stronywnetrza.urzadzamy.pl

Eleganckie białe biurko w kobiecym gabinecie. Biurko divy

Fot.: NOVELLE HOME COUTURE

W kobiecym gabinecie, przeznaczonym dla prawdziwej divy doskonale sprawdzi się eleganckie białe biurko. Lustra, szklany lub lustrzany blat i biały stolik to idealny początek do aranżacji gabinetu dla gwiazdy showbiznesu.

Lustrzane dodatki na meblach dodają im lekkości i wysublimowanego charakteru. Szkło na frontach lub blatach bardzo dobrze sprawdza się na meblach w gabinecie, sypialni, garderobie, ale również w salonie czy przedpokoju. Odbite w tafli lustra pozostałe elementy aranżacji wnętrza same w sobie są ciekawą ozdobą. Zastosowanie szkła na blacie stołu, biurka lub toaletki ma też zalety praktyczne. Jest dodatkowym zabezpieczeniem powierzchni blatu.

Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, ekskluzywne wykończenie fotela lub krzesła i eleganckie białe biurko to zestaw obowiązkowy w kobiecym gabinecie. Lustra powieszone nad stylowym biurkiem, również nie mogą być banalne. Zaproponowane zestawy luster, pomimo braku zdobionych ram, są intrygujące i pasują do całej aranżacji. Dopełnieniem wnętrza, a nawet jego ważnym akcentem, jest elegancki fotel lub krzesło tapicerowane miękką tkaniną z ornamentem.

Potrzeba wypoczynku nie uznaje kompromisów, dlatego chcąc zapewnić relaks na miarę prawdziwej gwiazdy, trzeba w aranżacji zastosować meble i materiały o najwyższej jakości. Idealnie sprawdzają się klasyczne rozwiązania, lecz zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. Nowe kostiumy mebli marki Novelle na sezon wiosna/lato 2015 zostały zainspirowane najnowszymi trendami światowego wzornictwa, jednak pozostały one wierne zasadzie tworzenia mebli wysokiej jakości.

Źródło: NOVELLE HOME COUTURE

powiązane produkty
Lustrzane białe biurko Egiza NOVELLE
Lustrzane białe biurko Egiza NOVELLE

Lustrzane białe biurko Egiza NOVELLE to perfekcyjnie wykończone biurko, któremu podczas projektowania starano się wcielić ideę mobilności. Doskonale prezentuje się z każdej strony, dlatego można je ustawić w centralnym miejscu wnętrza jako biurko reprezentacyjne. Można je również dosunąć do ściany ...

inne inspiracje
Pomysł na kącik biurowy w salonie – biurka i krzesła do salonu

Znalezienie swojego miejsca do pracy w domu do najprostszych nie należy. Sprawdź, jaki mamy pomysł na kącik biurowy w salonie. Dzięki niemu twoja praca będzie komfortowa, a urządzanie odrębnego gabinetu okaże się zbędne. Prezentujemy biurka i krzesła do salonu, które odmienią formę twojej pracy.

Aranżacja biura – pomysł na biuro kreatywne i funkcjonalne

Znane do tej pory wyłącznie pracownikom branż kreatywnych oraz IT, takich jak Google czy Facebook biurowe strefy wypoczynku wkraczają powoli także do branży usług dla biznesu, farmacji lub działów ubezpieczeniowych. Aranżacja biura pomyślana w taki sposób, aby umożliwić użytkownikowi nie tylko efektywną pracę, ale także optymalny odpoczynek jest bardzo istotna. Pufy, hamaki i klimatyczne fototapety w kolorowych biurach to rozwiązanie, które zyskuje ostatnimi czasy na znaczeniu. Jak zaaranżować przestrzeń biurową dostosowaną do pracowników? Przedstawiamy pomysł na biuro kreatywne i funkcjonalne.

Funkcjonalne meble biurowe. Nowoczesne stoły NANO

Meble biurowe, a szczególnie stoły będące biurkami poszczególnych pracowników powinny być dostosowane do rodzaju wykonywanej przy nich pracy. Najlepiej sprawdzają się meble, które łączą przestrzeń indywidualną i grupową, które są w pełni funkcjonalne w formie wolnostojącej, a także w połączeniu z innymi meblami.

Sypialnia na poddaszu. Aranżacja wnętrz z kącikiem do pracy

Aranżacje wnętrz na poddaszu stały się ostatnio bardzo modne. Tu sprawdzą się proste meble do sypialni, które sprawią, że wystrój wnętrz będzie harmonijny i spójny.

Nowoczesne meble biurowe, podnoszą prestiż firmy

O tym jak ważne są meble biurowe, przekonuje się na co dzień, każda firma przyjmująca w swoich progach klientów i współpracowników. Proste, fornirowane biurko na drewnianych nogach i spójny z nim stylistycznie stół konferencyjny, to idealne wyposażenie biura prawnika, doradcy biznesowego, czy niedużej firmy zajmującej się reklamą.

Aranżacja biura. Meble biurowe w ergonomicznej szacie

Aranżacja biura bez ograniczeń, sztywnych ram, otwarta na potrzeby użytkownika. Meble biurowe, które pozwalają na przestrzenne myślenie, koncentrację, ułatwiają podejmowanie decyzji. A do tego dają poczucie swobody, wolności i komfortu. Praca w takim wnętrzu to przyjemność…

Ergonomiczne meble biurowe. Estetyczna aranżacja biura

Aranżacja biura to prawdziwe wyzwanie. Wybór mebli biurowych powinien koncentrować się wokół biurek, foteli i krzeseł ergonomicznych i funkcjonalnych, które spełnią potrzeby pracowników i ułatwią im wykonywanie codziennych zadań.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • AGED
  • MARBET
  • POSTERVILLE
  • PIEDRA LAND
  • CANDY
  • TON
  • TUBĄDZIN
  • ZKM
  • CHAPEL PARKET POLSKA