bez przegród możemy spędzać czas z domownikami, niekoniecznie zajmując się tymi samymi czynnościami. Dobrym i bardzo klimatycznym rozwiązaniem jest zagospodarowanie miejsca pod schodami na aneks kuchenny.

 

Kuchnia pod schodami będzie dobrze współgrać z salonem, jeśli urządzimy ją neutralnie. Jak urządzić kuchnię? Białe fronty kuchenne są modne, minimalistyczne i gustowne. Nawet jeśli zdecydujemy się na przemeblowanie pokoju dziennego, meble kuchenne pozostaną na czasie. Optymistyczny akcent w postaci pomarańczowego wykończenia ściany wzdłuż blatu wspaniale koresponduje z meblami do jadalni w podobnych odcieniu.

inne inspiracje
Nowoczesna kuchnia w klasycznym stylu

Jak zaaranżować funkcjonalną i nowoczesną kuchnię z nutą klasycznego stylu w ciepłym wydaniu? Drewnopodobne fronty mebli to doskonały i oryginalny pomysł na przytulną, a jednocześnie modną kuchnię. Nowoczesne meble w stonowanej kolorystyce stworzą idealne wnętrze, które pokochają wszyscy domownicy.

Nowoczesna aranżacja kuchni - białe meble kuchenne w roli głównej

Nowoczesna aranżacja kuchni to zwykle minimalistyczne formy i intrygujące zestawienia. Białe meble kuchenne w towarzystwie mocnego akcentu kolorystycznego są ciekawym pomysłem na modny wygląd wnętrza.

Kuchnia z jadalnią - nowoczesne wnętrze dla tradycjonalistów

Kuchnia z jadalnią to dość powszechne rozwiązanie. Nowoczesne wnętrze kuchni połączone z klasycznymi lub nawet starodawnymi dodatkami sprawią, że designerskie aranżacje pokochane zostaną także przez tradycjonalistów, szukających modnego, ale jednocześnie klasycznego wnętrza.

Nowoczesna, biała kuchnia z drewnem

Biała kuchnia z drewnem łączy w sobie trendy z ponadczasową klasyką. Nowoczesna, biała kuchnia jest modna, minimalistyczna i chłodna, ale dzięki wzbogaceniu frontów o drewno w naturalnie ciemnym kolorze, staje się bardzo elegancka i oryginalna.

Szara kuchnia - nowoczesny wystrój wnętrz

Nowoczesny wystrój wnętrz jest jest jednym z najczęściej wybieranych. Szara kuchnia jest oryginalna, gustowna i funkcjonalna ze względu na łatwe zachowanie czystości przy takim kolorze frontów. Nic dziwnego, że miłośników takiej aranżacji ciągle przybywa.

Kuchnia klasyczna - aranżacja wnętrza

Kuchnia klasyczna przywołuje na myśl ciepło domowego ogniska i zapach świeżo pieczonego ciasta. Aranżacja wnętrza w tym stylu sprawdza się w domach jednorodzinnych, gdzie duża rodzina wspólnie gromadzi się przy gotowaniu.

Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim jest bardzo gustownym i eleganckim pomysłem na wnętrze dla osób, które nawet w miejscu przeznaczonym do gotowania dbają o najwyższą jakość i styl elementów wyposażenia.

Nowoczesna kuchnia - drewniane meble kuchenne

Dobrze zaprojektowane drewniane meble kuchenne służyć będą wielu pokoleniom. Nowoczesna kuchnia zaprojektowana ze smakiem to nie tylko obecny trend, ale także inwestycja na lata.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • PORTA
  • NATURANO
  • PGC
  • SOMFY
  • KINNARPS
  • MARBET
  • TUBĄDZIN
  • SCHELL
  • BADUM
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt