stronywnetrza.urzadzamy.pl

Elfa w bieli stawia na kolor. Białe półki w systemach przechowywania

zoom Elfa w bieli stawia na kolor. Białe półki w systemach przechowywania
Fot.: Elfa

Kolej na białe wnętrza! Biel to kolor, który gra zespołowo i odnajdzie się w każdej sytuacji. Przemaluj ściany, a do aranżacji wykorzystaj białe półki elfa. W białej aranżacji wnętrza dobrze sprawdzą się barwne akcesoria. Można dobierać je zależnie od nastroju. Żółte wprowadzają do mieszkania pogodną atmosferę, a lazurowe przywołają wspomnienia z greckiej wyspy Santorini.

Zalety białego wnętrza można mnożyć. Przestrzeń jest optycznie powiększona, jest jasna i odnajduje się w każdej aranżacji oraz nigdy się nie nudzi. Warto się o tym przekonać samemu. Na ścianach w kolorze kredy czy mleka wystarczy zamontować białe półki elfa. Następnie umieść na nich drobiazgi w ulubionych barwach. Jedna z nich może dominować – zieleń zamieni wnętrze w oazę relaksu, a żółta wprowadzi do pomieszczenia wakacyjne słońce. Co jak się znudzi? Wystarczy zmienić dodatki, a otrzyma się zupełnie nową aranżację wnętrza.

Białe półki elfa są niemal skrojone na miarę. Ich wysokość można swobodnie regulować za pomocą mobilnych wsporników montowanych do przyściennych listw. Natomiast głębokość wybiera się według własnych potrzeb. Znajdzie się sposób na każdy przedmiot. Duże segregatory oraz albumy najlepiej umieszczać na 40-centymetrowej półce, ulubione powieści i drobiazgi znajdą dobre miejsce na półce 30-centymetrowej. Swoboda kształtowania systemu elfa sprawia, że można go montować praktycznie w każdym miejscu: na dużych ścianach i pod ciasnymi skosami. Raz jest eleganckim wyposażeniem domowej biblioteki, raz – ukrytym we wnęce schowkiem na pamiątki i stare gazety. Uzupełnieniem systemu przechowywania są akcesoria dodatkowe takie jak wieszaki czy przegródki mocowane do półek. Sprawiają one, że utrzymanie porządku staje się jeszcze wygodniejsze.

Źródło: Elfa

inne inspiracje
Mała sypialnia – 3 sposoby na przechowywanie w sypialni

Mała sypialnia stwarza spore możliwości sprytnego przechowywania. Prosta i minimalistyczna zabudowa ściany za łóżkiem wraz z szafą wnękową będzie stanowiła odpowiednik garderoby w sypialni. Drewniane wykończenie oraz stonowana kolorystyka pozwolą stworzyć przytulne wnętrze w stylu klasycznym.

 

Garderoba w sypialni – aranżacje garderoby różnej wielkości

Garderoba będąc namiastką luksusu w mieszkaniu, stanowi marzenie wielu kobiet, które cenią sobie dobrą organizację i wygodę. Gdy dysponujemy małym metrażem warto zastanowić się nad zabudową wnęk – nawet niewielka powierzchnia z powodzeniem sprawdzi się wówczas w roli garderoby w sypialni.

Biurka elfa – w pokojach młodych odkrywców

Od początku roku szkolnego dzieci uzupełniają wiedzę empiryczną, zdobytą podczas wakacji, o informacje czerpane z podręczników. Rosną stosy książek, notatek i akcesoriów. Jest na nie sposób. Nowoczesne biurka szwedzkiej firmy Elfa sprawdzają się w pokojach młodych odkrywców.

Białe meble do salonu – jak urządzić salon nowoczesny?

Decydując się na białe meble do salonu, warto zastanowić się, jakie wybrać i jak je skomponować, by nowoczesny salon nie sprawiała wrażenia nudnego.

Garderoba w angielskim stylu

Styl angielski króluje zwykle w kuchni i salonie. Zastosowanie go w garderobie i przylegającej do niej sypialni jest dość oryginalnym pomysłem.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA