stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dźwig osobowy nowoczesne oświetlenie i design windy

zoom Dźwig osobowy nowoczesne oświetlenie i design windy
Fot.: Schindler

Dźwig osobowy to urządzanie, które musi być przede wszystkim bezpieczne. Obecnie windy mają jednak także nowoczesne oświetlenie i atrakcyjny wygląd. Biuro projektowe 81.WAW.PL tworzy takie urządzenia, wyposażając je w nowoczesne technologie.

Biuro projektowe 81.WAW.PL ma na swoim koncie liczne projekty, w tym windy, które są nie tylko bezpieczne, lecz także fantastycznie się prezentują. Dźwig osobowy nie musi spełniać bowiem wyłącznie funkcji praktycznej. Jego użytkownicy chcą się w nim czuć komfortowo. Kabina windy o stalowym wykończeniu to standard minionej epoki. Obecnie wystrój windy powinien pasować do pozostałych części budynku, zwłaszcza, gdy dotyczy to biurowców czy apartamentowców.

Dźwigi osobowe są wyposażone w dotykowe kasety sterujące czy ledowe oświetlenie. Kabina windy może mieć wystrój stylizowany lub minimalistyczny. Wiele zależy od możliwości finansowych i kreatywności inwestorów. Ci z kolei coraz częściej zwracają uwagę na ten element budynków, angażując biura projektowe do zaaranżowania dźwigu osobowego z nowoczesnym oświetleniem i oryginalnym wzorniczo wnętrzem. Naprzeciw oczekiwaniom użytkowników wychodzą też producenci. Szwajcarska firma Schindler ma w swojej ofercie duży wybór materiałów do wykończenia kabin windy, a co więcej daje możliwość stworzenia projektu na indywidualne zamówienie. Jedynym ograniczeniem może być waga wystroju. Nietypowo zaaranżowane kabiny windy to prawdziwe atrakcje w budynku, a także oznaka prestiżu inwestycji.

inne inspiracje
Geometria światła - lampy wiszące

Lampy wiszące to od lat najpopularniejsze rozwiązania oświetleniowe w Polsce. Są źródłem rozproszonego światła ogólnego. W sposób równomierny oświetlają wnętrze i nie zabierają cennej powierzchni podłogowej czy ściennej.

Nowoczesne mieszkanie. Wystrój wnętrza w drewnie

Wystrój wnętrza w drewnie nie wychodzi z mody. Drewniane meble dobrze wpisują się w tradycyjne i nowoczesne mieszkanie. Dlatego właśnie biuro projektowe 81.WAW.PL zdecydowało się wykorzystać ten materiał w aranżacji apartamentu na warszawskim Służewcu.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DAGMA ART
  • DOMOTEKA
  • LIGHTONLINE
  • ELKAMINO DOM
  • RMIG
  • NOCLAF
  • RIGIPS
  • EXTRA-ZONE
  • DRYMAR