stronywnetrza.urzadzamy.pl

Domowe biuro. Aranżacja wnętrz

Fot.: Shutterstock.com

Coraz więcej osób decyduje się na domowe biuro ze względu na wolny zawód czy urlop wychowawczy. Aranżacja wnętrz, które przeznaczamy na gabinet powinna spełniać kilka kryteriów.

Często mając duży dom, pozostawiamy jakiś pokój niezagospodarowany. Tymczasem płacimy rachunki przy kuchennym stole, a dzieci odrabiają lekcje w salonie. Warto zaaranżować pokój do pracy, który przyda się każdemu z domowników. Aby urządzić odpowiednio nasze domowe biuro, pod lupę w pierwszej kolejności bierzemy metraż pokoju. Jeśli jest niewielki, pomalujmy ściany na jasne kolory, by nie męczyć oczu i nie zmniejszać optycznie pomieszczenia. Gdyby było to niewystarczające, powieśmy duże lustro, które oprócz ozdoby, odbije wnętrze, sprawiając, że wyda się głębsze i większe.

 

Kolejnym istotnym punktem jest dobór biurka, które powinno być przede wszystkim wygodne, ale także pasować stylem do reszty mebli. Jeśli chcemy, by nasz gabinet był bardziej domowy, krzesło biurowe okaże się zbędne — lepszym pomysłem będzie takie w stylu reszty wnętrz. Miejsce to powinno znajdować się możliwie jak najbliżej okna i być zaopatrzone w dodatkową lampkę. Warto do pokoju wstawić kanapę, która przyda się podczas przyjmowania interesantów, ale także może być przydatna podczas większej ilości gości w naszym domu. Skrzynia — schowek pomieści pościel czy dokumenty, a zamknięta stanie się elegancką ławą.

inne inspiracje
Aranżacja nowoczesnego gabinetu szefa

Jest jednym z najważniejszych pomieszczeń, w którym podejmowane są kluczowe decyzje, planuje się długoterminowe strategie i przyjmuje partnerów biznesowych. Gabinet szefa to szczególne miejsce – reprezentacyjne i pozwalające na maksymalne skupienie. Jak urządzić gabinet idealny?

Gabinet w domu – jak urządzić domowe biuro

Pracując w domu, warto zagospodarować miejsce na nawet mały gabinet. Jak urządzić domowe biuro? Aranżację warto dopasować do charakteru naszej pracy i uwzględnić to, czy mamy zamiar przyjmować w nim gości oraz klientów. Nowoczesne meble gabinetowe pomogą stworzyć funkcjonalną i sprzyjającą twórczym pomysłom przestrzeń.

Domowe biuro - aranżacja wnętrza

Domowe biuro może służyć zarówno do pracy zawodowej, jak i miejsce wyciszenia, gdzie można przeczytać książkę, zapłacić rachunki i zrobić listę zakupów. Bez względu na to jak korzystamy z tego miejsca, aranżacja wnętrza powinna sprzyjać kreatywności i być funkcjonalna.

Kuchnia z salonem - styl minimalistyczny

Wiele nowoczesnych wnętrz nie posiada wydzielonych pokoi i łączy w sobie kilka stref, jak kuchnia z salonem. Styl minimalistyczny pozwala na aranżację miejsca z klasą, pełnego harmonii i uporządkowania.

Aranżacja jadalni - ekostyl w wystroju wnętrz

Ekostyl wtargnął do naszego życia opanowując wszelkie jego dziedziny. Także w wystroju wnętrz wyznacza nowe trendy. Aranżacja jadalni w ekologicznym stylu sprawia, że spożywanie posiłków przygotowanych z naturalnych składników nabiera nowego smaku.

Jak urządzić domowe biuro? Piękny gabinet w domu

Gabinet w domu kojarzy się z luksusem i elegancją. Jak urządzić domowe biuro, by było funkcjonalne, piękne i gustowne, nawet jeśli w modnym, nowoczesnym stylu?

Styl vintage we wnętrzach. Domowe biuro

Styl vintage we wnętrzach jest najczęściej wybierany przez indywidualistów. Jak stworzyć domowe biuro, by nie zaburzyć aranżacji nudnym, szablonowym kącikiem pracy?

Nowoczesny wystrój wnętrz. Modny salon

Nowoczesny wystrój wnętrz przewiduje nieszablonowe połączenia i stylowe miszmasze. Modny salon wyraża naszą osobowość, staje się miejscem odpoczynku czy spotkań z przyjaciółmi oraz rozwijania pasji.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE