stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ekologiczna sypialnia. Oryginalne łóżko do sypialni

zoom Sypialnia pomysłowej singielki
Fot.: Kalbar

Efektowna i ekologiczna sypialnia? Nic prostszego! Łóżko do sypialni z palet to prosty sposób na oryginalny wystrój wnętrza.

Samodzielnie zaaranżowany wystrój wnętrza wymaga nieco twórczej inwencji. Sprytnym sposobem zostało skonstruowane łóżko do sypialni. Jego stelaż został wykonany z pomalowanych na turkusowo palet, na których położono jednoosobowy materac. Ekologiczne łóżko do sypialni pełni jednocześnie funkcję stolika nocnego, na który można odłożyć tacę z przyniesionym rano śniadaniem czy czytaną wieczorem książkę. Samodzielnie została wykonana też rama lustra, do której przyklejono efektowny białe futerko, podobne do tego, niby niedbale zarzuconego na łóżku. Dobór kolorów świadczy o tym, że sypialnia miała być dla kreatywnej singielki miejscem relaksu i wyciszenia. Stonowane beże i brązy oraz kojące odcienie niebieskiego – od błękitu po nasycony turkus – napełniają wystrój wnętrza harmonią i spokojem. Dekoracyjne krzesło, miękkie tkaniny oraz efektowa tapeta Nordic Leaves (Fiona wall design) z połyskującym na złoto motywem roślinnym czynią sypialnię przytulną i kobiecą.

inne inspiracje
Elegancka łazienka ecru. Beżowa łazienka z naturą w tle

Beżowa łazienka ze swoim eleganckim charakterem spodoba się każdemu, kto potrzebuje wnętrza, w którym komfortowo wypocznie. Łazienka ecru pozwoli złapać oddech i pozytywne nastawienie po stresującym dniu pracy.

Aranżacje sypialni – enklawa spokoju w samym sercu miasta

Niezwykle prosta aranżacja sypialni, której głównym celem jest takie urządzenie wnętrza, aby odciąć się od spraw całego świata, wyciszyć i odpocząć. Biel ścian i sprzętów, miękkie linie mebli do sypialni oraz praktycznie brak angażujących zmysły akcentów. Wszystko to, ma zapewnić nam doskonały relaks.

Wystrój wnętrz stonowanych. Meble łazienkowe w beżu

Wystrój wnętrz o małym metrażu nie musi oznaczać, że np. łazienka będzie niefunkcjonalna. Odpowiednie meble łazienkowe i ceramika sprawią, że aranżacja łazienki rozjaśni wnętrze i doda mu praktyczności.

Aranżacja łazienki ciepło-zimnej. Inspirujące meble łazienkowe

Aranżacja łazienki polegająca na łączeniu stylów może przynieść nieoczekiwany efekt. Inspirujące meble łazienkowe i wystrój wnętrz polegający na niestandardowych zestawieniach to podstawa w takim pomieszczeniu.

Aranżacje wnętrz w klimacie spa. Drewniane meble łazienkowe

Wiadomo, że drewniane meble łazienkowe muszą być odpowiednio dobrane do wystroju, a aranżacje wnętrz o małej powierzchni to nie lada wyzwanie. Aranżacja łazienki o niewielkim metrażu powinna być zatem spójna i najlepiej jeśli optycznie powiększa wnętrze.

Aranżacja łazienki. Meble łazienkowe w modnym fiolecie

Aranżacja łazienki, w której wykorzystano meble łazienkowe w głębokim fiolecie jest niewątpliwie oryginalna. Szafki łazienkowe o gładkich i połyskliwych powierzchniach nawiązują do szkliwionych płytek łazienkowych.

Meble łazienkowe. Jak utrzymać porządek w łazience?

Intensywny, pomarańczowy kolor wpuszczony do aranżacji łazienki od samego rana dodaje energii, wprawia w dobry nastrój, popycha do spontaniczności i kreatywnego myślenia.

Aranżacja łazienki. Meble łazienkowe w sentymentalnym wnętrzu

Aranżacja łazienki powinna sprzyjać wyciszeniu, a meble łazienkowe należy tak dopasować, by wszystko było pod ręką. Funkcjonalne meble do łazienki to bowiem podstawa, choć najważniejsza jest cała kompozycja, tym bardziej, że odpowiedni wystrój wnętrz pozwala na optyczne ich powiększenie.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL