stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dobre kino domowe. Jakie kupić głośniki do kina domowego?

Fot.: DALI

Dużą uwagę przywiązujemy do naszych aranżacji wnętrz, a dobre kino domowe może również sprawić wiele radości. Głośniki do kina domowego najczęściej są widocznym elementem wyposażenia wnętrza. Oprócz sprawdzenia jakości dźwięku, warto spojrzeć na nie także pod kątem dopasowania do stylu aranżacji pomieszczenia.

Głośniki do kina domowego powinny wytwarzać dźwięk zmierzający do audiofilskiej doskonałości. Oczywiście im sprzęt będzie lepszy, tym droższy będzie cały zestaw. Sami musimy zatem określić na jakim poziomie kosztów zatrzymamy się aby mieć dobre kino domowe i cieszyć się pięknym brzmieniem.

Głośniki DALI OPTICON wykorzystują bezkompromisowe rozwiązania stosowane w najlepszych i najdroższych kolumnach tego producenta, ale seria OPTICON wyróżnia się też przystępną ceną. Sprzęt audio DALI jest uważany za profesjonalny i doskonały. Głośniki te łączą duńskie wzornictwo z doświadczeniem przemysłowym ekspertów z DALI.
Za doskonałą jakość dźwięku odpowiada tu siedem urządzeń, które można dobierać, w zależności od swoich potrzeb. Mamy do wyboru dyskretne kolumny OPTICON 1 i 2, które najlepiej czują się na półce oraz wolno stojące OPTICON 5, 6 i 8 wypełniające dźwiękiem pomieszczenia dowolnych rozmiarów. Ofertę podstawowych głośników uzupełniają OPTICON VOKAL oraz LCR, które są niezastąpione w wielokanałowych systemach kina domowego.

Wszystkie urządzenia dostępne są w kolorach bieli matowo-satynowej, czarnym, a także orzecha włoskiego, dzięki temu mogą lśnić swoim pięknem w każdym wnętrzu.

Źródło: Denon Salony Firmowe

powiązane produkty
Głośniki do systemu kina domowego DALI OPTICON
Głośniki do systemu kina domowego DALI OPTICON

Głośniki do systemu kina domowego DALI OPTICON są połączeniem czystych, nowoczesnych linii charakterystycznych dla duńskiego wzornictwa i doskonale nam znanych i sprawdzonych technologii z domieszką tych najnowszych. DALI OPTICON to seria siedmiu głośników OPTICON 1, 2, 5, 6, 8, LCR ...

inne inspiracje
Nowoczesny minimalistyczny salon. Designerski sprzęt audio na betonie

Aby odpocząć wiele nie trzeba. Wystarczy minimalistyczny salon: beton w salonie, duże okna i koniecznie dobry sprzęt audio. Pozostałe elementy wyposażenia będą już tylko pochodną tak dobrze rozpoczętej aranżacji.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON