stronywnetrza.urzadzamy.pl

Detal funkcjonalny - drzwi przesuwne

zoom Drzwi classic elfa

Elementem wyposażenia, który zwiększa funkcjonalność wnętrza, a jednocześnie pomaga efektownie podkreślić jego charakter, są drzwi przesuwne. Możliwość wykonania według indywidualnego zamówienia sprawia, że wygląd drzwi przesuwnych można dopasować do wystroju dowolnego pomieszczenia.

Aranżacja pokoju opiera się na wyraźnym wydzieleniu poszczególnych stref, które jednocześnie tworzą spójną całość. W jego młodzieżowy charakter doskonale wpisują się drzwi przesuwne Elfa. Oprócz tego, że kryją wnętrze garderoby, stanowią również ciekawy punkt odniesienia dla pozostałych elementów wystroju. Szarość dominującą w pokoju w interesujący sposób przełamuje barwa niebieska, jak również inne kolorowe detale – lampa sufitowa czy designerskie pomarańczowe siedzisko. Takie połączenie kreuje optymistyczne wnętrze, przeznaczone dla młodych, dynamicznych ludzi. Dodatkowo drzwi przesuwne Elfa optycznie powiększają pomieszczenie, dzięki zastosowaniu dużych, lustrzanych tafli. Podobną funkcję pełni okno, a rezygnacja z dekoracji okiennych tworzy przemyślaną przeciwwagę dla różnokolorowego wyposażenia wnętrza.

inne inspiracje
Aranżacja garderoby – 3 sposoby na wymarzoną garderobę

O pięknej i funkcjonalnej garderobie marzy wiele kobiet. Projektantka wnętrz podpowiada, jak urządzić garderobę i prezentuje sprawdzone rozwiązania. Ekspertka doradza, jak zaaranżować garderobę w sypialni, a nawet w odpowiednio zaplanowanej szafie.

Przechowywanie – funkcjonalne szuflady w szafach z drzwiami przesuwanymi

Szafy wyposażone w przesuwane drzwi są bardzo praktyczne – przy pomocy jednego ruchu możemy schować krępujący nas chaos i bałagan. Widoczne są jedynie piękne drzwi wykonane z lacobelli, płyt drewnopochodnych czy luster. Wszystko to, co niekoniecznie chcielibyśmy pokazywać ukryte jest wewnątrz mebla. Funkcjonalne szuflady są doskonałym pomysłem na przechowywanie przedmiotów przy jednoczesnym zachowaniu porządku.

Wzorowe wnętrze – pokój dziecięcy w porządku

Pokój dziecięcy w idealnym porządku nie musi być utopią. Jest na to sposób – trzeba zadbać o odpowiednią przestrzeń i system przechowywania, które sprawią, że odkładanie rzeczy na miejsce będzie proste i łatwe. Pomoże w tym szwedzki system Elfa. Aranżuje on zarówno wnętrze garderoby jak tez ściany pokoju w sposób lekki, niezaburzający przestrzeń i łatwy do zmiany w każdej chwili bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO