stronywnetrza.urzadzamy.pl

Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne z elektrycznym elementem grzejnym

zoom Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne z elektrycznym elementem grzejnym
Fot.: KERMI

W aranżacji niemal każdego wnętrza należy przewidzieć grzejniki. Grzejniki dekoracyjne do łazienek, a nawet salonów czy innych pomieszczeń są wykonywane w bardzo wielu wzorach i kolorach. Do każdego z nich można dobrać odpowiednie urządzenie, które będzie spełniało zapotrzebowanie na ciepło i wymagania dotyczące odpowiedniego wzornictwa.

Większość grzejników dekoracyjnych można wykorzystywać niezależnie od istniejących systemów grzewczych. Trzeba je wyposażyć w specjalną grzałkę elektryczną z układem sterującym. W ten sposób otrzymuje się grzejnik, który można włączać, kiedy jest tylko taka potrzeba. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w okresie przejściowym, gdy wieczorem w łazience lub pokoju dziennym jest trochę za zimno, ale jeszcze nie na tyle chłodno, aby opłacało się uruchomić cały system ogrzewania.

Oprócz dogrzewania łazienki lub salonu, grzejnik dekoracyjny z elektrycznym zasilaniem może być wykorzystywany jako szybka suszarka ręczników.

Z uwagi na szeroką ofertę grzejników dekoracyjnych i łazienkowych nie muszą one się tylko wtapiać w otoczenie, ale mogą być elementem dominującym, który decyduje o charakterze wnętrza. Grzejniki można zamówić w niemal każdym dowolnym kolorze, a mnogość ich wzorów pozwoli dobrać odpowiednie urządzenie do pomieszczenia w każdym stylu.

Grzejniki dekoracyjne marki Kermi dzięki szerokiej palecie wzorów i kolorów będą doskonale współgrały z otoczeniem łazienki, salonu czy przedpokoju. Niemal wszystkie modele mają możliwość montażu wraz z grzałką elektryczną, która może być dodatkowym lub podstawowym elementem grzejnym. Elektryczne zasilanie grzejników umożliwia ich dokładne sterowanie, dzięki różnym regulatorom. Dostępne są wersje proste, które dbają o utrzymanie nastawionej temperatury, po zaawansowane regulatory z programatorami, w których można ustawić inną temperaturę na różne dni tygodnia i pory poszczególnych dni.

Źródło: KERMI

powiązane produkty
Dekoracyjne grzejniki łazienkowe Fedon KERMI
Dekoracyjne grzejniki łazienkowe Fedon KERMI

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe Fedon KERMI to nowoczesne ogrzewanie w nowej postaci. Grzejniki są innowacyjne, wielofunkcyjne i mają indywidualny charakter. Tajemnica grzejników łazienkowych Fedon tkwi w funkcjonalnej szczelinie, umieszczanej opcjonalnie po lewej lub prawej stronie. Jest ona doskonałą bazą dla bogatego ...

inne inspiracje
Jak dobrać grzejnik? Dobór grzejnika do pokoju lub łazienki

Grzejnik do pokoju lub łazienki można wybrać ze względu na kilka czynników. Aby idealnie dobrać grzejnik do naszego pomieszczenia trzeba dokładnie określić zadania, jakie ma on spełniać.

Wiosenna aranżacja kuchni: białe meble kuchenne.

Aranżacja kuchni uderza świeżością i wiosenną aurą. Białe meble kuchenne zostały zestawione z soczystą zielenią i drewnem w ciepłym odcieniu.

Wystrój wnętrz pod skosami. Meble łazienkowe na poddaszu

Wystrój wnętrz o niewielkiej powierzchni mogą dodatkowo utrudnić skosy. Aranżacja łazienki powinna być więc praktyczna, tak samo jak meble łazienkowe, od których należy wymagać funkcjonalności.

Drewno w łazience. Meble łazienkowe i podłoga mogą być z drewna

Drewniane meble łazienkowe powinny mieć specjalną budowę i być odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią. Natomiast na podłogę, gdzie często może pojawić się woda, najlepiej sprawdzi się drewno egzotyczne: tek, merbau, iroko, doussie. Drewno w łazience powinno być poryte specjalnym lakierem.

Aranżacja łazienki ciepło-zimnej. Inspirujące meble łazienkowe

Aranżacja łazienki polegająca na łączeniu stylów może przynieść nieoczekiwany efekt. Inspirujące meble łazienkowe i wystrój wnętrz polegający na niestandardowych zestawieniach to podstawa w takim pomieszczeniu.

Grzejnik dekoracyjny – władca przestrzeni

Na otwartej przestrzeni ważne jest, by precyzyjnie wydzielić poszczególne jej części, tak by sprawiały wrażenie oddzielnych pomieszczeń. Taka aranżacja wnętrza doskonale wpływa na funkcjonalność wnętrza, a wybór elementu, który będzie grał w nim główną rolę, uczyni je jeszcze ciekawszym.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ELECTROLUX
  • ARMSTRONG
  • BOCONCEPT
  • NORTH & SOUTH HOME
  • SOMFY
  • VILLEROY & BOCH
  • PERFEXIM LTD
  • MARBET
  • BAUFORMAT