stronywnetrza.urzadzamy.pl

Donice podświetlane pomysłem na oryginalną dekorację wnętrz i ogrodów

zoom Donice podświetlane

Dekoracyjne i praktyczne oświetlenie pełni bardzo ważną rolę w aranżacji zarówno ogrodów jak i wnętrz domów i innych obiektów. Ciekawym pomysłem są donice podświetlane, które nadadzą oryginalny charakter przestrzeniom wokół budynków, a wnętrzom nadadzą nietuzinkowy wymiar.

Świecące donice mogą stanowić część wystroju zarówno wnętrza jak i tarasu, balkonu czy ogrodu. Należy pamiętać, że modele przeznaczone na zewnątrz muszą być odporne na wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz zmienną pogodą.

Atrakcyjne dekoracje świetlne

Donice podświetlane tworzą wyjątkowy nastrój po zmroku, stąd ich lokalizacja powinna być związana z miejscami przebywania ludzi w godzinach wieczornych. Takie rozwiązanie jest chętnie stosowane w restauracjach czy klubach. Dzięki temu lokale zyskują oryginalne dekoracje i lampy w jednym. Wokół i wewnątrz domów jedno i wielorodzinnych również znajdzie się wiele miejsc, gdzie doniczki podświetlane znajdą swoje miejsce. W salonie w ciągu dnia posłużą jako osłonki do roślin zielonych. Na balkonach i tarasach umilą spędzany tam czas. W ogrodzie można ustawić je zarówno obok mebli ogrodowych jak i w dowolnie innym miejscu. Po zmroku stworzą oryginalny design, zwłaszcza, jeśli ustawimy je wzdłuż alejek. Nowoczesne donice podświetlane najczęściej są wykonane z tworzyw sztucznych, dzięki czemu bez problemu zniosą zmienne warunki atmosferyczne. Niektóre modele mogą być włączone nawet przy bardzo obfitych opadach. Donice podświetlane mają wbudowane źródła światła – najczęściej energooszczędna żarówka LED, które mogą emitować wielokolorowe światło Wygodne w użytkowaniu są donice uruchamiane za pomocą pilota. Osobną grupę produktów stanowią donice zasilane bateriami słonecznymi, które w ciągu dnia akumulują energię słoneczną, a po zmroku oddają tę energię w postaci delikatnej poświaty.

Inspirujące formy donic podświetlanych

Miłośnicy nowoczesnego designu chętnie wykorzystują w aranżacjach świecące donice. Na rynku znajdziemy różnorodne wzory, kształty i formy. Bardzo chętnie wybierane są smukłe wazony, które świetnie się prezentują w większej grupie. Kubiki w formie sześcianów są jedną z bardziej popularnych form w nowoczesnym designie. Minimalistyczne wzornictwo w połączeniu z nowoczesnym technologicznie podświetleniem tworzy ciekawe i niebanalne kształty. Donice podświetlane w kształcie kul dodadzą nieci ekstrawagancji. Na rynku dostępne są także donice w formie rzeźb, które imitują sztukę współczesną. Nowoczesne donice podświetlane są eleganckie, dekoracyjne, a dzięki niewielkiej wadze również bardzo praktyczne. Innowacyjne kształty oraz podświetlenie sprawiają, że idealnie nadają się do dekorowania i oświetlania: wnętrz mieszkań, domów i firm, ogrodów, wejść do domów i rezydencji, wejść do restauracji i ogródków restauracyjnych, firm i instytucji. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej.


aktualności
Odmień dom na święta do 50% taniej!

Odmień dom na święta do 50% taniej!

Do 50% taniej na tkaniny i dekoracje ...

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta! Sprawdź >> Pokrowce ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • BOSCH
  • MASONITE
  • ALTEZA
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • GEISSER
  • LISSY
  • ROCA
  • LIGHTONLINE
  • MAGNAT
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt