stronywnetrza.urzadzamy.pl

Elektroniczne baterie łazienkowe – higieniczne urządzenia sanitarne

zoom Elektroniczne baterie łazienkowe – higieniczne urządzenia sanitarne
Fot.: SCHELL

Łazienkowe baterie bezdotykowe sterowane podczerwienią pozwalają zachować higienę w pomieszczeniach sanitarnych. Elektroniczna armatura sanitarna zmniejsza również zużycie wody. Takie baterie umywalkowe są świetnym rozwiązaniem nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, lecz także w domach energooszczędnych.

Elektroniczne baterie łazienkowe w inteligentny sposób zachowują czystość w łazience, dzięki możliwości programowania i bezdotykowej obsłudze. Woda zaczyna płynąć w chwili zbliżenia rąk do wylewki, a przestaje w momencie zabrania dłoni. Dzięki temu nikt nie musi dotykać armatury łazienkowej, co wyeliminowało ryzyko przenoszenia bakterii między różnymi użytkownikami.

Elektroniczna armatura sanitarna umożliwia płukanie antystagnacyjne, jest to funkcja, dzięki której bateria łazienkowa jest przepłukiwana, po 24 godzinach od ostatniego użycia, co ogranicza rozwój drobnoustrojów. Baterie umywalkowe używane budynkach użyteczności publicznej powinny mieć możliwość dezynfekcji termicznej gorącą wodą (70°C), która zapobiega rozwojowi bakterii Legionella. Baterie łazienkowe sterowane podczerwienią mają również niski przepływ wody, zapewnia to duże oszczędności wody w porównaniu z bateriami jednouchwytowymi.

Nie przegap:
Wybierz BATERIE ŁAZIENKOWE do swojej aranżacji łazienki >>>
Więcej ARANŻACJI ŁAZIENEK w nowoczesnym stylu – przejrzyj nasze inspiracje >>>

Prostą wymianę standardowej armatury łazienkowej na baterie bezdotykowe zapewniają urządzenia zasilane za pomocą baterii. Standardowo elektroniczne baterie łazienkowe są zasilane z sieci napięciem 230 V. W zależności od potrzeb można wybrać baterię z mieszaczem lub bez niego. W domach jednorodzinnych lepsze będą modele z mieszaczem, które umożliwiają ustawienie wymaganej temperatury. Jeśli chodzi o baterie bez mieszacza, to idealnie sprawdzą się one w budynkach użyteczności publicznej, gdzie spodziewamy się dużej liczby użytkowników, np. galerie handlowe, szkoły.

Źródło: SCHELL

powiązane produkty
Elektroniczna bezdotykowa bateria umywalkowa Celis E HD-M SCHELL
Elektroniczna bezdotykowa bateria umywalkowa Celis E HD-M SCHELL

Elektroniczna bezdotykowa bateria umywalkowa Celis E HD-M SCHELL to armatura sanitarna zasilana baterią 9 V. Elektroniczna bateria łazienkowa działa dzięki sensorowi na podczerwień i wyposażona jest w regulator temperatury. Bateria bezdotykowa Celis E przyciąga wzrok zrównoważonymi proporcjami dającymi harmonijne wrażenie. ...

Elektroniczna bezdotykowa bateria umywalkowa Modus E HD-K SCHELL
Elektroniczna bezdotykowa bateria umywalkowa Modus E HD-K SCHELL

Elektroniczna bezdotykowa bateria umywalkowa Modus E HD-K SCHELL to armatura sanitarna zasilana baterią 9 V. Elektroniczna bateria łazienkowa działa dzięki sensorowi na podczerwień.Baterię Modus E charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo, ma prostą sylwetkę i ograniczoną liczbę detali zdobniczych. Dzięki pochyleniu formy, gładkie ...

