stronywnetrza.urzadzamy.pl

Garderoba w systemie otwartym i zamkniętym

tagi: garderoby
zoom Garderoba Zajc Kuchnie w systemie otwartym i zamkniętym
Fot.: Rafał Lipski

Firma ZAJC, znana z wyposażania kuchni, oferuje także kompletne garderoby w systemie otwartym oraz zamkniętym. W showroomie firmy wykonano model, który prezentuje możliwości oby systemów.

Garderoba w części otwartej została wykończona półmatowym białym lakierem. Stalowe drążki doskonale eksponują odzież będąc jednocześnie praktycznymi w użyciu. Nawet wieszaki nie są przypadkowe – dobrane w kolorze białym i czarnym dopełniają całość. System szuflad i półek umożliwia uporządkowanie odzieży. Panele naścienne garderoby łączą się z panelami po obu stronach pomieszczenia i chowają w sobie również drzwi do innych pomieszczeń.

System zamknięty w garderobie dopełnia wolno stojąca komoda – wyspa. Ma ona z jednej strony półki, a z drugiej szuflady. Jest świetnym elementem do przechowywania drobiazgów (apaszki, paski, skarpetki itp.), może również służyć do składania odzieży przed odłożeniem na półkę.

Część zamknięta wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej imitującej materiał tweed. Chromowane poziome uchwyty przełamują prostotę i minimalizm zabudowy. Wewnątrz zabudowa została ergonomicznie podzielona na część do przechowywania odzieży krótkiej i długiej. Podświetlenie drążka do odzieży, włącza się po otwarciu szafy. Środkową jej część stanowią szuflady, półki i podziały na złożone koszule i sweterki. W ostatniej części zmieścił się praktyczny wieszak na spodnie.

Każda garderoba projektowana jest przez firmę ZAJC indywidualnie, po poznaniu potrzeb klienta, stylu noszonej odzieży, ilości i rodzaju nietypowych elementów, które mają się w niej znaleźć. Dostępne są różne rodzaje materiałów, od dużej ilości wysokiej jakości laminatów, poprzez pełną kolorystykę lakierów, aż po forniry naturalne.

Źródło: ZAJC KUCHNIE

inne inspiracje
Jakie wybrać systemy drzwi przesuwnych do szaf i przejść?

Systemy drzwi przesuwnych pozwalają na dużą oszczędność miejsca, są wygodne w użytkowaniu, a także umożliwiają różnorodne urządzanie wnętrz. Za pomocą systemów drzwi przesuwnych firmy GTV można budować szafy, oddzielenia sąsiadujących pomieszczeń lub wyodrębnienia dodatkowych stref w pomieszczeniu.

Garderoba w angielskim stylu

Styl angielski króluje zwykle w kuchni i salonie. Zastosowanie go w garderobie i przylegającej do niej sypialni jest dość oryginalnym pomysłem.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • DOMOTEKA
  • Grupa Armatura
  • SANPLAST
  • PEKA
  • HEATROLL
  • ELKAMINO DOM
  • BOCONCEPT