stronywnetrza.urzadzamy.pl

Donice podświetlane pomysłem na oryginalną dekorację wnętrz i ogrodów

zoom Donice podświetlane

Dekoracyjne i praktyczne oświetlenie pełni bardzo ważną rolę w aranżacji zarówno ogrodów jak i wnętrz domów i innych obiektów. Ciekawym pomysłem są donice podświetlane, które nadadzą oryginalny charakter przestrzeniom wokół budynków, a wnętrzom nadadzą nietuzinkowy wymiar.

Świecące donice mogą stanowić część wystroju zarówno wnętrza jak i tarasu, balkonu czy ogrodu. Należy pamiętać, że modele przeznaczone na zewnątrz muszą być odporne na wilgoć, niskie i wysokie temperatury oraz zmienną pogodą.

Atrakcyjne dekoracje świetlne

Donice podświetlane tworzą wyjątkowy nastrój po zmroku, stąd ich lokalizacja powinna być związana z miejscami przebywania ludzi w godzinach wieczornych. Takie rozwiązanie jest chętnie stosowane w restauracjach czy klubach. Dzięki temu lokale zyskują oryginalne dekoracje i lampy w jednym. Wokół i wewnątrz domów jedno i wielorodzinnych również znajdzie się wiele miejsc, gdzie doniczki podświetlane znajdą swoje miejsce. W salonie w ciągu dnia posłużą jako osłonki do roślin zielonych. Na balkonach i tarasach umilą spędzany tam czas. W ogrodzie można ustawić je zarówno obok mebli ogrodowych jak i w dowolnie innym miejscu. Po zmroku stworzą oryginalny design, zwłaszcza, jeśli ustawimy je wzdłuż alejek. Nowoczesne donice podświetlane najczęściej są wykonane z tworzyw sztucznych, dzięki czemu bez problemu zniosą zmienne warunki atmosferyczne. Niektóre modele mogą być włączone nawet przy bardzo obfitych opadach. Donice podświetlane mają wbudowane źródła światła – najczęściej energooszczędna żarówka LED, które mogą emitować wielokolorowe światło Wygodne w użytkowaniu są donice uruchamiane za pomocą pilota. Osobną grupę produktów stanowią donice zasilane bateriami słonecznymi, które w ciągu dnia akumulują energię słoneczną, a po zmroku oddają tę energię w postaci delikatnej poświaty.

Inspirujące formy donic podświetlanych

Miłośnicy nowoczesnego designu chętnie wykorzystują w aranżacjach świecące donice. Na rynku znajdziemy różnorodne wzory, kształty i formy. Bardzo chętnie wybierane są smukłe wazony, które świetnie się prezentują w większej grupie. Kubiki w formie sześcianów są jedną z bardziej popularnych form w nowoczesnym designie. Minimalistyczne wzornictwo w połączeniu z nowoczesnym technologicznie podświetleniem tworzy ciekawe i niebanalne kształty. Donice podświetlane w kształcie kul dodadzą nieci ekstrawagancji. Na rynku dostępne są także donice w formie rzeźb, które imitują sztukę współczesną. Nowoczesne donice podświetlane są eleganckie, dekoracyjne, a dzięki niewielkiej wadze również bardzo praktyczne. Innowacyjne kształty oraz podświetlenie sprawiają, że idealnie nadają się do dekorowania i oświetlania: wnętrz mieszkań, domów i firm, ogrodów, wejść do domów i rezydencji, wejść do restauracji i ogródków restauracyjnych, firm i instytucji. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej.


aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DURABLE
  • KUCHINOX
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • BALTIC WOOD
  • ELKAMINO DOM
  • EXTRA-ZONE
  • KINNARPS
  • APM MORKOM
  • NORTH & SOUTH HOME