inne inspiracje
Funkcjonalna aranżacja łazienki – pomysł na białą łazienkę

Urządzenie łazienki, która będzie przestrzenią funkcjonalną, a jednocześnie designerską nie jest prostym zadaniem. Częstokroć nie wiemy, na jakie wyposażenie łazienki się zdecydować. Meble łazienkowe i armatura występują w obszernej gamie wariantów, stylów i kolorów. Ostatecznie z braku zdecydowania, rezygnujemy z wanny na rzecz prysznica albo odwrotnie, gdyż sądzimy, że oba elementy do siebie nie pasują lub się nie zmieszczą. Udowodnimy, że aranżacja łazienki wcale nie jest taka trudna. Konieczny jest jednak przemyślany projekt i koncept. Prezentujemy pomysł na białą łazienkę, która niezależnie od panujących trendów, zawsze będzie modna i elegancka.

Dodatki do jasnej łazienki. Minimalistyczna aranżacja łazienki

Najmodniejsza obecnie minimalistyczna aranżacja łazienki to przede wszystkim biel, beże i szarość. Jasna łazienka, która będzie miała delikatne i łagodne wykończenie, pozwoli się wyciszyć i uspokoić. Zastosowanie ponadczasowych, stonowanych odcieni, stworzy dobre tło dla prostych form i naturalnych materiałów. Minimalistyczna łazienka to trend, na który najczęściej zwraca się uwagę. Odzwierciedla on styl życia, w którym ważną wartością jest komfort i relaks.

Jaka bateria umywalkowa do nowoczesnej łazienki?

Nowoczesna bateria umywalkowa powinna być elegancka i niezawodna. Nowoczesna łazienka kojarzy się każdemu z prostymi formami i oszczędnym stosowaniem dodatków dekoracyjnych. Z tego powodu również baterie łazienkowe nie muszą być bogato zdobione, jednak warto poszukać produktu, który będzie miał nowy intrygujący design.

Kabina prysznicowa bez brodzika w minimalistycznej łazience

Minimalistyczna łazienka sama w sobie jest bardzo elegancka. Szklana kabina prysznicowa bez brodzika efektownie prezentuje się w wersji wolnostojącej, ale też przyściennej, a także narożnej. Proste wykończenie minimalistycznej łazienki z przejrzystego szkła wraz z niezbędnym wyposażeniem wnętrza stworzy nowoczesną aranżację, która spodoba się wielu osobom.

Łazienka glamour. Wyposażenie łazienki i dodatki w stylu glamour

Styl glamour w łazience to umiejętnie dobrane kolory, meble i baterie łazienkowe. Łazienka glamour to bogate formy, blask i elegancja. Wnętrza glamour można stworzyć nawet na niewielkiej przestrzeni, wystarczy odpowiednio dobrać kolory i dodatki, a nawet nie wydamy fortuny na takie wyposażenie łazienki.

Minimalistyczne baterie łazienkowe. Nowoczesne łazienki

Nowoczesne łazienki mające proste w formie urządzenia ceramiczne i minimalistyczne baterie łazienkowe wyglądają elegancko i zgodnie z aktualnymi trendami. Jeśli dodamy do tego brak drzwi pomiędzy sypialnią i łazienką, to otrzymamy ciekawe, niecodzienne wnętrze.

Spokojne aranżacje łazienek. Beżowa łazienka.

Nowoczesne meble i baterie łazienkowe bardzo dobrze prezentują się w jasnych aranżacjach łazienek w kolorach brązowym i beżowym. Geometryczne wzornictwo baterii łazienkowych oparte na kształtach kwadratu podkreśla ich minimalistyczny charakter.

Płytki łazienkowe – mozaika pomysłów. Jasny wystrój wnętrza

Mozaika pozwala stworzyć niebanalny wystrój wnętrza. Ciekawy efekt można uzyskać, gdy we wnętrzu pojawi się mozaika i większe płytki łazienkowe. Mozaika gresowa to rozwiązanie nie tylko ładne, lecz także praktyczne, gdyż jest jedną z najbardziej odpornych na zarysowania i ścieranie.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA