stronywnetrza.urzadzamy.pl

Garderoba w angielskim stylu

zoom Elfa styl angielski. Garderoba w angielskim stylu

Styl angielski króluje zwykle w kuchni i salonie. Zastosowanie go w garderobie i przylegającej do niej sypialni jest dość oryginalnym pomysłem.

Wystrój wnętrza w stylu angielskim jest nieco eklektyczny – łączy elementy pochodzące z różnych epok. Pojawiają się w nim meble o klasycznym wyglądzie, jak charakterystyczny fotel i podnóżek o miękkich liniach, widoczne na zdjęciu. Dominują jasne, pastelowe kolory, przestrzeń urozmaicają jednak niekiedy elementy w nasyconych barwach. Na tkaninach pojawiają się wzory zaczerpnięte wprost z natury, jak wielobarwne motyle na tapecie za łóżkiem. Odzwierciedla to angielskie zamiłowanie do ogrodów. Nagromadzenie wzorów i tkanin o różnych fakturach sprawia, że wnętrze w stylu angielskim jest przytulne, ale też nieco przytłaczające. Wrażenia chaosu uniknięto jednak dzięki zastosowaniu w garderobie systemów do przechowywania elfa Classic. Pozwoliły one uporządkować przestrzeń. Nie bez powodu wybrano półki, kosze i wieszaki w kolorze białym – jest on bowiem najbardziej typowy dla wyposażenia angielskich wnętrz. 
Systemy przechowywania firmy Elfa z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tradycji, ceniącym pomysłowo zorganizowaną przestrzeń.

inne inspiracje
Mała sypialnia – 3 sposoby na przechowywanie w sypialni

Mała sypialnia stwarza spore możliwości sprytnego przechowywania. Prosta i minimalistyczna zabudowa ściany za łóżkiem wraz z szafą wnękową będzie stanowiła odpowiednik garderoby w sypialni. Drewniane wykończenie oraz stonowana kolorystyka pozwolą stworzyć przytulne wnętrze w stylu klasycznym.

 

Garderoba w sypialni – aranżacje garderoby różnej wielkości

Garderoba będąc namiastką luksusu w mieszkaniu, stanowi marzenie wielu kobiet, które cenią sobie dobrą organizację i wygodę. Gdy dysponujemy małym metrażem warto zastanowić się nad zabudową wnęk – nawet niewielka powierzchnia z powodzeniem sprawdzi się wówczas w roli garderoby w sypialni.

Jakie wybrać systemy drzwi przesuwnych do szaf i przejść?

Systemy drzwi przesuwnych pozwalają na dużą oszczędność miejsca, są wygodne w użytkowaniu, a także umożliwiają różnorodne urządzanie wnętrz. Za pomocą systemów drzwi przesuwnych firmy GTV można budować szafy, oddzielenia sąsiadujących pomieszczeń lub wyodrębnienia dodatkowych stref w pomieszczeniu.

Sypialnia w stylu angielskim. Aranżacja wnętrza

Sypialnia w stylu angielskim jest elegancka, stonowana i spokojna. Współcześnie aranżacja wnętrza w tym stylu stosuje stare założenia, przemycając nowoczesne dodatki.

Biurka elfa – w pokojach młodych odkrywców

Od początku roku szkolnego dzieci uzupełniają wiedzę empiryczną, zdobytą podczas wakacji, o informacje czerpane z podręczników. Rosną stosy książek, notatek i akcesoriów. Jest na nie sposób. Nowoczesne biurka szwedzkiej firmy Elfa sprawdzają się w pokojach młodych odkrywców.

Elfa w bieli stawia na kolor. Białe półki w systemach przechowywania

Kolej na białe wnętrza! Biel to kolor, który gra zespołowo i odnajdzie się w każdej sytuacji. Przemaluj ściany, a do aranżacji wykorzystaj białe półki elfa. W białej aranżacji wnętrza dobrze sprawdzą się barwne akcesoria. Można dobierać je zależnie od nastroju. Żółte wprowadzają do mieszkania pogodną atmosferę, a lazurowe przywołają wspomnienia z greckiej wyspy Santorini.

Garderoba w systemie otwartym i zamkniętym

Firma ZAJC, znana z wyposażania kuchni, oferuje także kompletne garderoby w systemie otwartym oraz zamkniętym. W showroomie firmy wykonano model, który prezentuje możliwości oby systemów.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE