stronywnetrza.urzadzamy.pl

Idealne wejście do ekskluzywnego wnętrza: szklane drzwi wewnętrzne

zoom Idealne wejście do ekskluzywnego wnętrza: szklane drzwi wewnętrzne
Fot.: VILLA GLASS STUDIO

Ekskluzywne wnętrze wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Zacząć należy już od wejścia – szklane drzwi wewnętrzne do nowoczesnego salonu z kuchnią będą idealnym rozwiązaniem. Już w progu pomieszczenia zaskoczymy swoich gości pięknem i niecodziennością zastosowanych drzwi.

Kolorowe ściany i markowy sprzęt audio-video w salonie i AGD w kuchni już nie wystarczą, aby określić aranżację salonu z kuchnią jako ekskluzywne wnętrze. Na takie miano łatwiej będzie zasłużyć po wprowadzeniu wnętrza dużej ilości szkła. A jeśli szklane elementy będą dodatkowo dekorowane, to tym łatwiej będzie osiągnąć pożądany efekt.

Nie przegap:
Szklane drzwi wewnętrzne firmy Villa Glass Studio >>>
Przejrzyj inne aranżacje salonów w nowoczesnym stylu >>>

Szklane drzwi wewnętrzne wstawione jako wejście do nowoczesnego salonu z kuchnią sprawią, że nikt nie przejdzie przez nie obojętnie. Villa Glass Studio proponuje drzwi wykonane ze szkła płaskiego poddanego kształtowaniu metodą termiczną zwaną fusingiem. Specjalne procesy fizyczno-chemiczne zachodzące w wysokich temperaturach umożliwiają tworzenie szklanych płaskorzeźb. Ich powierzchnia przypomina dzieła najsławniejszych mistrzów rzeźbiarstwa. Poddawane obróbce tafle szkła mogą być wielokolorowe lub monochromatyczne. Często przypominają gotyckie witraże i znajdują szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz.

Źródło: Villa Glass Studio

inne inspiracje
Salon z jadalnią w stylu glamour, czyli barokowy przepych we wnętrzu

Pałacowe wnętrza zyskują coraz szersze grono zwolenników. Niektórym bogata ornamentyka charakterystyczna dla stylu glamour może wydać się zbyt przytłaczająca, jednak trudno przyznać, że salon z jadalnią urządzony zgodnie z tą estetyką nie olśniewa.

Łazienka na poddaszu – dwie aranżacje salonu kąpielowego

Łazienka na poddaszu może sprawić problemy aranżacyjne ze względu na trudne do zagospodarowania skosy. Projekt salonu kąpielowego powinien uwzględnić więc dobór odpowiednich sprzętów i materiałów wykończeniowych.

Szklane drzwi wewnętrzne i ściany. Aranżacje biur w szkle

Aranżacje biur z przeszkleniami cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Szklane drzwi wewnętrzne i szklane ściany dzięki swojej prostej formie, a także wielu możliwościom zastosowania idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza biurowe.

Aranżacje wnętrz w pastelach. Meble do salonu romantycznego

Pastelowe aranżacje wnętrz powstają dla romantyków, dla których meble do salonu i cała oprawa to coś więcej niż miejsce do oglądania telewizji. Aranżacja salonu jest tu podkreślona przez urokliwe dodatki, które podkreślają wyjątkowy, romantyczny charakter wnętrza.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • ORAS
  • WOBELINE
  • SIA HOME FASHION
  • DPS
  • BRUK-BET
  • FOX
  • DUTCHHOUSE.PL
  • AMIX