stronywnetrza.urzadzamy.pl

Deski tarasowe i ogrodzenia drewniane. Naturalny azyl w środku miasta

Fot.: ANDREWEX

Ogrodzenia drewniane ustawione wokół tarasu zagwarantują spokój i odetną od ciekawskich spojrzeń, a deski tarasowe i pełne donice ogrodowe sprawią, że miejski taras umożliwi wypoczynek niemal taki sam jak w ogrodzie czy na leśnej polanie.

Żyjąc w mieście, na ciasnych osiedlach, gdzie bloki stoją blisko siebie, jedynym sposobem na wygospodarowanie sobie odrobiny intymności, w otoczeniu naturalnych materiałów, dają tarasy na dachu budynku. Jeśli wybraliśmy mieszkanie z takim tarasem, to koniecznie trzeba go tak urządzić, aby zapomnieć o całym sąsiedztwie. Po dniu spędzonym w korkach i stresującej pracy mamy prawo oczekiwać w domu chwili wytchnienia i spokoju, nawet jeśli jednocześnie chcemy mieszkać blisko centrum miasta, sklepów, kultury i sztuki.

Przy wyborze odpowiednich desek tarasowych, elementów ogrodzenia drewnianego czy nawet donic ogrodowych warto zwracać uwagę na jakość produktów. Wszystkie te elementy najczęściej będą narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych przez cały rok. Jednak nic nie jest wieczne. Czasami trzeba będzie coś wymienić lub naprawić – nigdy nie wiadomo co może się stać podczas zabawy z gromadką dzieci lub w trochę bardziej dorosłym towarzystwie. Dlatego też nie powinniśmy przesadzać i wybierać wyrobów najdroższych. Taki kompromis oferują produkty firmy Andrewex. Może się ona pochwalić deskami, ogrodzeniami i donicami w umiarkowanej cenie, o jakości niczym nieustępującej wyrobom najdroższych marek.

Źródło: ANDREWEX

powiązane produkty
Boazeryjny płot drewniany York Brąz ANDREWEX
Boazeryjny płot drewniany York Brąz ANDREWEX

Boazeryjny płot drewniany York Brąz jest klasycznym, prostokątnym elementem ogrodzenia drewnianego. Płot drewniany jest wykończony w górnej części gęstą poziomą żaluzją. Został on tak zaprojektowany aby zagwarantować maksimum prywatności. Idealnie wpasuje się w ogrody i będzie pasował do budynków wykończonych ...

inne inspiracje
Nowoczesne donice tarasowe. Donice plastikowe na eleganckie tarasy

Wokół elegancko zaprojektowanych domów meble ogrodowe i donice powinny mieć niebanalne kształty i trwałe materiały. Nowoczesne donice tarasowe mogą być plastikowe, jednak do ich produkcji powinny być dobierane wysokogatunkowe tworzywa sztuczne. Donice na tarasy i do ogrodów muszą być mrozoodporne i odporne na działanie promieni UV.

Parasol ogrodowy i meble tarasowe letnim przedłużeniem salonu

Meble ogrodowe to najważniejszy detal na tarasie. Bo przecież stoliki i krzesła ogrodowe nadają mu praktyczną funkcję. Jeśli dołączymy do tego parasole ogrodowe, z pewnością uda nam się stworzyć kącik wypoczynkowy, w którym zaznamy spokoju i relaksu.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE