stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jadalnia w stylu rustykalnym. Wnętrza przytulne i romantyczne

zoom Jadalnia w stylu rustykalnym. Wnętrza przytulne i romantyczne
Fot.: WOBELINE

Wnętrza w stylu rustykalnym od zawsze zachwycają panującą w nich niesamowitą atmosferą rodzinnego ciepła. Są to wnętrza przytulne i szalenie romantyczne, w których królują, niejednokrotnie ręcznie wykonane i postarzane, meble i dekoracje.

Prezentowana na zdjęciu jadalnia to doskonały przykład wnętrza w stylu rustykalnym. Punktem centralnym jest duży mahoniowy stół, z pięknie postarzanym blatem i toczonymi nogami. Uzupełniają go rustykalne krzesła w kraciastej, biało niebieskiej tkaninie, która doskonale podkreśla charakter wnętrza. Całości dopełniają drobne dekoracje, tj. świeczniki czy butelki osadzone w wiklinowych koszyczkach.

Zarówno stół jak i krzesła to meble wykonywane pod zamówienie i wg wytycznych klienta, co oznacza, iż może on wybrać zarówno kolor jak i sposób starzenia drewna oraz tapicerkę krzeseł. W praktyce oznacza to iż każdy klient otrzyma zupełnie inny, dedykowany właśnie jemu zestaw mebli, dzięki czemu będzie mógł stworzyć absolutnie niepowtarzalną i unikatową jadalnię w stylu rustykalnym.

Produkty zastosowane w jadalni z stylu rustykalnym:

Krzesło Tulip z kolekcji Mary Tudor
Wygodne, stabilne, pięknie wykonane... takie właśnie jest krzesło Tulip Dining Chair. W połączeniu z barwną tkaniną prezentuje się sielsko i bardzo romantycznie. Rama krzesła jest delikatnie rzeźbiona i zdobiona. Krzesło jest stylizowane i postarzane. Mebel wykonywany jest ręcznie pod zamówienie klienta.

Stół rozkładany z kolekcji Mary Tudor
Mahoniowy, ręcznie wykonany i postarzany stół. Rozkładany – złożony ma 205 cm, po rozłożeniu jego wymiar to 261 cm. Stół jest bardzo mocny i solidny. Wykonywany jest pod zamówienie klienta.

Źródło: WOBELINE

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SANITEC KOŁO
  • DREWNOCHRON
  • RIHO
  • KINNARPS
  • DURAVIT
  • OSPEL
  • MEBEL RUST
  • DREWNOSTYL
  • DAGMA ART