stronywnetrza.urzadzamy.pl

Drewniane żaluzje poziome w aranżacji salonu

zoom Drewniane żaluzje poziome Dormax

O elegancji przedstawionej aranżacji salonu decyduje kontrast bieli i brązu. Drewniane żaluzje poziome w kolorze czekolady łagodzą to zestawienie, ocieplając wnętrze i czyniąc je przytulnym.

Równie przyjazne w odbiorze są naturalne materiały. Podłoga i stolik z drewna, gliniany wazon z roślinną dekoracją oraz pleciony fotel podkreślają bezpretensjonalną aranżację salonu. Tradycyjne drewniane żaluzje poziome Dormax to doskonały pomysł na osłonięcie dużej powierzchni okiennej, który doceni każdy miłośnik naturalnego piękna i wnętrz utrzymanych w ciepłej tonacji. Poziomy układ listków oraz rozdzielenie funkcji obrotu oraz podnoszenia lameli daje najbardziej komfortową kontrolę zaciemnienia.

Kolorystyka i materiały zastosowane w przedstawionej aranżacji salonu – od bieli ścian przez beże po jasne i ciemne odcienie brązu żaluzji Dormax – to kolory pochodzące z natury. Ich tonacje mimowolne uzupełniają się, tworząc spójną całość. To doskonała propozycja kolorystyczna dla osób nielubiących eksperymentów wnętrzarskich, która sprawdzi się zarówno w tradycyjnie, jak i nowocześnie urządzonym wnętrzu.

Źródło: Dormax Design

powiązane produkty
Plisy DORMAX DESIGN
Plisy DORMAX DESIGN

Plisy DORMAX DESIGN to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Żaluzje plisowane mogą mieć prawie dowolny kształt: prostokąt, trójkąt, trapez, czy fragment okręgu; oraz mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Bogata oferta ...

Żaluzje poziome DORMAX DESIGN
Żaluzje poziome DORMAX DESIGN

Żaluzje poziome DORMAX DESIGN to najstarszy i niewątpliwie najbardziej popularny produkt na rynku systemów ochrony przed słońcem. Mnogość rozwiązań jakie oferują żaluzje weneckie, zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. Poziomy układ listków oraz rozdzielenie funkcji obrotu oraz podnoszenia lamel daje najbardziej komfortową ...

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • UNICELL
  • EXCLUSIVE LIGHTS
  • SANPLAST
  • CDA
  • MARDOM
  • ELITA
  • MARBET
  • BPM Lighting
  • STONE MASTER