stronywnetrza.urzadzamy.pl

Dekoracje dla domu – duże donice

zoom Dekoracje dla domu - duże donice
Fot.: HYDROPONIKA

Minęły czasy paprotek w babcinych doniczkach. Jeśli kwiaty, to w oryginalnej odsłonie. Duże donice tworzą wspaniałe, proste, a efektowne dekoracje dla domu.

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy – stylowej, choć minimalistycznej. Aranżacje nowoczesnych wnętrz wykluczają niepotrzebne drobiazgi i wrażenie miszmaszu. Proste, geometryczne kształty pojawiają się zarówno w postaci mebli, jak również ozdób, które dobieramy do naszego domu. Liczy się efektowność, ale podana w stylowy, nienachalny sposób. Nie bez powodu mówi się, że "diabeł tkwi w szczegółach", bo to właśnie detale odpowiadają za ostateczny charakter każdego wnętrza. Doskonałym sposobem na wystrój domu jest zagospodarowanie przestrzeni uniwersalnymi i ponadczasowymi dodatkami, do jakich bez wątpienia należą ozdobne donice.

 

Duże donice sprawdzą się zarówno w eleganckich wnętrzach, jak również na zewnątrz w ogrodach, czy przestrzeniach miejskich. Ponadczasowe, stylowe formy donic sprawiają, że nie będą one sezonowym bibelotem. Oprócz walorów estetycznych, donice TUIT wyróżniają się dużą funkcjonalnością, dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne i pęknięcia, co czyni je produktem mocno pożądanym.

 

Źródło: Hydroponika

inne inspiracje
Jak wykonać ozdoby świąteczne? Świąteczna radość tworzenia

Własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne są bardzo dobrymi prezentami, a także to świetny sposób na spędzanie zimowych wieczorów. Święta Bożego Narodzenia to czas radości i rodzinnego ciepła. Jest to również czas obdarowywania najbliższych drobnymi prezentami, najlepsze upominki to oczywiście te wyjątkowe, samodzielnie wykonane. Piękne ozdoby świąteczne lub drobne prezenty można wykonać ozdabiając je lakierami w sprayu.

Zmień z nami swoje dekoracje do domu. Farby w sprayu Motip Dupli

Lakiery i farby w sprayu umożliwiają stworzenie nowych dekoracji do domu lub zmianę kolorów starszych mebli i dodatków, które się nam już znudziły. Dużymi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią sezon na coroczne porządki w ogrodzie. A może zamiast o ogrodzie, pomyśleć tym razem o własnym domu i przygotowaniu go na wiosnę?!

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ALTEZA
  • LISSY
  • SCHELL
  • VellaHOME
  • ANDREWEX
  • VOGEL&NOOT
  • BONDEX
  • STONE MASTER
  • HYDROPOOL