stronywnetrza.urzadzamy.pl

Duże okna tarasowe. Salon dobrze doświetlony

zoom Duże okna tarasowe. Salon dobrze doświetlony
Fot.: MS więcej niż OKNA

Odsłonięte i duże okna tarasowe wpuszczą ogród do salonu, a salon powiększą o całe najbliższe otoczenie. Jeśli chcemy powiększyć aranżację salonu, to zaprojektowanie w nim całkowicie przeszklonych ścian może okazać się najprostszym na to sposobem.

Duże okna tarasowe sprawią, że aranżacja będzie pełna światła i przestronna. Nie odgradzając się ścianami od otaczającego nas świata, mamy nieustanny kontakt z naturą. Niemal czujemy na własnej skórze słońce, wiatr czy nawet deszcz.

Zastosowanie dużych drzwi przesuwnych, które otwierają się na patio pozwoli na usunięcie nawet tej ostatniej, przeszklonej granicy, a wtedy już nic nie będzie nam zakłócało swobodnej komunikacji pomiędzy salonem i tarasem. W takich warunkach, nawet poranna, szybka kawa na łonie natury nie będzie dla nas problemem. A kilka minut w ciepłych promieniach poranka z filiżanką ulubionego napoju w dłoni, będzie nastrajało pozytywnie na cały dzień. Otwarcie salonu na taras za pomocą systemu drzwi przesuwnych Patio HST MS iD Design PVC firmy MS więcej niż OKNA będzie wygodne i niezawodne. Ruchome przeszklenie tarasowe jest realizowane na niskim progu (tylko 19 mm), a ciężkie drzwi podnoszono-przesuwne uruchamia się lekko i bezpiecznie.Maksymalnie duże przeszklenia wpuszczają do wnętrza tyle światła, że aranżacja salonu będzie zawsze optymistyczna i pełna zmieniających się refleksów. Dodatkowo mieszkanie o każdej porze dnia będzie wyglądać inaczej. Rano dominować będą kolory chłodne, pobudzające, a wieczorem ciepłe żółcie i czerwienie, które przytulnie nastroją do domowego odpoczynku.

We wnętrzach o dużych przeszkleniach warto stosować okna o dobrej izolacyjności akustycznej i termicznej. W ten sposób nawet w momencie niesprzyjających okoliczności na zewnątrz, w środku zawsze utrzymamy optymalne warunki do spokojnego relaksu.

Źródło: MS więcej niż OKNA, www.ms.pl

inne inspiracje
Jakie wybrać systemy drzwi przesuwnych do szaf i przejść?

Systemy drzwi przesuwnych pozwalają na dużą oszczędność miejsca, są wygodne w użytkowaniu, a także umożliwiają różnorodne urządzanie wnętrz. Za pomocą systemów drzwi przesuwnych firmy GTV można budować szafy, oddzielenia sąsiadujących pomieszczeń lub wyodrębnienia dodatkowych stref w pomieszczeniu.

Drzwi przesuwne szklane. Oszczędność miejsca w aranżacji salonu

W aranżacji salonu lub innych pomieszczeń, w których duże znaczenie ma optymalne wykorzystanie przestrzeni, ciekawym pomysłem są drzwi przesuwne szklane. Umożliwia to wygospodarować dodatkowe miejsce i optycznie powiększyć powierzchnię mieszkania czy biura. Drzwi wewnętrzne ASTRO Lux firmy POL-SKONE w systemie przesuwnym to rozwiązanie, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością.

Sypialnia pod kontrolą. System zabudowy za drzwiami przesuwnymi

System zabudowy wnęk ukryty za drzwiami przesuwnymi potrafi zaoszczędzić wiele miejsca. W pierwszej chwili nie rzuca się w oczy też fakt, że na tej niewielkiej, harmonijne skomponowanej aranżacji sypialni zestawiono ze sobą kilka wzorów i faktur.

Drzwi przesuwne – nowoczesność i klasyka

Ta aranżacja przedpokoju wyróżnia się wysmakowanym doborem elementów. Założeniem projektowym było stworzenie energetycznego wnętrza z zastosowaniem trzech klasycznych barw: bieli, czerni i czerwieni.

Rozwiązania do małej łazienki. Drzwi przesuwne

Ogromne zdjęcie w aranżacji łazienki to dobry sposób na niepowtarzalną kreację wnętrza i nadanie mu osobistego charakteru.

Drzwi przesuwne. Przestrzeń otwarta na miasto

W tej aranżacji wnętrza rządzi wielki format. Ogromne płytki ceramiczne na podłodze, gigantyczne przeszklenie i podwójne drzwi przesuwne Syntesis Eclisse kreują z rozmachem architekturę przestrzeni.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • KOPP
  • MOTIP DUPLI
  • DREWNOCHRON
  • SPOTLINE
  • BRUK-BET
  • DOMOTEKA
  • STO
  • TERMA
  • ŚNIEŻKA