stronywnetrza.urzadzamy.pl

4 najciekawsze propozycje jak urządzić garderobę

zoom Jak urządzić garderobę? Meble do garderoby
Fot.: Andrzej Szandomirski

Jak urządzić garderobę, by była funkcjonalna i sprawdziła się lepiej niż standardowe szafy? Ważny jest plan i przemyślenie aranżacji. Meble do garderoby powinny być zaprojektowane zgodnie z naszymi potrzebami, co ułatwi nam życie i znacznie zaoszczędzi miejsca w innych pomieszczeniach.

Każda aranżacja wnętrz, nawet najpiękniejsza, może zostać zakłócona poprzez pojawienie się niepotrzebnych szafek, półek i regałów. Gdzieś jednak musimy przechowywać ubrania, torebki czy pościele. Warto pomyśleć o wygospodarowaniu miejsca na garderobę. Pierwszą ważną kwestią jest ta, jak urządzić garderobę, by spełniała nasze oczekiwania, nie zajmując przy tym bardzo dużo miejsca, jeśli nie mamy warunków do przeznaczenia na nią całego pokoju. Istotne jest przemyślenie jaki rodzaj i jak wiele półek, drążków i szuflad jest nam potrzebne. Najlepiej sprawdzą się zatem meble do garderoby na wymiar. Dużym ułatwieniem w zachowaniu porządku są specjalne elementy do przechowywania dodatków, odrębne wieszaki na spodnie czy też wysuwane  półki na buty.

 

Pamiętajmy koniecznie, że jeśli garderoba posiada okno, należy zainwestować w rolety, by uniknąć słonecznych przebarwień na ubraniach. Bez względu na to, czy ma czy nie, dobre światło do postawa. Zaleca się umieszczenie kilku źródeł światła, które pozwolą nam na dokładną widoczność zawartości każdej z szuflad czy półek. Idealnie w tym przypadku sprawdzą się oprawy oświetleniowe downlight. Podczas rozważań jak urządzić garderobę, nie zapomnijmy o lustrze, które nie tylko ułatwi wybór kreacji, ale także optycznie powiększy wnętrze.

inne inspiracje
Aranżacja garderoby

Aranżacja garderoby to bez wątpienia marzenie większości kobiet. To miejsce, gdzie możemy przechowywać nie tylko ubrania, ale także buty, pościele i tekstylia. Odpowiednio urządzona garderoba wprowadzi w domu ład i porządek.

Szafa w garderobie - aranżacje

Aranżacje garderoby to marzenie każdej kobiety. Odpowiednio zaprojektowana szafa w garderobie, spełni funkcje jej właściwe, gospodarując przy tym więcej miejsca, które jest tak cenne, szczególnie w przypadku małych powierzchni.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SANITTI
  • EXCLUSIVE LIGHTS
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • MARKILUX
  • BALMA
  • MEBLOBRANIE.PL
  • HAGER POLO
  • BONDEX
  • MERITA