stronywnetrza.urzadzamy.pl

Donice podświetlane pomysłem na oryginalną dekorację wnętrz i ogrodów

zoom Donice podświetlane

Dekoracyjne i praktyczne oświetlenie pełni bardzo ważną rolę w aranżacji zarówno ogrodów jak i wnętrz domów i innych obiektów. Ciekawym pomysłem są donice podświetlane, które nadadzą oryginalny charakter przestrzeniom wokół budynków, a wnętrzom nadadzą nietuzinkowy wymiar.

Świecące donice mogą stanowić część wystroju zarówno wnętrza jak i tarasu, balkonu czy ogrodu. Należy pamiętać, że modele przeznaczone na zewnątrz muszą być odporne na wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz zmienną pogodą.

Atrakcyjne dekoracje świetlne

Donice podświetlane tworzą wyjątkowy nastrój po zmroku, stąd ich lokalizacja powinna być związana z miejscami przebywania ludzi w godzinach wieczornych. Takie rozwiązanie jest chętnie stosowane w restauracjach czy klubach. Dzięki temu lokale zyskują oryginalne dekoracje i lampy w jednym. Wokół i wewnątrz domów jedno i wielorodzinnych również znajdzie się wiele miejsc, gdzie doniczki podświetlane znajdą swoje miejsce. W salonie w ciągu dnia posłużą jako osłonki do roślin zielonych. Na balkonach i tarasach umilą spędzany tam czas. W ogrodzie można ustawić je zarówno obok mebli ogrodowych jak i w dowolnie innym miejscu. Po zmroku stworzą oryginalny design, zwłaszcza, jeśli ustawimy je wzdłuż alejek. Nowoczesne donice podświetlane najczęściej są wykonane z tworzyw sztucznych, dzięki czemu bez problemu zniosą zmienne warunki atmosferyczne. Niektóre modele mogą być włączone nawet przy bardzo obfitych opadach. Donice podświetlane mają wbudowane źródła światła – najczęściej energooszczędna żarówka LED, które mogą emitować wielokolorowe światło Wygodne w użytkowaniu są donice uruchamiane za pomocą pilota. Osobną grupę produktów stanowią donice zasilane bateriami słonecznymi, które w ciągu dnia akumulują energię słoneczną, a po zmroku oddają tę energię w postaci delikatnej poświaty.

Inspirujące formy donic podświetlanych

Miłośnicy nowoczesnego designu chętnie wykorzystują w aranżacjach świecące donice. Na rynku znajdziemy różnorodne wzory, kształty i formy. Bardzo chętnie wybierane są smukłe wazony, które świetnie się prezentują w większej grupie. Kubiki w formie sześcianów są jedną z bardziej popularnych form w nowoczesnym designie. Minimalistyczne wzornictwo w połączeniu z nowoczesnym technologicznie podświetleniem tworzy ciekawe i niebanalne kształty. Donice podświetlane w kształcie kul dodadzą nieci ekstrawagancji. Na rynku dostępne są także donice w formie rzeźb, które imitują sztukę współczesną. Nowoczesne donice podświetlane są eleganckie, dekoracyjne, a dzięki niewielkiej wadze również bardzo praktyczne. Innowacyjne kształty oraz podświetlenie sprawiają, że idealnie nadają się do dekorowania i oświetlania: wnętrz mieszkań, domów i firm, ogrodów, wejść do domów i rezydencji, wejść do restauracji i ogródków restauracyjnych, firm i instytucji. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej.


powiązane produkty
Donice podświetlane Kube Tower HYDROPONIKA
Donice podświetlane Kube Tower HYDROPONIKA

Donice podświetlane Kube Tower firmy HYDROPONIKA to eleganckie i dekoracyjne donice ogrodowe, stosowane także we wnętrzach. Nowoczesny kształt oraz podświetlenie sprawia, że donice podświetlane idealnie nadają się do dekorowania i oświetlania: • wnętrz mieszkań, domów i firm, • ogrodów, • ...

Donice podświetlane Cubotti HYDROPONIKA
Donice podświetlane Cubotti HYDROPONIKA

Donice podświetlane Cubotti firmy HYDROPONIKA to wysokie, kolumnowe lub sześcienne doniczki, które można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (donice ogrodowe i mrozoodporne). Donice podświetlane Cubotti pasują idealne jako oświetlenie wnętrz, ogrodu, wejść do restauracji, sklepów itp. Występuję w ...

aktualności
Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Blendery Bosch

Blendery Bosch

Brakuje Ci inspiracji w kuchni, a dostępne ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • KNAUF AMF
  • UNICELL
  • ADAH
  • MEBLOBRANIE.PL
  • SIRO
  • ELKAMINO DOM
  • TON
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt