stronywnetrza.urzadzamy.pl

Funkcjonalne wyposażenie biura – aranżacja miejsca do pracy

Fot.: Shutterstock.com

Funkcjonalne wyposażenie biura i jego aranżacja w przemyślany i praktyczny sposób jest gwarantem wydajnej i efektywnej pracy. Odpowiednio urządzone miejsce do pracy biurowej zapewnia komfort oraz lepsze samopoczucie – motywuje do działania i inspiruje do kreatywnego myślenia.

Nie od dziś wiadomo, jak duży wpływ ma otoczenie na jakość naszej pracy. W miejscu, w którym panuje ład i porządek zdecydowanie lepiej wychodzi nam wypełnianie swoich obowiązków. Bałagan oraz niewłaściwa aranżacja rozprasza i dekoncentruje. Dlatego tak ważne jest, aby biuro urządzone było według dokładnie opracowanej koncepcji. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na kolorystykę – powinna być stonowana. Ostre, jaskrawe barwy w dłuższym okresie czasu drażnią oraz wyprowadzają z równowagi. Należy pamiętać, że gustownie urządzone biuro to wizytówka nie tylko naszej pracy, ale i nas samych.

Stonowana i ciepła kolorystyka złocistego brązu jest doskonałym rozwiązaniem na niezawodną aranżację. Funkcjonalne wyposażenie biura powinno opierać się na wyborze wygodnych mebli, właściwego oświetlenia z jak największym dostępem do światła naturalnego oraz praktycznego pokrycia podłogi. I tak, duży stół konferencyjny z komfortowymi, miękkimi fotelami na kółkach sprawdzi się w tej roli znakomicie. Duże okna z żaluzjami lub roletami zapewniają dojście zdrowego światła dziennego, które w przypadku ostrego słońca można złagodzić opuszczając rolety. Duża liczba halogenów sprawdzi się natomiast po zmroku, kiedy potrzebujemy odpowiedniego oświetlenia. Warto przemyśleć ich usytuowanie – powinny znajdować się w najbardziej istotnych miejscach biura. Najlepiej, aby skupione były nad stołem lub biurkiem, aby dostatecznie doświetlały blat. Pokrycie podłogi najlepiej sprawdzi się w formie wykładziny dywanowej, która wygłusza dźwięki, dzięki czemu nie słychać chodzenia lub stukania obcasów. Takie rozwiązanie zapewni komfort i większą koncentrację.


Nie przegap:

Sprawdź inne inspiracje aranżacji gabinetów>>>

Wybierz produkty do wykończenia i wyposażenia Twojego gabinetu>>>

Obejrzyj całą galerię zdjęć aranżacji gabinetów>>>

inne inspiracje
Aranżacja nowoczesnego gabinetu szefa

Jest jednym z najważniejszych pomieszczeń, w którym podejmowane są kluczowe decyzje, planuje się długoterminowe strategie i przyjmuje partnerów biznesowych. Gabinet szefa to szczególne miejsce – reprezentacyjne i pozwalające na maksymalne skupienie. Jak urządzić gabinet idealny?

Fit out – nowa część biznesu na rynku biurowym

Aranżacja biura staje się dziś nie mniej ważna niż jego lokalizacja. Rynek wykończenia powierzchni biurowych z fazy designerskich projektów przerodził się w nowy segment biznesowy. Najemcy oczekują biura zaplanowanego od A do Z. Coraz większy fragment tego rynku przejmują więc firmy specjalizujące się dotychczas wyłącznie w poszukiwaniu i zarządzaniu biurami.

10 sprawdzonych sposobów na wykładzinę obiektową

Jeśli myślisz o montażu dobrej jakości wykładziny obiektowej w przestrzeni użyteczności publicznej, warto, abyś zdecydował się na najkorzystniejszą opcję, dzięki której podłoga będzie wyglądała idealnie przez wiele lat. Carpet Studio podpowiada na co zwrócić uwagę podczas wyboru dostawcy, marki oraz parametrów wykładziny obiektowej.

Meble modułowe do biura – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym

Meble modułowe do biura stwarzają prawie nieograniczone możliwości aranżacyjne – w każdej chwili możemy zmienić ich położenie, a bogactwo kolorów pozwala na spersonalizowane połączenia. Jeśli za nowoczesnym designem będzie szła funkcjonalność systemów modułowych, to otrzymamy przepis na idealną aranżację biura.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE