stronywnetrza.urzadzamy.pl

Designerskie szafy dla nastolatków. Aranżacja pokoju dziecięcego

zoom Designerskie szafy dla nastolatków. Aranżacja pokoju dziecięcego
Fot.: FAWRE

Aranżacja pokoju dziecięcego, a szczególnie urządzenie miejsca dla nastolatka jest bardzo trudne. Oprócz łóżka trzeba w nim przewidzieć szafę wnękową, biurko oraz półki na książki i zabawki. Młody człowiek często zmienia swoje pasje i upodobania, dlatego aranżacja tego wnętrza będzie wymagała dużo pracy.

Kobiety szaleją na punkcie garderoby i poukładanych w niej ubrań oraz bibelotów. Mężczyźni czują dumę, gdy przesuwając wielkie drzwi swojej garderobianej szafy, widzą w niej szereg eleganckich koszul i krawatów. Największą radochę z szafy mają jednak nastolatki. Kiedy?

Zarówno, gdy mogą się w niej schować przed światem oraz, gdy ich własny świat – zwariowany i co nieco roztargniony – mogą poukładać w pięknych szafach. Garderobach, w których indywidualne, oryginalne projekty drzwi przesuwnych odzwierciedlą ich zbuntowaną, ale jakże kreatywną osobowość. I będą odbiciem tego, co w ich życiu jest ważne.

Wakacje to idealny czas, aby zaplanować piękną, przemyślaną szafę i tym samym zrobić niespodziankę młodzieży.
Jeśli nasze pociechy mają niebanalne zainteresowania, jak np. kolarstwo, pokażmy to w ich zakątku. Wykonajmy wypełnienie drzwi przesuwnych ze szkła Lacobel. Wówczas front można podkleić specjalną, wielkogabarytową grafiką i zamienić np. w szosę, po której mknie zawodowy cyklista mówi Piotr Połoński, projektant z firmy Iszafy.pl.

Taka szafa powinna być zarówno piękna, ale także funkcjonalna i dobrze zaplanowana.
Wszelkie akcesoria do jazdy jak stroje kolarskie, buty, torby oraz bidony znajdą swoje miejsce obok codziennych ubrań. W specjalnych koszach cargo, szufladach czy na wysuwnych półkach. Koła od składanego roweru można zamontować na specjalnych hakach dodaje projektant z ISzafy.pl.

Wychowujecie w domu przyszłą kreatorkę mody? Czarno-białe zdjęcie ulubionego projektanta na „szklanych” drzwiach pobudzi kreatywność dziecka. Dodatkowo wszystkie ubrania, akcesoria i biżuteria, w końcu znajdą właściwe miejsce. W różnych szufladach, pudełkach, koszach, lub zawieszone na wytrzymujących różne ciężary drążkach.

Źródło: www.blog.fawre.pl oraz www.iszafy.pl

inne inspiracje
Jak urządzić przedpokój? Funkcjonalna aranżacja przedpokoju

Przedpokój jest wizytówką naszego domu – w nim przyjmujemy gości. Od pierwszego wrażenia często zależy opinia na nasz temat. Dlatego tak ważna jest aranżacja przedpokoju w sposób przemyślany i efektowny, aby robił wrażenie nie tylko na gościach, ale przede wszystkim na domownikach. Jak urządzić przedpokój, aby był gustowny i praktyczny?

Jak urządzić kompaktowy pokój nastolatka?

Życie młodego człowieka to szereg różnych czynności, których wykonywanie powinny wspierać wnętrza i ich funkcjonalne urządzenie i zaprojektowanie. Często jeden pokój, w którym mieszka nastolatek powinien spełniać funkcje wielu pomieszczeń jednocześnie – sypialni, gabinetu, salonu. Zagospodarowanie przestrzenią małego najczęściej metrażu w sposób estetyczny, a jednocześnie praktyczny jest częstokroć nie lada wyzwaniem. Na szczęście są producenci, którzy podsuwają nam gotowe rozwiązania, a tym samym ułatwiają sztukę projektowania kompaktowego pokoju nastolatka.

Jakie wybrać systemy drzwi przesuwnych do szaf i przejść?

Systemy drzwi przesuwnych pozwalają na dużą oszczędność miejsca, są wygodne w użytkowaniu, a także umożliwiają różnorodne urządzanie wnętrz. Za pomocą systemów drzwi przesuwnych firmy GTV można budować szafy, oddzielenia sąsiadujących pomieszczeń lub wyodrębnienia dodatkowych stref w pomieszczeniu.

Aranżacja pokoju młodzieżowego - pokój dla ucznia

Aranżacja pokoju młodzieżowego jest jeszcze ważniejsza niż piękne dziecięce wnętrze. Pokój dla ucznia musi być nie tylko funkcjonalny i dobry do nauki, ale także odpowiednio zagospodarowany do zabawy i przyjmowania przyjaciół.

Meble do pokoju dziecięcego, dzięki którym zachowamy porządek

Tysiące skarbów, pamiątek i potrzebnych pomocy naukowych czy zabawek to poważne utrudnienie przy urządzaniu pokoju marzeń dla dziecka. Przemyślane meble do pokoju dziecięcego to pierwszy krok do stworzenia idealnego wnętrza.

Pomysł na urządzenie wnętrza. Funkcjonalny pokój dla rodzeństwa

Pomysł na urządzanie wnętrza powinien być przede wszystkim ładny i funkcjonalny. Dość trudno zaprojektować pokój dla rodzeństwa, który spełnia potrzeby obojga dzieci. Nie jest to jednak niemożliwe.

Pokój dla dziewczynek. Aranżacja pokoju dziecięcego.

Aranżacja pokoju dziecięcego dla dwojga dzieci nie jest sprawą prostą. Pokój dla dziewczynek musi sprawiedliwie dzielić miejsce, by było miejsce do spania, nauki i dziewczęcych zabaw.

Jak urządzić pokój dla dziewczynki?

Zwykle, kiedy dziecko zaczyna szkołę zastanawiamy się jak urządzić pokój dla dziewczynki czy chłopca, by był miejscem do nauki, spania i zabawy.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MASONITE
  • Noti Sp. z o.o.
  • EPSON
  • LIGHTONLINE
  • KOPP
  • TCHIBO
  • LIBET
  • SELLA
  • LUMENPRO